وام آزاد

وام آزاد نوعی قرض بوده که با مراجعه به بانک یا موسسات وام دهنده، می­توانید دریافت کنید. بانک و موسسات وام دهنده این قرض را در ازای سودی ثابت به متقاضیان وام پرداخت می­کنند. وام انواع مختلفی دارد.

برای مثال، می­توان به وام مسکن، وام ازدواج، وام خرید کالا، وام خودرو و غیره اشاره کرد. هر کدام از این وام­ها مبلغ و سود مختلفی دارد.

تعداد بازپرداخت اقساط یک توافقی بین طرفین است. شما باید اصل و سود وام مورد نظرتان را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

پبرای اینکه فرد وام دهنده اعم از بانک و موسسات وام دهنده از پرداخت به موقع اقساط وام گیرنده مطمئن شود، از او ضامن می­خواهد.

این ضامن می­تواند فیش حقوقی، چک، سند و غیره باشد. اما همان­طور که می­دانید، وام بانکی دارای شرایطی سخت بوده و دارای سلسله مراتب پیچیده­ای است.

از این رو افراد کمتر به بانک مراجعه می­کنند. در این شرایط می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان  وام آزاد دریافت کنید.

وام آزاد چگونه وامی است؟

وام آزاد هلدینگ دیوان گروپ

وام آزاد چگونه وامی است؟

تابحال پیش آمده است که هنگام مواجه با شرایط بد اقتصادی برای دریافت وام به بانک مراجعه کنید.

زمانی­که درخواست وام دارید، متصدی بانک، انواع مختلفی از وام­ها را به شما نشان می­دهد که هرکدام از آن­ها شرایط با دیگری متفاوت است.

جدا از شرایط بسیار زیادی که این وام­ها دارند، پروسه دریافت وام بانکی زمان­بر بوده و چند ماه طول می­کشد تا این وام به شما پرداخت شود.

در این شرایط می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان وام دریافت کنید.

شما با داشتن سند خودرو یا خانه و مراجعه به هلدینگ دیوان می­توانید وام دریافت کنید. وام آزاد نوعی وام است که فوری و حداکثر یک روزه پرداخت می­شود.

بدین ترتیب به سرعت مشکلات مالی خود را برطرف خواهید کرد.

انواع وام آزاد کدام است؟

وام آزاد انواع مختلفی دارد. انواع وام ­های که توسط هلدینگ دیوان پرداخت می­شود، عبارتند از:

 • وام با سند مسکونی
 • وام با سند خودرو
 • وام بانکی
 • وام مسکن
 • وام با سفته
 • وام با چک

در ادامه هر یک را توضیح می­دهیم تا با آن­ها آشنا شوید.

وام آزاد با سند مسکونی

زمانی­که با کمبود نقدینگی مواجه هستید، اگر ملکی در اختیار دارید، ممکن است که برای تامین نقدینگی خود به فکر فروش خانه بیفتید.

اما با این اوضاع بازار ملک متوجه خواهید شد که یافتن مشتری کار ساده­ای نخواهد بود. فرض کنیم که شما خانه خود را به سرعت بفرشید. اگر در آینده بخواهید خانه بخرید، شرایط برای شما سخت­تر خواهد شد.

زیرا روز به روز به قیمت ملک افزوده می­شود. بنابراین شما سرمایه خود را از دست می­دهید.

در این شرایط بجای فروش ملک، می­توانید وام آزاد با سند مسکونی دریافت کنید. تنها کافیست که سند ملک که شش دانگ آن به نام شماست، را به هلدینگ دیوان ارائه دهید و یک روزه وام دریافت کنید.

مبلغ وام طبق ارزش ملک شما محاسبه می­شود. ارزش ملک توسط کارشناس هلدینگ تعیین می­شود. چنانچه قصد دارید وام با سند مسکونی از هلدینگ دیوان دریافت کنید، کافیست تماس بگیرید.

وام با سند خودرو

وام با سند خودرو

وام آزاد با سند خودرو

یکی دیگر از سرمایه­ هایی که اکثر مردم دارند، خودرو است. ممکن است مشکلات مالی به شما فشار زیادی آورده و قصد فروش آن را خواهید داشت.

اما فروش خودرو مانند فروش خانه کار اشتباهی است. اول اینکه خودرو سرمایه است.

