وام مسکن

وام مسکن، یکی از کارهایی که از گذشته برای رفع نیاز، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه که مردم انجام می­دهند، دریافت وام است. اما همان­طور که مستحضرید، دریافت وام بانکی بسیار سخت بوده و دارای سلسله مراتبی است. به همین دلیل اکثر افراد از دریافت وام بانکی منصرف می­شوند. در این شرایط بهترین راهی که می­توانید انجام دهید، این است که وام فوری دریافت کنید. چنانچه سند ملک در اختیار دارید، با گرو گذاشتن آن نزد هلدینگ دیوان گروپ می­توانید وام مسکن دریافت کنید. ادامه مطلب درباره وام مسکن بیشتر توضیح می­دهیم.

وام مسکن هلدینگ دیوان گروپ

وام مسکن هلدینگ دیوان گروپ

تعریف وام مسکن

یکی از راهکارهایی که می­تواند مشکلات مالی را برطرف کند، دریافت وام است. وام انواع مختلفی دارد. هر کدام از آن­ها­ برای کارهای متفاوتی پرداخت می­شود. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط دریافت وام بانکی بسیار پیچیده است. بانک برای اینکه به شما وام پرداخت کند، از شما ضامن می­خواهد. اما یافتن ضامن برای همه افراد آسان نبوده و بسیاری از افراد نمی­توانند ضامن پیدا کنند. از این رو از دریافت وام بانکی منصرف می­شوند.

در این موقع، اگر خانه دارید، قصد فروش آن را خواهید داشت. اما خانه سرمایه محسوب شده و فروش آن اشتباه است. از آنجا که قیمت خانه روز به روز بیشتر می­شود، یافتن مشتری بسیار سخت خواهد بود. اگر مشتری برای خانه پیدا شود و شما آن را بفروشید ممکن است دیگر امکان خرید خانه را نداشته باشید. در این شرایط می­توانید وام مسکن دریافت کنید. بدین ترتیب که با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ، سند ملکتان را ارائه داده و وام با سند ملکی دریافت می­کنید.

مزایای دریافت وام مسکن

دریافت وام مسکن از هلدینگ دیوان گروپ مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

  • وام مسکن بدون ضامن است.
  • این وام سرمایه شما را حفظ می­کند.
  • برای دریافت این وام نیازی به کار اداری نخواهید داشت.
  • این وام یک روزه پرداخت می­شود.

برای بهره ­مند شدن از مزایای بالا تنها کافیست سند ملک که شش دانگ آن به نام شما است را به همراه کارت شناسایی به هلدینگ دیوان گروپ ارائه دهید.

وام مسکن تهران

وام مسکن تهران

وام بدون ضامن مسکن

در بالا اشاره کردیم که برای دریافت وام بانکی، شما نیاز به معرفی حداقل یک ضامن دارید. اما وام مسکن یک وام بدون ضامن است. ممکن است که برای شما سوال پیش بیاید که مگر می­­شود که هلدینگ دیوان گروپ بدون اینکه ضمانتی دریافت کند، وام پرداخت کند؟

در جواب این سوال باید گفت که سند ملکی که به هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت است. این سند تا پایان پرداخت اقساط در گروی هلدینگ می­ماند. بعد از اینکه شما اقساط را کامل پرداخت کردید، سند به شما باز خواهد گشت.

تعداد اقساط وام مسکن

تعداد اقساط وام مسکن توافقی بین وام گیرنده و هلدینگ دیوان گروپ تعیین می­شود. شما می­توانید تعیین کنید که در چه تعداد قسط وام به همراه سود آن را پرداخت می­کنید. تلاش کنید که در پرداخت اقساط جدی بوده و آن­ها را به موقع بپردازید. زیرا در صورتی که نتوانید اقساط را بپردازید، خانه شما توسط هلدینگ دیوان گروپ مصادره می­شود. بدین ترتیب خانه را از دست خواهید داد. بنابراین پیش از دریافت وام، برای پرداخت اقساط خود برنامه ریزی کنید.

شرایط دریافت وام مسکن

برای اینکه بتوانید وام مسکن دریافت کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • شش دانگ خانه به نام شما باشد. این سند نباید هیچ مشکلی داشته باشد. سند خانه باید در دفاتر رسمی اسناد، به ثبت رسیده باشد.
  • شما نبابد چک برگشتی یا وام پرداخت نشده داشته باشید.
  • سند ملک نباید در گروی بانک­ها یا موسسات وام دهنده دیگر باشد.

هلدینگ دیوان گروپ وام مسکن تهران و کرج به متقاضیانی که دارای شرایط بالا باشند، وام سند مسکونی پرداخت می­کند.

