طراحی سایت | خدمات سئو خرید بک لینک | آموزش طراحی سایت

وام سند ملکی 1402

وام سند ملکی 1402 یکی از وام­ های فوری است که می­توانید با دریافت آن به صورت آنی پول برای مشکلات مالی خود را دریافت کنید.

یکی از راه­ هایی که بتوانید در شرایط بد اقتصادی و تورم بالا مشکلات مالی خود را حل کنید، دریافت وام است. به همین منظور شما برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید.

زمانی که شرایط دریافت وام بانکی را مشاهده می­کنید، متوجه می­شوید که دریافت وام بانکی بسیار پیچیده بوده و پروسه آن زمان­بر است.

اولین شرطی که باید برای دریافت وام بانکی داشته باشید، حساب سپرده است. حتی اگر حساب سپرده داشته باشید، برای دریافت وام بانکی باید یک ضامن معتبر معرفی کنید. اما همان­طور که می­دانید یافتن ضامن برای همه افراد امکان پذیر نیست.

حتی اگر این شرایط را داشته باشید، پرداخت وام از طرف بانک چند ماه طول می­کشد. اما شما به سرعت به پول نیاز دارید. بدین ترتیب باید بجای دریافت وام بانکی، راه دیگری را انتخاب کنید.

یکی دیگر از راه­ها این است که به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید. یکی از این وام­ها وام سند ملکی 1402 است که توسط هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

برای آشنایی با این وام، پیشنهاد می­کنم تا انتهای مقاله همراه با ما باشید. برای دریافت وام فوری می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

وام فوری با سند ملکی 1402

وام فوری با سند ملکی 1402

وام فوری سند ملکی

آیا با وام فوری آشنایی دارید؟ آیا می­دانید که امکان دریافت وام فوری یک روزه وجود دارد؟

افراد برای مسائل مختلفی از جمله ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو یا لوازم خانگی دچار کمبود نقدینگی می­شوند.

در این شرایط آن­ها به سرعت به پول نیاز داشته و نمی­توانند در صف وام بانکی منتظر بمانند. چرا که دریافت وام بانکی دارای سلسله مراتب طولانی بوده و بسیاری از افراد را سردرگم می­کند.

بدین ترتیب در این شرایط افراد باید به دنبال راه دیگری برای تامین نقدینگی خود باشند. متقاضی می­تواند با مراجعه به موسسات وام دهنده مانند دیوان گروپ و ارائه سند ملکی یا خودرو می­تواند یک روزه وام دریافت کند.

یکی از وام­هایی که هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­دهد، وام با سند ملکی 1402 است. البته راه دیگری برای دریافت وام فوری از بانک وجود دارد.

بدین صورت که متقاضی می­تواند فردی که حساب سپرده دارد، اما نیازی به وام ندارد، می­تواند از امتیاز وام آن فرد استفاده کنید. بدین ترتیب تنها لازم است که متقاضی ضامن و سایر مدارک را ارائه دهد. اما همان­طور که توضیح دادیم، وام بانکی پروسه طولانی مدت دارد.

به همین دلیل بهترین روش، دریافت وام فوری سند مسکونی است. برای آشنایی شما با این وام این مقاله را آماده کرده­ایم.

مزایای وام سند ملکی 1402

برای دریافت وام فوری از هلدینگ دیوان گروپ نیازی به سپرده­ گذاری در بانک­ها ندارید. چرا که شما سریعا به پول نیاز داشته و فرصت سپرده­گذاری بلند مدت در بانک­ها را ندارید.

تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که سند ملکی که در اختیار دارید را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه داده و به ارزش ملکتان وام دریافت کنید. این وام بدون ضامن است.

به همین دلیل شما درگیر افتن ضامن معتبر نخواهید بود. در واقع سند ملکتان تا پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ دیوان گروپ باقی می­ماند.

ممکن است در شرایط بد اقتصادی به فکر فروش ملکتان باشید. اما این راه اشتباه است. چرا که ملک یک سرمایه محسوب می­شود.

اول اینکه با توجه به بازار املاک شما نمی­توانید مشتری برای خانه خود بیابید. دوم اینکه اگر ملکتان را بفروشید ممکن نیست که دوباره بتوانید خانه خریداری کنید.

به همین دلیل، با ارائه سند ملک به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید سرمایه خود را حفظ کرده و پول دریافت کنید. ­نکته دیگری که درباره دریافت وام فوری وجود دارد این است که تعداد اقساط و مبلغ هر قسط توسط متقاضی تعیین می­شود.

