وام کالا کارت بانک قرض الحسنه مهر ایران

 

چنانچه قصد خرید کالا یا خدماتی را دارید، اما بودجه شما کم است، می­توانید با استفاده از وام طرح کالا کارت بانک قرض­الحسنه مهر ایران، بجای خرید نقدی، خرید قسطی انجام دهید.

توجه داشته باشید که برای دریافت این تسهیلات نباید چک برگشتی یا بدهکاری به بانک داشته باشید. در ادامه توضیح کاملی درباره وام کالا کارت بانک مهر ایران قرار می­دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می­شود ادامه مطلب را مطالعه کنید. شما با مراجعه به هلدینگ دیوان می توانید این وام فوری و وام با سند مسکونی بدون ضامن در اسرع وقت وام را تحویل بگیرید.

وام کالا کارت بانک قرض الحسنه مهر ایراننحوه دریافت وام کالا کارت بانک قرض­ الحسنه مهر ایران

برای اینکه بتوانید وام کالا کارت بانک قرض ­الحسنه مهر ایران را دریافت کنید، ابتدا باید در این بانک، حساب افتتاح کنید. نوع حسابی که باید افتتاح کنید، حساب قرض­ الحسنه است.

شما می­توانید به صورت حضوری یا از طریق آنلاین، افتتاح حساب را انجام دهید. کار دیگری که باید برای دریافت این وام انجام دهید، معرفی ضامن رسمی است.

توجه داشته باشید که با دریافت این کارت، شما تنها مجاز به خرید از فروشگاه­ هایی که با بانک مهر ایران قرارداد دارند، هستید.

سقف وام 100 میلیون تومان و سود 4 درصد است. توجه داشته باشید که این وام قرض ­الحسنه بوده و فقط 4 درصد کارمزد کسر می­شود.

مدت زمان بازپرداخت اقساط 24 ماه می­باشد. توجه داشته باشید که اقساط تسهیلات یک ماه پس از اخذ کارت و واریر تسهیلات شروع می­شود. این امر حتی اگر شما از آن کارت استفاده نکرده باشید نیز صادق است.

وام کالا کارت بانک قرض­ الحسنه مهر ایران در یک نگاه

جدول زیر اطلاعات کاملی درباره وام کالا کارت بانک قرض­ الحسنه مهر ایران در اختیار شما قرار می­دهد:

موارد توضیحات
سود تسهیلات 4 درصد
سقف تسهیلات 100 میلیون تومان
نوع ضامن ضامن رسمی
سپرده­گذاری نیاز به سپرده­ گذاری دارد
نوع حساب سپرده قرض­ الحسنه
مدت زمان بازپرداخت اقساط حداکثر 24 ماه
قسط تسهیلات 4342492 تومان
کل سود تسهیلات 4219813 تومان
مجموع رقم و سود تسهیلات 105279813 تومان
شرایط متقاضی مجاز به خرید از فروشگاه­های طرف قرارداد با بانک مهر ایران است، متقاضی نباید به بدهکاری به بانک یا چک برگشتی داشته باشد
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
فهرست