سود و مبلغ وام مسکن

سود وام مسکن توسط موسسات وام دهنده و بانک­ها تعیین می­شود. بنابراین در هر موسسه و بانکی متفاوت است. اما به­طور کلی، سود وام با سند مسکونی 18 درصد است. مبلغ وام مسکن بستگی به ارزش ملک شما دارد. اما به­طور کلی، مبلغ وام 70 درصد ارزش ملک شما است. مبلغ آن از 20 میلیون تومان تا 20 میلیارد تومان متفاوت خواهد بود. برای اینکه اطلاعات دقیق­تری کسب کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

مراحل دریافت وام مسکن

برای اینکه وام مسکن از هلدینگ دیوان گروپ دریافت کنید، باید کپی و اصل سند ملک، کارت ملی و شناسنامه را جمع­آوری کرده و به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید. بعد از اینکه مدارک را به هلدینگ ارائه دادید، کارشناس باید ملک شما را ارزش­گذاری کند. بعد از ارزش­گذاری مبلغ وام تعیین شده و سند در گروی هلدینگ دیوان گروپ می­رود. سپس مبلغ وام پرداخت خواهد شد. این کارها یک روزه انجام خواهند شد. چنانچه شما هم مشکلات مالی داشته و به وام نیاز دارید، می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و ارائه سند مسکونی یا سند خودرو وام دریافت کنید. دریافت وام از هلدینگ دیوان گروپ یک روزه انجام خواهد شد.

وام مسکن در هلدینگ دیوان گروپ

وام مسکن در هلدینگ دیوان گروپ، به صورت سریع و آسان در اخیار شما عزیزان قرار می گیرد . شرکت ما دارای متخصصین پر تجربه ای است که می توانند به شما عزیزان مشاوره بدهند تا بهترین راه حل را به دست آورید . ما تلاش می کنیم که وام فوری و وام مسکن را  که مورد نیاز شما است را در کم تر از یک ساعت در اختیارتون بزاریم  برای این که به وام مسکن خود سریع تر برسید می توانید با ما تماس بگیرید .

یکی دیگر از موضوعاتی که باید به آن توجه کنید، اقساط وام مسکن می ­باشد. مسکن به یکی از سرمایه­ گذاری ­های پرسود تبدیل شده ­است. به همین دلیل اکثر افراد سعی دارند یک خانه برای خود بخرند. زوج­های جوان از جمله افرادی هستند که قصد خرید خانه را دارند. یکی از راه­هایی که آن­ها می ­توانند خانه بخرند، دریافت وام مسکن زوجین است. با مرور آمار قیمت مسکن در سال­ های اخیر، متوجه می­ شویم که قیمت خانه افزایش یافته است. به­­ همین دلیل، خرید خانه برای جوانان دشوار شده است.

جوانان با پس ­اندازی که دارند، نمی ­توانند خانه بخرند و به پول بیشتری احتیاج دارند. اولین روشی که می­ تواند به آن­ها کمک کند، دریافت وام است. از آنجا که قیمت ارز و مسکن دارای نوسانات بسیاری است، بهتر اسن هر موقع که پولتان را جمع کردید به سرعت خانه خریداری کنید. انواع مختلفی از وام مسکن وجود دارد که با توجه به شرایط موجود، می­توانید یکی از آن­ها را انتخاب کنید و خانه بخرید. در ادامه این مقاله انواع وام مسکن را توضیح دادیم و نکاتی که باید هنگام دریافت آن بدانید را بازگو کردیم.

جهت راهنمایی و یا دریافت وام می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.
شماره تماس : 09122304265

تعریف وام 

کشور ایران طبق بودجه­ای که دارد، وام و تسهیلاتی را در اختیار مردم می­گذارد. مردم با کمک وام می­ توانند بودجه خود را تاین کرده و به اهداف خود برسند. یکی از آن­ها وام مسکن است. به­دلیل آنکه اکثر مردم نمی­توانند پول خانه را به صورت یک جا جمع کنند، وام مسکن یکی از روش­ هایی است که می­­ توانند بودجه خود را تکمیل کنند. معمولا درخواست کنندگان این وام، از پس بازپرداخت اقساط بر می ­آیند. دریافت وام با سند مسکونی بسیار آسان توسط مجموعه ی ما انجام می گیرید

هر کشوری طبق زیرساخت ­های اقتصادی خود، سقفی برای این وام در نظر می­گیرد. سود ایت وام در هر کشوری متفاوت است. این سود بین 2 تا 20 درصد متغیر است. در ایران وام بانک مسکن و سایر بانک­ ها شرایط مشخص و تعریف شده­ای از وام مسکن یکم را ارائه می­ دهند. در سال­های اخیر وام مسکن در ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و افراد بسیاری سالانه به بانک مراجعه کرده و در مورد این وام سوال می­پرسند. یکی از وام­ها، وام مسکن مهر است.

وام مسکن
وام مسکن

مبلغ وام مسکن

مبلغ وام مسکن به نوع وام که شرایط آن را دارید بستگی دارد. هرکدام از انواع وام مسکن مبلغ مشخصی را به متقاضی ارائه می­دهد. مقدار وام از 20 میلیون تومان شروع می ­شود و حتی تا 250 میلیون تومان ادامه دارد. هر کدام از وام­های مسکن شرایط و ویژگی­های خاص خود را دارد که در ادامه مطلب به معرفی آن­ها می­پردازیم.