تفاوت وام با سند ملکی از هلدینگ دیوان گروپ و بانک¬ها

تفاوت وام با سند ملکی از هلدینگ دیوان گروپ و بانک¬ها

تعریف وام سند ملکی 1402

زمانی را در نظر بگیرید که سریعا به پول نیاز دارید. ممکن است بخواهید خودرو، لوازم خانگی بخرید یا اینکه بخواهید ازدواج کنید.

در این شرایط راهی که به ذهن شما خطور می­کند، وام بانکی است. اما با مراجعه به بانک متوجه خواهید شد که ابتدا باید حساب سپرده گذاری بلند مدت باز کنید.

سپس مبلغی داخل این حساب واریز کنید. بعد از گذشت چند ماه می­توانید وام دریافت کنید. اما یکی دیگر از شرایط ارائه ضامن معتبر است.

اگر ضامن معتبر داشته باشید، دریافت وام چند ما طول می­کشد. این در حالی است که شما سریعا به پول نیاز دارید.

اگر ملکی در اختیار دارید، ممکن است برای تامین نقدینگی خود، به فکر فروش خانه باشید. اما همان­طور که قبلا اشاره کردیم، از آنجا که ملک یک سرمایه محسوب می­شود، فروش آن اشتباه است. زیرا با فروش آن ممکن نیست که بتوانید دوباره خانه بخرید.

اما راه بهتری وجود دارد که علاوه بر حفظ سرمایه، می­توان پول برای رفع مشکلات مالی بدست آورد. در این شرایط با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و ارائه سند ملکی می­توانید وام با سند ملکی 1402 دریافت کنید.

وام سند ملکی 1402 بدون ضامن

یکی از مزایای وام سند ملکی 1402 این است که این وام بدون ضامن می­باشد.

در واقع سند ملکی که به هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت نزد هلدینگ می­ماند تا اقساط خود را کامل پرداخت کنید.

شرایط دریافت وام سند ملکی 1402

با وجود اینکه دریافت وام سند ملکی 1402 از هلدینگ دیوان گروپ پروسه طولانی ندارد، اما شرایطی دارد که باید آن­ها را رعایت کنید.

در صورتی­که شرایط را نداشته باشید، نمی­توانید وام سند ملکی دریافت کنید.

شرایط عبارتند از:

  • شش دانگ سند ملک باید به نام وام گیرنده باشد. این سند نباید هیچ مشکل احتمالی داشته باشد و در دفاتر منتخب ثبت شده باشد.
  • شخصی که قصد دارد وام با سند ملکی دریافت کند، نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.
  • متقاضی نباید وام پرداخت نشده داشته باشد.
  • هزینه انتقال سند و کارشناسی به عهده فرد وام گیرنده است.
  • سود این وام 18 درصد است.

در صورتی­که شرایط بالا برقرار باشد، وام با سند ملکی به شما تعلق خواهد گرفت و با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و ارائه مدارک لازم وام دریافت خواهید کرد.

تعریف وام با سند ملکی 1402

تعریف وام با سند ملکی 1402

مبلغ وام سند ملکی 1402

مبلغ وام سند ملکی 1402 توسط بانک و موسسات وام دهنده تعیین شده و در هر بانک و موسسه وام دهنده­ای متفاوت است.

اما به­طور کلی، شما می­توانید به ارزش 65 تا 70 درصد ملکتان وام با سند ملکی دریافت کنید.

چنانچه اطلاعات بیشتری درباره وام فوری با سند مسکونی لازم دارید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت دریافت وام سند ملکی 1402

برای اینکه بتوانید وام سند ملکی 1402 دریافت کنید، باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • سند ملک که شش دانگ آن به نام شما است (کپی از تمام صفحات و اصل آن).
  • کپی و اصل کارت شناسایی شما

با در دست داشتن مدارک بالا می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید.

تفاوت وام سند ملکی 1402 و بانک­ها

همان­طور که می­دانید بانک­ها نیز وام سند ملکی ارائه می­دهند. اما دریافت وام با سند ملکی از هلدینگ دیوان گروپ و بانک تفاوت­هایی باهم دارند که در این بخش از مقاله قصد داریم آن­ها را بررسی کنیم.

