وام آزاد

وام آزاد نوعی قرض بوده که با مراجعه به بانک یا موسسات وام دهنده، می­توانید دریافت کنید. بانک و موسسات وام دهنده این قرض را در ازای سودی ثابت به متقاضیان وام پرداخت می­کنند. وام انواع مختلفی دارد. برای مثال، می­توان به وام مسکن، وام ازدواج، وام خرید کالا، وام خودرو و غیره اشاره کرد. هر کدام از این وام­ها مبلغ و سود مختلفی دارد. تعداد بازپرداخت اقساط یک توافقی بین طرفین است. شما باید اصل و سود وام مورد نظرتان را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

پبرای اینکه فرد وام دهنده اعم از بانک و موسسات وام دهنده از پرداخت به موقع اقساط وام گیرنده مطمئن شود، از او ضامن می­خواهد. این ضامن می­تواند فیش حقوقی، چک، سند و غیره باشد. اما همان­طور که می­دانید، وام بانکی دارای شرایطی سخت بوده و دارای سلسله مراتب پیچیده­ای است. از این رو افراد کمتر به بانک مراجعه می­کنند. در این شرایط می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ وام آزاد دریافت کنید.

وام آزاد هلدینگ دیوان گروپ

وام آزاد هلدینگ دیوان گروپ

تعریف وام آزاد

تابحال پیش آمده است که هنگام مواجه با شرایط بد اقتصادی برای دریافت وام به بانک مراجعه کنید. زمانی­که درخواست وام دارید، متصدی بانک، انواع مختلفی از وام­ها را به شما نشان می­دهد که هرکدام از آن­ها شرایط با دیگری متفاوت است. جدا از شرایط بسیار زیادی که این وام­ها دارند، پروسه دریافت وام بانکی زمان­بر بوده و چند ماه طول می­کشد تا این وام به شما پرداخت شود. در این شرایط می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ وام آزاد دریافت کنید.

شما با داشتن سند خودرو یا خانه و مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید وام آزاد دریافت کنید. وام آزاد نوعی وام است که فوری و حداکثر یک روزه پرداخت می­شود. بدین ترتیب به سرعت مشکلات مالی خود را برطرف خواهید کرد.

انواع وام آزاد چیست؟

وام آزاد انواع مختلفی دارد. انواع وام­های آزاد که توسط هلدینگ دیوان گروپ پرداخت می­شود، عبارتند از:

  • وام آزاد سند مسکونی
  • وام آزاد سند خودرو

در ادامه هر یک را توضیح می­دهیم تا با آن­ها آشنا شوید.

وام آزاد سند مسکونی

زمانی­که با کمبود نقدینگی مواجه هستید، اگر ملکی در اختیار دارید، ممکن است که برای تامین نقدینگی خود به فکر فروش خانه بیفتید. اما با این اوضاع بازار ملک متوجه خواهید شد که یافتن مشتری کار ساده­ای نخواهد بود. فرض کنیم که شما خانه خود را به سرعت بفرشید. اگر در آینده بخواهید خانه بخرید، شرایط برای شما سخت­تر خواهد شد. زیرا روز به روز به قیمت ملک افزوده می­شود. بنابراین شما سرمایه خود را از دست می­دهید.

در این شرایط بجای فروش ملک، می­توانید وام آزاد با سند مسکونی دریافت کنید. تنها کافیست که سند ملک که شش دانگ آن به نام شماست، را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه دهید و یک روزه وام دریافت کنید. مبلغ وام طبق ارزش ملک شما محاسبه می­شود. ارزش ملک توسط کارشناس هلدینگ تعیین می­شود. چنانچه قصد دارید وام سند مسکونی از هلدینگ دیوان گروپ دریافت کنید، کافیست تماس بگیرید.

وام با سند خودرو

وام با سند خودرو

وام آزاد سند خودرو

یکی دیگر از سرمایه­ هایی که اکثر مردم دارند، خودرو است. ممکن است مشکلات مالی به شما فشار زیادی آورده و قصد فروش آن را خواهید داشت. اما فروش خودرو مانند فروش خانه کار اشتباهی است. اول اینکه خودرو سرمایه است. با فروش خودرو ممکن است نتوانید تا سال­ها ماشین دیگری خریداری کنید. در این شرایط می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و وام آزاد سند خودرو دریافت کنید.