انواع وام مسکن چیست؟

وام مسکن به دو گروه تقسیم می­شود. وام­هایی که می­توان با خرید اوراق بهادار ممتاز از بازار بورس گرفت و وا­م­هایی که می­توان از محل صندوق پس انداز مسکن دریافت کرد. شرایط هر کدام از این وام­ها، نحوه پرداخت، زمان انظار و سود آن ­ها متفاوت است. هر کدام از این وام­ ها به ­صورت زوج و انفرادی ارائه می ­شود. در ادامه انواع مختلف وام مسکن و شرایط آن را توضیح می ­دهیم.

وام مسکن با اوراق بهادار

وام خرید ممتاز در بازار سرمایه معروف به وام اوراق مسکن است. برای دریافت این نوع وام باید برای هر 500 هزار توامن یک برگ اوراق خریداری کنید. قیمت هر برگ اوراق 75 هزار تومان است. اگر قصد دارید 70 میلیون تومان وام دریافت کنید، باید 140 برگ اوراق بهادار بخرید. هزینه آن 10 میلیون تومان است. یکی از مزیت­ های این روش این است که اگر قصد دارید وام دریافت کنید، نباید منتظر رسیدن نوبت خود بمانید. زمانی که اوراق لازم را خریداری کردید، می­توانید برای دریافت وام اقدام کنید. اقساط این نوع وا را می ­توان به دور روش ساده یا پله کانی پرداخت کرد. برای اخذ وام اوراق مسکن، محدودیت دفعات وجود ندارد.

وام با سند مسکن
وام مسکن

وام مسکن یکم

وام مسکن یکم، کی از وام­های پر تقضا است. این وام طبق شرایط در سال ­های مختلف با شیوه ­های مختلفی در بانک مسکن به متقاضیان پرداخت می ­شود. مقدار وام هر سال متغیر بوده و بیشتر می­ شود. تسهیلات افرادی که ازدواج کردند نیز در این وام قرار می­ گیرد. این تسهیلات هم به زوجین و هم به انفرادی پرداخت می­ شود. در سال 1401 مبلغ این وام در شهر تهران 80 میلیون تومان است.

مبلغ وام برای مراکز استان­ ها و شهرهایی که بالا 200 هزار نفر جمعیت دارند، 60 میلیون تومان و سایر مناطق 40 میلیون تومان می­باشد. در شهر تهران، زوج­ ها می­ توانند تا سقف 160 میلیون تومان وام دریافت کنند. در شهرهایی که جمعیت بالای 200 هزار نفر است، سقف وام برای زوجین 120 میلیون تومان و سایر مناطق 80 میلیون تومان است. بازپرداخت وام 12 سال است. افرادی که قصد دارند این وام را بگیرند، باید نکته­ای را مد نظر داشته باشند. برای اخذ وام مسکن یکم 1401 نیمی از مبلغ را به مدت یک سال سپرده­ گذاری کنید.

وام 20 میلیون تومانی از صندوق پس­انداز مسکن

وام بانک مسکن از محل صندوق پس­انداز مسکن یکی دیگر از تسهیلات این بانک است که برای خرید خانه ارائه می­دهد. سقف این وام، 20 میلیون تومان و حداکثر سن ساختمان 35 سال است. حداقل میزان سپرده­گذاری که برای اخذ این تسهیلات 3 میلیون تومان است. حداکثر 3 سال برای دریافت وام باید صبر کنید. سود این وام 11 درصد و زمان بازپرداخت 12 سال است.

وام مسکن برای بازنشستگان

انواع مختلفی از وام مسکن بازنشستگان وجود دارد که یکی از آن­ها وام مسکن است و برای خرید خانه پرداخت می­شود. بانک مسکن این وام را ارائه می­دهد و موظف به پرداخت 40 هزار فقره وام خرید مسکن بازنشستگان است. سقف این وام در شهرهای لزرگ و تهران 50 میلیون تومان و سایر شهرها 40 میلیون تومان است.

طرح وام خرید زمان

طرح وام خرید زمان از محل صندوق پس ­انداز مسکن پرداخت می ­شود. پس از 6 ماه سپرده­گذاری می­توانید از امتیاز حساب صندوق پس­انداز مسکن خود استفاده کنید و بین 8 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان وام دریافت کنید. برای هر مبلغی که قصد دارید وام بگیرید، باید 2 برابر آن را به مدت 6 ماه سپرده­گذاری کنید سود این وام 11 درصد است. خانه ه­ای که قصد خریدش را دارید نباید بین از 25 سال داشته باشد.

وام مسکن جوانان

وام مسکن

وام مسکن

خدمتی دیگر از سوی دولت و بانک ­ها وام مسکن جوانات است که امکان خرید خانه را با کمک این تسهیلات برای جوانان فراهم می­ کند. با سپرده­ گذاری کوتاه مدت به نا حساب پس ­انداز جوانان می ­توانید برای خرید خانه برنامه ریزی کنید و از مزایای تسهیلات این حساب بهره ­مند شوید.

 

فهرست