با فروش خودرو ممکن است نتوانید تا سال­ها ماشین دیگری خریداری کنید. در این شرایط می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و وام با سند خودرو دریافت کنید.

تنها کافیست سند خودرو که شش دانگ آن به نامتان است را به هلدینگ دیوان ارائه داده و طبق ارزش آن وام دریافت کنید.

نکته مثبتی که در این وام وجود دارد این است که شما تنها سند خودرو را به هلدینگ دیوان ارائه می­دهید و می­توانید از ماشینتان استفاده کنید.

برای دریافت وام با سند خودرو می­توانید به هلدینگ دیوان مراجعه کرده و درخواست وام دهید. توجه داشته باشید که وام با سند خودرو تنها در تهران و کرج توسط هلدینگ دیوان صورت می­گیرد.

مزایای دریافت وام آزاد

مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

 • بدون ضامن است. اسنادی که به هلدینگ دیوان ارائه می­دهید به عنوان ضمانت است.
 •  موجب حفظ سرمایه شما می­شود.
 • فوری و یک روزه پرداخت می­شود.
 • برای دریافت نیازی به کار اداری نیست.

مراحل دریافت وام آزاد

برای دریافت وام روی ملک و سند خودرو می­توانید به هلدینگ دیوان مراجعه کنید. شما با ارائه اسناد مذکور و کارت شناسایی می­توانید درخواست وام دهید. هلدینگ دیوان برای ارزش گذاری خودرو و خانه شما یک کارشناس معرفی می­کند.

پس از اینکه کارشناس ارزش ملک و خودرو را تعیین کرد، شما می­توانید مبلغ وام را تعیین کنید. ما بقی مراحل در دفتر اسناد انجام می­شود.

در آخر پول به شما پرداخت خواهد شد. تمامی این کارها یک روزه انجام می­شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با هلدینگ دیوان تماس بگیرید.

چگونه وام آزاد دریافت کنیم؟

وام توسط هلدینگ دیوان گروپ  خدمت شما عزیزان ارائه می شود . شما عزیزان می توانید به جای راه های طولانی برای دریافت وام آزاد  از بانک ها با ما تماس بگیرید و بعد صحبت کردن و دریافت مشاوه  از متخصصین ما وام خود را در سریع ترین زمان ممکن و بدون معطلی و بدون ضامن دریافت کنید.

برخلاف وام­ هایی که توسط بانک ارائه می­ شود، سرعت پرداخت وام بیشتر است. این وام در عرض یک ساعت به حساب شما می­ آید و می ­توانید از آن استفاده کنید.

وام فوری تفاوت­ های بسیار زیادی با وام­ های بانکی دارد که در ادامه مهم ­ترین آن­ها را توضیح دادیم.

تعریف وام آزاد و طریقه درخواست وام؟

وام آزاد نوعی قرض دادن پول است که توسط هلدینگ دیوان گروپ  یا بانک ­ها پرداخت می­ شود. دریافت وام در ازای سودی ثابت به وام گیرنده ارائه می ­شود.

انواع مختلفی از وام مانند وام مسکن، وام فوری سند خودرو، ازدواج و غیره وجود دارند. وام گیرنده به ­صورت ماهانه و در زمان مشخص موظف است که اقساط را پرداخت کند. برای اینکه وام دهنده از پرداخت به موقع وام گیرنده مطمئن شود، از او تضمین دریافت می ­کند.

تضمین می ­تواند فیش حقوقی، سند خانه یا ماشین و غیره باشد. بعد از آنکه اقساط به ­طور کامل پرداخت شد، این تضمین بازگردانده می ­شود. زمان پرداخت اقساط، وام گیرنده باید اصل پول به همراه سود را پرداخت کند.

جهت دریافت وام می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

شماره تماس : 09122304265

دریافت وام فوری

دریافت وام فوری

مقدار سود وام آزاد

وام آزاد نسبت به وام بانکی سود بیشتری دارد. شایان ذکر است که درصد سود توافقی بین دو طرف است.

با توجه به تورم در ایران و جهان، میزان سود تاثیر زیادی در گرفتن وام ندارد. تعداد اقساط وام طبق توافق دو طرف، اصل و سود وام تعیین خواهد شد.