تنها کافیست سند خودرو که شش دانگ آن به نامتان است را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه داده و طبق ارزش آن وام دریافت کنید. نکته مثبتی که در این وام وجود دارد این است که شما تنها سند خودرو را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­دهید و می­توانید از ماشینتان استفاده کنید. برای دریافت وام با سند خودرو می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و درخواست وام دهید. توجه داشته باشید که وام با سند خودرو تنها در تهران و کرج توسط هلدینگ دیوان گروپ صورت می­گیرد.

مزایای دریافت وام آزاد

وام آزاد مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

  • وام آزاد بدون ضامن است. اسنادی که به هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­دهید به عنوان ضمانت است.
  • وام آزاد موجب حفظ سرمایه شما می­شود.
  • وام آزاد فوری و یک روزه پرداخت می­شود.
  • برای دریافت وام آزاد نیازی به کار اداری نیست.

مراحل دریافت وام آزاد

برای دریافت وام آزاد سند ملکی و سند خودرو می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید. شما با ارائه اسناد مذکور و کارت شناسایی می­توانید درخواست وام دهید. هلدینگ دیوان گروپ برای ارزش گذاری خودرو و خانه شما یک کارشناس معرفی می­کند. پس از اینکه کارشناس ارزش ملک و خودرو را تعیین کرد، شما می­توانید مبلغ وام را تعیین کنید. ما بقی مراحل در دفتر اسناد انجام می­شود. در آخر پول به شما پرداخت خواهد شد. تمامی این کارها یک روزه انجام می­شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

چگونه وام آزاد دریافت کنیم؟

وام آزاد توسط هلدینگ دیوان گروپ  خدمت شما عزیزان ارائه می شود . شما عزیزان می توانید به جای راه های طولانی برای دریافت وام آزاد  از بانک ها با ما تماس بگیرید و بعد صحبت کردن و دریافت مشاوه  از متخصصین ما وام آزاد خود را در سریع ترین زمان ممکن و بدون معطلی و بدون ضامن دریافت کنید.

برخلاف وام­ هایی که توسط بانک ارائه می­ شود، سرعت پرداخت وام آزاد بیشتر است. این وام در عرض یک ساعت به حساب شما می­ آید و می ­توانید از آن استفاده کنید. وام فوری تفاوت­ های بسیار زیادی با وام­ های بانکی دارد که در ادامه مهم ­ترین آن­ها را توضیح دادیم.

وام آزاد چیست ؟

وام آزاد نوعی قرض دادن پول است که توسط هلدینگ دیوان گروپ  یا بانک ­ها پرداخت می­ شود. دریافت وام در ازای سودی ثابت به وام گیرنده ارائه می ­شود. انواع مختلفی از وام مانند وام مسکن، وام فوری سند خودرو، ازدواج و غیره وجود دارند. وام گیرنده به ­صورت ماهانه و در زمان مشخص موظف است که اقساط را پرداخت کند. برای اینکه وام دهنده از پرداخت به موقع وام گیرنده مطمئن شود، از او تضمین دریافت می ­کند. تضمین می ­تواند فیش حقوقی، سند خانه یا ماشین و غیره باشد. بعد از آنکه اقساط به ­طور کامل پرداخت شد، این تضمین بازگردانده می ­شود. زمان پرداخت اقساط، وام گیرنده باید اصل پول به همراه سود را پرداخت کند.

جهت دریافت وام آزاد می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

شماره تماس : 09122304265

دریافت وام فوری

دریافت وام فوری

مقدار سود وام آزاد

وام آزاد نسبت به وام بانکی سود بیشتری دارد. شایان ذکر است که درصد سود توافقی بین دو طرف است. با توجه به تورم در ایران و جهان، میزان سود تاثیر زیادی در گرفتن وام ندارد. تعداد اقساط وام آزاد طبق توافق دو طرف،  اصل و سود وام تعیین خواهد شد. تعداد اقساط پرداختی در وام آزاد بیشتر از وام ­های بانکی نیست. که این به نفع وام گیرنده خواهد بود.

سقف اخذ وام آزاد با وام­ های بانکی بسیار متفاوت است زیرا هر میزان که وام بخواهید هلدینگ دیوان گروپ به شما وام آزاد ارائه می دهد .برای پرداخت هر نوع وام یک سقف تعیین کرده ­اند. وام ­های کلان معمولا به افراد خاصی تعلق می ­گیرد. در حقیقت شرایط اخذ هر وامی از بانک، متفاوت بوده و به ازای هر مبلغی که قصد دارید وام بگیرید، شرایط سخت ­تر و پیچیده­ تر می­ شود و شما باید آن­ها را قبول کنید. ممکن است تعداد ضامن بیشتری از شما بخواهند. اما وام آزاد به این صورت نیست و برای اخذ وام آزاد سقفی وجود ندارد. لازم به ذکر است که شرکت­ ها و موسسات وام دهنده، ضمانت­ های بیشتری می­ خواهند اما درگیر کار اداری نخواهید شد.

