وام سند خانه

وام سند خانه یکی از انواع وام­های فوری و بدون ضامن است که با ارائه سند خود می­توانید فوری و در اسرع وقت وام را دریافت کنید.

یکی از راه­های مردم برای دوام آوردن در این اوضاع اقتصادی و تورم بالا، دریافت وام و تسهیلات است. البته دریافت وام از بانک دردسرهای خودش دارد.

بانک­ها شرایط بسیار سختی را برای پرداخت وام در نظر دارند. برای مثال، شما باید ضامن به بانک معرفی کنید، خوش حساب باشید، امتیاز منفی نداشته باشید.

حتی اگر تمامی این شرایط برای شما برقرار باشد، پروسه دریافت وام طولانی بوده و چند ماه طول می­کشد تا وام پرداخت شود.

این درحالی است که شما نیاز فوری به پول دارید. در این شرایط می­توانید بجای مراجعه به بانک، به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه سند خونه خود، وام دریافت کنید.

این وام بدون هیچ شرایطی و فوری پرداخت می­شود. چنانچه می­خواهید با وام با سند خونه آشنا شوید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

در ادامه قصد داریم تا درباره وام سند خانه توضیحات کاملی بدهیم.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

وام سند خانه دریافت از هلدینگ دیوان

تعریف وام سند خانه

با توجه به بالا بودن تورم و تحریم­ هایی که از سوی کشورها علیه ایران می­شود، فعالیت اقتصادی ایران تحت تاثیر قرار گرفته است.

همان­طور که مشاهده می­کنید، تمام مردم شرایط سخت و دشواری دارند. در این مواقع بسیاری از فراد برای رهایی از مشکلات مالی خود به فکر وام گرفتن می­افتند.

آن­ها باور دارند که با دریافت وام می­توانند مشکلات اقتصادی خود را حل کنند. برای دریافت وام می­توانید به بانک­ها یا موسسات وام دهنده مراجعه کنید.

اما همان­طور که می­دانید وام گرفتن از بانک شرایط سخت و پروسه طولانی دارد. در حالی که شما فوری به پول نیاز دارید.

در این حالت می­توانید با مراجعه به موسسات وام دهنده، وام فوری بگیرید. وام فوری انواع مختلفی دارد.

یکی از معروف­ترین آن­ها وام سند خانه است. در ادامه توضیحات کامل درباره این وام خواهیم داد.

موسسه وام سند خانه

برای دریافت وام فوری، چنانچه ملکی دارید که 6 دانگ آن به نام شماست می­توانید با ارائه آن به موسسات وام دهنده، از جمله موسسه ما وام دریافت کنید.

وام سند خانه جزو وام­های فوری بدون ضامن است. بدین معنی که پروسه این وام بسیار کوتاه بوده و در عرض چند روز پرداخت خواهد شد. این وام بدون ضامن است.

یعنی شما با ارائه سند به موسسه وام دهنده، دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت.

موسسه سند را به عنوان ضمانت نگه می­دارد تا شما اقساط را به طور کامل پرداخت کنید. برای دریافت این وام کافیست تا با موسسه ما تماس بگیرید.

شرایط وام سند خانه

برای دریافت وام سند خانه، شرایط و قوانینی وجود دارد

وام فوری با سند ملکی 1402

برای دریافت وام سند خانه، شرایط و قوانینی وجود دارد که شما به عنوان فرد وام گیرنده، باید دقت کنید.

در این بخش قصد داریم آن نکات را بیان کنیم. آن­ها عبارتند از:

 • سند خانه باید 6 دانگ به نام متقاضی باشد.
 • این سند باید معتبر بوده و هیچ مشکلی نداشته باشد.
 • سند در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد.
 • فرد نباید چک برگشتی و امتیاز منفی داشته باشد.

مبلغ وام سند خانه

مبلغ وام با سند خانه بستگی به موسسه­ای دارد که شما به آن مراجعه می­کنید. اما در موسسه ما این مبلغ از 100 میلیون تومان شروع می­شود.

ملک باید توسط کارشناس بررسی شده و ارزش­گذاری شود. سپس مبلغ وام تعیین می­شود. بنابراین میزان مبلغ این وام به ارزش ملک شما نیز بستگی دارد.

به­ طور کلی، شما می­توانید به ارزش 70 درصد مبلغ خانه خود وام دریافت کنید.

وام سند خانه بدون ضامن

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، زمانی که به موسسه وام دهنده ما مراجعه می­کنید، تنها ارائه سند ملکی و کارت شناسایی کافی است.