تعداد اقساط پرداختی در وام بیشتر از وام ­های بانکی نیست. که این به نفع وام گیرنده خواهد بود.

سقف اخذ وام با وام­ های بانکی بسیار متفاوت است زیرا هر میزان که وام بخواهید هلدینگ دیوان به شما وام  ارائه می دهد.

برای پرداخت هر نوع وام یک سقف تعیین کرده ­اند. وام ­های کلان معمولا به افراد خاصی تعلق می ­گیرد. در حقیقت شرایط اخذ هر وامی از بانک، متفاوت بوده و به ازای هر مبلغی که قصد دارید وام بگیرید، شرایط سخت ­تر و پیچیده­ تر می­ شود و شما باید آن­ها را قبول کنید.

ممکن است تعداد ضامن بیشتری از شما بخواهند. اما وام به این صورت نیست و برای اخذ وام  سقفی وجود ندارد.

لازم به ذکر است که شرکت­ ها و موسسات وام دهنده، ضمانت­ های بیشتری می­ خواهند اما درگیر کار اداری نخواهید شد.

ضمانت وام آزاد چقدر است؟

ضمانت وام آزاد در هلدینگ دیوان بسیار ساده و حتی شما با ارائه سند مسکونی تهران و کرج می توانید وام دریافت کنید. برای اخذ وام بانکی، بانک از شما یک ضامن می ­خواهد.

شما به عنوان وام گیرنده باید فیش حقوقی یک فرد که کارمند دولت است را به بانک ارائه دهید. در صورتی که اقساط خود را پرداخت نکردید، بانک از طریق حساب بانکی ضامن، اقدام به بازپرداخت اقساط می ­کند.

اما برای اخذ وام ، می­ توانید ملک، زمین، ماشین و غیره را به عنوان ضمانت ارائه دهید.

وام فوری با طلا از هلدینگ دیوان ارائه نمی شود

وام آزاد یک روزه وجود دارد!!

وام آزاد یک روزه از هلدینگ دیوان گروپ امکان پذیر است و نیازی به اتلاف وقت شما برای امور خود ندارید. برخی از وام­ ها مانند وام فوری با سند ملکی یا ماشین و طلا فوری و وام فوری یک روزه هستند.

اگر برای اخذ وام فوری به بانک مراجعه کرده باشید، بعد از صرف زمان بسیار طولانی موفق به اخذ وام نخواهید شد. زیرا اخذ وام از بانک زمان­ بر است.

با مراجعه به موسسات معتبر می ­توانید به ­راحتی و یک روزه وام دریافت کنید. وام به صورت آنی به حساب شما واریز خواهد شد و شما را درگیر کارهای اداری نخواهد کرد.

مدت زمان گرفتن وام آزاد

مدت زمان دریافت وام بسیار کم و حتی در عرض یک ساعت نیز ما می توانیم وام را به شما تقدیم کنیم.

در برخی مواقع ممکن است که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی باشد. برای مثال، ممکن است زمانی که تازه ازدواج کردید درخواست وام ازدواج کنید اما موقعی که بچه دار شدید، این وام را دریافت کنید. این یکی از مشکلات بزرگ وام ­های بانکی است.

بدین صورت که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی وجود دارد. اما همان ­طور که در ابتدا اشاره کردیم، وام  به سرعت به شما پرداخت خواهد شد.

وام آزاد
وام آزاد | وام معتبر و بدون ضامن | وام آزاد فوری 

مراحل آسان دریافت وام آزاد

مراجل دریافت وام به ­طور کلی، مراحل اخذ وام  بر عکس  وام­ های بانکی بسیار پیچیده نیست.

برای مثال، زمانی که شما از متصدی یک بانک در مورد وام به خصوصی سوال می ­پرسید، شرایطی را برای شما بازگو می­ کند که شما سردگم می ­شوید و کار اداری بسیاری پیش روی شما خواهد بود.

اما برای دریافت وام کار اداری وقت گیری نخواهید داشت و به­ راحتی می ­توانید مبلغ درخواستی خود را با ارائه ضامن از هلدینگ دیوان دریافت کنید.

شرایط گرفتن وام آزاد و مدارک لازم

شرایط وام آزاد در هلدینگ دیوان بسیار ساده است و شما نیازی به داشتن شرایط خاص برای دریافت وام ندارید.