اول اینکه دریافت وام با سند ملکی ازز هلدینگ دیوان گروپ یک وام بدون ضامن است. این در حالی است که برخی از بانک­ها به غیر از سند ملک، ضامن معتبر نیز از متقاضی می­خواهند.

یعنی علاوه بر اینکه سند ملک به عنوان ضمانت در نظر می­گیرند، شما باید یک یا چند ضامن معرفی کنید.

این در حالی است که هلدینگ دیوان گروپ تنها سند ملک را به عنوان ضمانت قبول می­کند. علاوه بر این حتی وام با سند ملکی از بانک پروسه طولانی دارد.

اما تمامی مراحل دریافت وام با  سند ملکی 1402 از هلدینگ دیوان گروپ بین 1 تا 3 روز طول می­کشد.

به همین دلیل دریافت وام با سند مسکونی از هلدینگ دیوان گروپ بهترین گزینه است. برای دریافت وام با سند ملکی 1402 می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

شرایط اقساط وام سند ملکی 1402

همان­طور که می­دانید یکی از مزایای دریافت وام با سند ملکی 1402 این است که متقاضی می­تواند تعداد اقساط وام خود را تعیین کند.

متقاضی باید سر وقت اقساط خود را پرداخت کند. در صورتی­که موفق به پرداخت اقساط خود نشد، هلدینگ دیوان گروپ ملک را به مزایده گذاشته و ملک را به فروش می­رساند.

مبلغ وام به همراه سود آن را از پول ملک برداشته و ما بقی را به متقاضی می­دهد. بنابراین هنگام دریافت وام مطمئن باشید که می­توانید اقساط را کامل پرداخت کنید. تا این مشکل پیش نیاید.

انواع وام فوری یک روزه

انواع وام فوری یک روزه

سود وام فوری سند ملکی 1402

سود وام با سند ملکی 1402 نیز توسط بانک­ها و موسسات وام دهنده تعیین می­شود. اما معمولا سود وام با سند ملکی 18 درصد است.

البته لازم به ذکر است که میزان سود توسط مصوبات بانک مرکزی تعیین می­شود.

برای اینکه با شرایط دریافت وام با سند مسکونی آشنا شوید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید. مشاوران ما در هلدینگ دیوان گروپ آماده پاسخگویی به سولات شما عزیزان است.

مراحل دریافت وام سند ملکی 1402

هنگامی که تصمیم به دریافت وام با سند ملکی 1402 از هلدینگ دیوان گروپ گرفتید، باید مدارک لازم که در بالا اشاره کردیم را جمع­آوری کرده و به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

سپس باید یک قرار گذاشته و ملکتان توسط کارشناس بازبینی شود. بدین ترتیب ارزش ملک شما تعیین خواهد شد. سپس باید مبلغی که برای وام می­خواهید و تعداد اقساط را تعیین کنید.

بعد از آن سند ملک نزد هلدینگ دیوان گروپ می­ماند. سپس مبلغ وام به حساب شما واریز خواهد شد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل زیر نظر وکیل انجام خواهد شد.

بنابراین جای هیچ نگرانی نخواهد بود. اگر شما هم نیازی به وام دارید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

سخن آخر وام سند ملکی 1402

در این مقاله درباره وام سند ملکی 1402 صحبت کردیم. در ابتدا توضیح دادیم که وام فوری چیست و چرا باید وام فوری دریافت کرد.

توضیح دادیم که شرایط دریافت وام بانکی بسیار پیچیده بوده و حتی اگر تمامی شرایط را داشته باشید، چند ماه طول می­کشد تا وام دریافت کنید.

به همین دلیل با مراجعه به موسسات وام دهنده می­توانید وام فوری یک روزه دریافت کنید. دریافت وام فوری روش­های مختلفی دارد که یکی از آن­ها وام با سند مسکونی است.

بدین ترتیب که با ارائه سند ملکی که 6 دانگ آن به نام شماست، یک روزه وام دریافت کنید. هلدینگ دیوان گروپ یکی از موسسات معتبری است که در تهران و کرج وام با سند ملکی و وام با سند خودرو به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­دهد.

شما با داشتن ملکی که شش دانگ آن به نامتان است، می­توانید تا 65 تا 70 درصد ارزش ملکتان وام دریافت کنید. این وام یک روزه به شما پرداخت می­شود.