بدین ترتیب دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت. موسسه ما سند را نگه می­دارد تا شما اقساط را کامل پرداخت کنید.

اگر موفق به پرداخت اقساط نشدید، موسسه حق دارد که خانه را فروخته و مبلغ وام به همراه سود را بردارد. علاوه بر این، بانک­ها نیز وام با سند خانه ارائه می­دهند.

مبلغ وام با سند خونه از هلدینگ دیوان فوری

مزایای دریافت وام سند خانه

دریافت وام سند خانه مزایایی بسیاری دارد. تصور کنید که شما فوری پول نیاز دارید. اولین فکری که به ذهنتان می­رسد این است که با فروش خانه خود مشکلات مالی را حل کنید.

اما همان­طور که می­دانید با توجه به اوضاع بازار مسکن، فروش فوری ملک امکان­پذیر نیست. به علاوه، ملک به عنوان سرمایه است.

با فروش آن سرمایه خود را از دست می­دهید. می­توانید به بانک مراجعه کنید و وام  سند خانه دریافت کنید. اما همان­طور که می­دانید با وجود اینکه سند خانه به عنوان یک ضامن معتبر شناخته می­شود، اما بانک از شما می­خواهد که ضامن معرفی کنید.

علاوه بر این، چند ماه طول می­کشد تا بانک وام را پرداخت کند. بنابراین شما با مراجعه به موسسه وام دهنده ما می­توانید وام سند خونه بدون ضامن و فوری دریافت کنید. مزایای وام سند خانه عبارتند از:

 • مبلغ وام با سند خانه بستگی به موسسه­ای دارد

  وام مسکن تهران

  سرمایه شما حفظ خواهد شد.

 • مبلغ وام سریع پرداخت می­شود.
 • نیازی به معرفی ضامن نیست. چرا که سند خانه به عنوان ضمانت مورد قبول است.

مدارک لازم وام فوری سند خانه

 • برای دریافت وام سند خانه مدارکی که باید ارائه دهید به شرح زیر است:
 • کپی و اصل سند خانه
 • کپی و اصل کارت شناسایی فرد وام گیرنده
 • گواهی پایان کار
 • گواهی پروانه ساختمان

دریافت وام سند خانه

چنانچه شما ساکن تهران و کرج هستید، با مراجعه به موسسه وام دهنده ما به همراه سند خود می­توانید وام دریافت کنید.

توجه داشته باشید سند خانه شما باید در تهران یا کرج باشد. توجه داشته باشید که دریافت وام سند خانه در تهران و کرج شرایط خاص خود را دارد.

برای آشنایی بیشتر کافیست تا با موسسه ما تماس بگیرید. مهم­ترین نکاتی که در رابطه با این وام وجود دارد ای است که این وام فوری و در کمترین زمان پرداخت خواهد شد.

همچنین این وام بدون ضامن است. بدین معنی که دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت و ارائه سند به تنهایی کافی است. مبلغ وام بستگی به موسسه و ارزش ملک شما دارد.

توجه داشته باشید که سند در رهن نباید باشد. چنانچه در تهران یا کرج ملکی دارید برای دریافت وام فوری روی سند خانه کافیست به موسسه ما مراجعه کنید.

در آخر وام سند خانه

در این مقاله درباره وام سند خانه صحبت کردیم. ابتدا وام فوری را تعریف کردیم و توضیح دادیم که با مراجعه به موسسات وام دهنده درگیر کارهای اداری نخواهید شد.

سپس یکی از انواع وام­های فوری را معرفی کردیم. وام با سند مسکونی یکی از معروف­ترین وام­های فوری است.

شما با ارائه سند ملکی خود به موسسه وام دهنده ما می­توانید وام دریافت کنید. این وام به صورت فوری و بدون ضامن پرداخت خواهد شد.

شرایط وام را بررسی کردیم. مهم­ترین شرطی که باید در نظر داشته باشید این است که این سند باید 6 دانگ به نام شما باشد.

سپس مدارکی که باید هنگام دریافت این وام ارائه دهید را به شما توضیح دادیم. توجه داشته باشید که تمامی مدارک و شرایط را به دقت بررسی کرده و سپس برای دریافت وام اقدام نمایید.

مهم­ترین نکته­ای که باید در نظر بگیرید این است که در صورت عدم پرداخت موسسه ملک شما را توقیف کرده و آن را به فروش می­رساند سپس مبلغ وام به همراه سود آن را بر می­دارد.

بنابراین به این نکته توجه کنید. برای دریافت وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو به هلدینگ دیوان   ما مراجعه کنید. 09122304265

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
95 / 100

بازدیدها: 44

فهرست