هنگامی که قصد دارید وام دریافت کنید، شرایط خاصی وجود ندارد و تنها با ارائه ضامن یا سند می­ توانید مبلغ مورد نظرتان را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که ضمانت باید به اندازه مبلغ درخواستی وام باشد. اما برای اخذ وام ­های بانکی شرایط بسیار سنگینی وجود دارد.

شرایط به گونه­ ای است که افراد بسیاری که قصد دارند وام مورد نظرشان را دریافت کنند، مشمول آن نخواند شد.

وام آزاد

وام آزاد

مزایای گرفتن وام آزاد و سهولت دریافت

مزایای اخذ وام آزاد سهولت دریافت آن است. تمام مزیت­های وام مشخص خواهد شد.

مزایای این وام به شرح زیر است:

 • سقف نامعین مقدار درخواستی وام
 • فاصله بین درخواست وام تا دریافت آن کم است.
 • کارهای اداری کمتری دارد.
 • تنها شرایط دریافت وام ، ضامن است.

وام آزاد فوری با افتتاح حساب است؟

بانک تحارت طرحی به نام طرح تسهیلات فوری دارد که می‌توانید تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد وام آزاد دریافت کنید.

شما با افتتاح حساب سپرده بلند مدت، می‌توانید از این تسهیلات استفاده کنید. مدت زمان پرداخت اقساط بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است.

 وام آزاد طلایی جزء چه نوع وامی است؟

برای وام از بانک تجارت می‌توانید از تسهیلات فوری طلایی این بانک استفاده کنید. این طرح برای مشتریان بانکی و عموم مردم است.

آن‌ها می‌توانند مبلغ ۴۰ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که سود آن ۲ درصد است. این وام باید ۱2، ۲۴ یا ۳۶ ماهه پرداخت شود.

متقاضی برای پرداخت اقساط ماهانه بین ۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۱۶ هزار تومان باید پرداخت کند که این مقدار به مبلغ وام بستگی دارد.

 وام آزاد کریمان به صورت آزاد است؟

همه مردم می‌توانند از تسهیلات کریمان بانک تجارت استفاده کنند و بین ۳ میلیون تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بگیرند.

سود این وام ۲ درصد است و باید ۶ ماهه تسویه شود. متقاضی باید بین ۵۳ هزارتومان تا ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قسط بدهند.

 وام آزاد فردا در کدام بانک است؟

تسهیلات فردا یکی دیگر از روش‌ّهای دریافت وام  از بانک تجارت است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

مبلغ وام ۲ برابر مبلغ سپرده مشتری و سود آن ۱۵ درصد است. مدت زمان باز پرداخت اقساط می‌تواند ۱۲، ۲۴ یا ۳۶ ماهه باشد.

وام آزاد کریمیان

 وام آزاد چگونه واریز میگردد؟

برای آشنایی با انواع وام و همچنین وام آزاد بهتر است ابتدا بدانیم که وام چیست. وام قرض دادن پولی است که توسط یک بانک، موسسه یا شخص انجام می شود. افراد یا موسساتی که این پول را به دیگران قرض می دهند مقدار ثابتی پول به اضافه پول قرض داده شد از وام گیرنده باز پس می گیرند. وام انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها وام آزاد است.

وام آزاد توسط شرکت ها و موسسات مختلف به وام گیرنده ارائه می شود. اگرچه باز پرداخت این نوع وام مانند دیگر وام ها به صورت اقساطی و ماهانه پرداخت می شود. از مزیت هایی که می توانیم برای این نوع وام بیان کنیم دریافت آن است که بسیار سریع تر از وام های بانکی به وام گیرنده پرداخت می شود و به آن وام یک ساعته نیز گفته می شود.

بودجه تمام وام ها و وام آزاد از بودجه مردم که در بانک مقداری از پول خود را سرمایه گذاری کرده اند تامین می شود.

وام آزاد دووام ازاد

تفاوت وام آزاد با دیگر وام ها

وام های آزاد با وام های بانکی تفاوت هایی دارد که می توان به چند نمونه از آن ها اشاره کرد. برای نمونه می توان گفت وامی که بعنوان وام آزاد به وام گیرنده تعلق می گیرد سود بیشتری از افراد دریافت می کند. اگرچه سود دریافت شده توسط موسسات بین هر دو طرف توافق شده است. یکی دیگر از تفاوت های این نوع وام این است که تعداد قسط هایی که باید طرف وام گیرنده پرداخت نماید به صورت مشخص شده نیست و بین دو طرف توافق صورت می گیرد.