ضمانت وام آزاد

ضمانت وام آزاد در هلدینگ دیوان گروپ بسیار ساده و حتی شما با ارائه سند مسکونی تهران و کرج می توانید وام آزاد دریافت کنید. برای اخذ وام بانکی، بانک از شما یک ضامن می ­خواهد. شما به عنوان وام گیرنده باید فیش حقوقی یک فرد که کارمند دولت است را به بانک ارائه دهید. در صورتی که اقساط خود را پرداخت نکردید، بانک از طریق حساب بانکی ضامن، اقدام به بازپرداخت اقساط می ­کند. اما برای اخذ وام آزاد، می­ توانید ملک، زمین، ماشین و غیره را به عنوان ضمانت ارائه دهید.

وام آزاد یک روزه

وام آزاد یک روزه از هلدینگ دیوان گروپ امکان پذیر است و نیازی به اتلا

انواع وام مسکن تهران

انواع وام مسکن تهران

ف وقت شما برای امور خود ندارید. برخی از وام­ ها مانند وام فوری با سند ملکی یا ماشین و طلا فوری و یک روزه هستند. اگر برای اخذ وام فوری به بانک مراجعه کرده باشید، بعد از صرف زمان بسیار طولانی موفق به اخذ وام نخواهید شد. زیرا اخذ وام از بانک زمان­ بر است. با مراجعه به موسسات معتبر می ­توانید به ­راحتی و یک روزه وام آزاد دریافت کنید. وام آزاد به صورت آنی به حساب شما واریز خواهد شد و شما را درگیر کارهای اداری نخواهد کرد.

مدت زمان تا دریافت وام آزاد

مدت زمان دریافت وام آزاد بسیار کم و حتی در عرض یک ساعت نیز ما می توانیم وام آزاد را به شما تقدیم کنیم. در برخی مواقع ممکن است که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی باشد. برای مثال، ممکن است زمانی که تازه ازدواج کردید درخواست وام ازدواج کنید اما موقعی که بچه دار شدید، این وام را دریافت کنید. این یکی از مشکلات بزرگ وام ­های بانکی است.

بدین صورت که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی وجود دارد. اما همان ­طور که در ابتدا اشاره کردیم، وام آزاد به سرعت به شما پرداخت خواهد شد.

وام آزاد
وام آزاد

مراحل دریافت وام آزاد

مراجل دریافت وام آزاد به ­طور کلی، مراحل اخذ وام آزاد بر عکس  وام­ های بانکی بسیار پیچیده نیست. برای مثال، زمانی که شما از متصدی یک بانک در مورد وام به خصوصی سوال می ­پرسید، شرایطی را برای شما بازگو می­ کند که شما سردگم می ­شوید و کار اداری بسیاری پیش روی شما خواهد بود. اما برای دریافت وام آزاد کار اداری وقت گیری نخواهید داشت و به­ راحتی می ­توانید مبلغ درخواستی خود را با ارائه ضامن از هلدینگ دیوان گروپ دریافت کنید.

شرایط وام آزاد

شرایط وام آزاد در هلدینگ دیوان گروپ بسیار ساده است و شما نیازی به داشتن شرایط خاص برای دریافت وام آزاد ندارید. هنگامی که قصد دارید وام آزاد دریافت کنید، شرایط خاصی وجود ندارد و تنها با ارائه ضامن یا سند می­ توانید مبلغ مورد نظرتان را دریافت کنید. توجه داشته باشید که ضمانت باید به اندازه مبلغ درخواستی وام باشد. اما برای اخذ وام ­های بانکی شرایط بسیار سنگینی وجود دارد. شرایط به گونه­ ای است که افراد بسیاری که قصد دارند وام مورد نظرشان را دریافت کنند، مشمول آن نخواند شد.

وام آزاد

وام آزاد

مزایای اخذ وام آزاد

مزایای اخذ وام آزاد سهولت دریافت آن است. تمام مزیت­های وام آزاد مشخص خواهد شد. مزایای این وام به شرح زیر است:

  • سقف نامعین مقدار درخواستی وام
  • فاصله بین درخواست وام تا دریافت آن کم است.
  • کارهای اداری کمتری دارد.
  • تنها شرایط دریافت وام آزاد، ضامن است.

برای مشاوره وام آزاد فوری با شماره : 09122304265

فهرست