دریافت وام فوری با سند مسکونی مزایای بسیاری دارد که در این مقاله به آن اشاره کردیم. چنانچه قصد دارید وام با سند ملکی در تهران و کرج دریافت کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

وام سند ملکی به صورت یک روزه ممکن است ؟

تسهیلات دیگری که از طرف هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود، وام با سند مسکونی است.

اگر قصد دارید که وام فوری با سند ملکی دریافت کنید، باید سند ملکی که شش دانگ آن کامل به نام شماست را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه دهید.

پس از بررسی ملک و تعیین ارزش آن توسط کارشناس، شما می­توانید وام را درخواست دهید. تمامی این موارد از تعیین ارزش گرفته تا پرداخت وام یک روزه انجام می­شود.

به همین دلیل این وام جزو وام­ فوری یک روزه سند ملکی است.

مبلغ وام با سند ملکی 1402 در هلدینگ دیوان 

وام فوری بدون ضام

یکی از مزایای بسیار مهم این وام، این است که نباید ضامن معرفی کنید. درواقع سندی که ارائه می­دهید به عنوان ضامن کافی است.

این در حالی است که اگر بخواهید وام با سند مسکونی از بانک دریافت کنید، بانک از شما می­خواهد که حداقل یک ضامن معرفی کنید.

بنابراین برای دریافت وام فوری یک روزه سند ملکی یا سند مسکونی بهترین کار این است که به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

معرفی ضامن وامبا سند ملکی 1402 و بانکی چه تفاوتی دارد؟

همان­طور که می­دانید، برای دریافت وام بانکی، شما باید ضامن معرفی کنید. تعداد ضامن در هر بانکی متفاوت است.

ضامن باید کارمند باشد و شما فیش کسر از حقوق را به بانک باید ارائه دهید.

در واقع، معرفی ضامن به بانک به این دلیل است که اگر به هر دلیلی، شما نتوانستید اقساط وام را پرداخت کنید، بانک مبلغ قسط را از حساب ضامن کسر کند.

این در حالی است که برای دریافت وام فوری یک روزه سند ملکی از هلدینگ دیوان گروپ شما نیازی به معرفی ضامن نداشته و تنها ارائه سند به عنوان ضمانت کافی است.

چنانچه قصد دارید وام فوری یک روزه سند ملکی دریافت کنید، برای آشنایی با شرایط آن می­توانید با هدلینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

تفاوت مدت زمان دریافت وام با سند ملکی 1402 و وام بانکی

اگر برای وام بانکی اقدام کردید، بعد از ارائه مدارک لازم و معرفی ضامن­ها باید صبر کنید تا به بانک بودجه کافی تخصیص پیدا کند.

بدین ترتیب با اینکه شما تمامی مراحل سخت و پیچیده وام بانکی را پشت سر گذاشتید، باز هم نمی­دانید زمان دقیق پرداخت وام چه موقع است. این یک نقطه ضعف بزرگ برای وام­های بانکی است.

این درحالی است که زمانی­که شما به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کرده و مدارک لازم را جهت دریافت وام فوری ارائه دادید، به صورت آنی و یک روزه، مبلغ وام به حساب شما واریز خواهد شد.

به همین دلیل این نوع وام، وام فوری یک روزه نام دارد. چنانچه شما ساکن کرج یا تهران هستید، با ارائه سند ملکی یا خودرو می­توانید وام فوری یک روزه سند ملکی دریافت کنید.

برای اطلاع بیشتر با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

تفاوت مدت زمان دریافت وام با سند ملکی 1402 و وام بانکی

وام فوری با چک و سفته

مبلغ وام با سند ملکی 1402 در هلدینگ دیوان 

هنگامی که برای دریافت وام فوری به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه می­کنید، برای تعیین مبلغ وام، کارشناس ملک یا خودروی شما را بررسی کرده و ارزش آن را تعیین می­کند.

طبق ارزشی که ملک یا خودروی شما دارد، می­توانید وام دریافت کنید. شما می­توانید بین 60 تا 70 درصد ارزش ملک یا خودروی خود وام فوری یک روزه دریافت کنید.

چنانچه شما باید به سرعت به پول نیاز داشته و دارای ملک یا خودرو هستید که شش دانگ آن به نام شماست، می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ وام فوری یک روزه سند ملکی دریافت کنید.

وام فوری یکی از پر مخاطب ترین و محبوبترین وام هاست زیرا برای خرید هر چیزی که نیاز دارید به وام وابسته می شوید. این وام به صورت یک روزه به دست شما می رسد.

84 / 100
فهرست