بهتر است بدانید وام های آزاد قسط های بیشتری برای وام گیرنده مشخص می نمایند. همانطور که می دانید برای گرفتن وام از بانک ضمانت نامه لازم است و در صورت پرداخت نشدن این وام از شخصی که ضمانت وام گیرنده را کرده است اقساط وام گرفته می شود. در وام آزاد معمولا نیازی به ضامن نیست و افراد از طریق سند ماشین، ملک و غیره می توان وام را دریافت نمایند.

برای گرفتن وام بانکی در هر بانک سقف خاصی مشخص شده است و بیشتر وام هایی که بیش از صد میلیون هستند معمولا برای افراد خاص واریز می شود اما برای وام آزاد سقف خاصی مشخص نیست. اگرچه پول بیشتر ضمانت بیشتری نیز لازم دارد.

 

شرایط دریافت وام آزاد

شرایط دریافت وام آزاد نیازمند ضامن است؟

برای گرفتن این نوع وام شرایط خاصی وجود ندارد و شرایط خاصی تعیین نشده است. تنها شرایطی که برای وام آزاد وجود دارد این است که مقدار وجهی که تصمیم به وام گرفتن آن دارید باید برابر با ضمانت تعیین شده شما باشد.

این شرایط برای وام های بانکی متفاوت است. به دلیل اینکه هرچه مبلغ وام بیشتر شود اشخاص متقاضی وام نیازمند ضامن های بیشتری هستند. علاوه بر این در بانک ها شرایط برای گرفتن وام بانکی سنگین متفاوت است به همین جهت ممکن است تنها بعضی افراد بتوانند این وام را دریافت نمایند.

با توجه به اینکه د دنیا امروز تورم در حال رشد است و افراد نیازمند دریافت پول در زمان کمتر با مبلغ بیشتر هستند در نتیجه بیشتر از وام های آزاد استفاده می کنند. علاوه بر این این نوع وام با شرایط راحت تری برای شما نقدینگی ایجاد می نماید.

هر آنچه از وام آزاد باید بدانید

نکات مهم در دریافت وام آزاد

یکی از نکاتی که در هنگام دریافت وام آزاد باید به آن توجه کرد این است که در بعضی از مواقع شما میتوانید این وام را از افرادی که واجد این شرایط هستند خریداری نمایید. یکی از این نوع وام های آزاد فوری مربوط به ازدواج است که می توان با بررسی افراد آن را از افرادی که واجد شرایط هستند اما شرایط پرداخت وام را ندارند خریداری کرد.

البته درصدی از وام را باید به عنوان حق انتقال به فرد ثبت نام کننده بدهید. با خرید این نوع وام آزاد تنها مبلغی را به فرد ثبت نام کننده می دهید و از مزایا این وام مثل اقساط بلند مدت بهره مند می شوید. معمولا افرادی که صاحب این وام هستند به دلیل مشکلات مالی، نداشتن ضامن، نیاز نداشتن و غیره وام را دریافت نمی کنند.

کلام آخر در مورد وام آزاد

به طور کلی وام به سپرده هایی گفته می شود که توسط مردم در بانک سرمایه گذاری می شود و بانک ها با استفاده از این بودجه های ایجاد شده به افرادی که دارای شرایط هستند وام می دهند. وام ها انواع مختلفی دارند که یکی از این وام ها نوع آزاد آن است. وام آزاد نسبت به وام بانکی راحت تر به افراد تعلق می گیرد و در صطلاح ساعتی نیز هست در نتیجه در زمان کوتاهی به افراد پرداخت می شود.

البته این نوع وام نیز شرایط خاص خود را دارد. برای نمونه  افراد با توجه به مبلغ در خواست داده شده نوعی ضمانت در گرو شرکت یا موسسه مشخص شده قرار می دهند. ب خلاف وام بانکی که در مدت مشخص باید پرداخت شود این نوع وام می تواند باز پرداخت طولانی تری داشته باشد.

بازدیدها: 1643

فهرست