وام فوریهلدینگ دیوان گروپ

وام فوری انواع مختلفی دارد و متقاضی بنابر شرایطی که دارد با ارائه سند، طلا، چک یا سفته می­تواند وام دریافت کرده و مشکلات مالی خود را برطرف کند. یکی از مناسب­ترین گزینه ­ها برای رفع مشکلات مالی دریافت وام بوده است. اما همان­طور که می­دانید فرآیند وام بانکی بسیار پیچیده و خسته کننده است. به همین دلیل افراد از دریافت وام منصرف می­شوند. در این مواقع به جای منصرف شدن می­توانید به سراغ موسساتی بروید که وام فوری پرداخت می­کنند.

با مراجعه به این موسسات نه تنها مبلغ وام به سرعت پرداخت می­شود، بلکه نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود. وام فوری انواع مختلفی دارد که در ادامه قصد داریم هر یک را معرفی کرده و توضیح دهیم. چنانچه به وام فوری بدون ضامن نیاز دارید، می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید. هلدینگ دیوان گروپ در تهران و کرج به متقاضیان واجد شرایط وام فوری پرداخت می­کند.

تعریف وام فوری به نظر هلدینگ دیوان گروپ

ممکن است برای شما پیش آمده که برای دریافت وام به بانک مراجعه کردید. بانک­ها انواع مختلفی از وام را به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­دهند. اما زمانی­که شرایط را مطالعه کردید، به این موضوع پی بردید که برای دریافت وام باید یک ضمانتنامه معتبر معرفی کنید. به علاوه، باید در آن بانک حساب سپرده داشته باشید. حتی اگر این شرایط را داشته باشید، دریافت وام بانکی چند ماه طول می­کشد. مشکل زمانی اتفاق می­افتد که شما به پول به سرعت نیاز دارید. در این مواقع می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کنید. با مراجعه به این موسسات و ارائه سند یا طلا می­توانید وام فوری دریافت کنید. هلدینگ دیوان گروپ وام سند ملکی و وام سند خودرو را در تهران و کرج ارائه می­دهد.

انواع وام فوری توسط هلدینگ دیوان گروپ

وام فوری بدون ضامن انواع مختلفی دارد. مهم­ترین آن­ها عبارتند از:

 • وام فوری با سند ملکی
 • وام فوری با سند خودرو
 • وام با سیم کارت همراه اول
 • وام با طلا
 • وام با چک یا سفته

در ادامه برای آشنایی شما با این وام­ها هر یک را توضیح می­دهیم.

وام
وام با سند مسکونی

وام فوری سند ملکی

یکی از وام­های فوری که توسط هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­شود، وام با سند ملکی است. چنانچه شما صاحب ملکی هستید که سند آن 6 دانگ به نام شماست، می­توانید با سند آن وام فوری دریافت کنید. یکی از نکات مثبتی که درباره این وام وجود دارد این است که برای دریافت وام با سند ملکی از دیوان گروپ به معرفی ضامن نیازی ندارید. سند ملکی که قصد دارید روی آن وام بگیرید، تا پایان پرداخت اقساط نزد هلدینگ می­ماند. بنابراین سند مانند ضامن عمل می­کند. تعداد اقساط توسط متقاضی تعیین می­شود. مبلغ وام به ارزش ملک شما بستگی دارد. ارزش ملک توسط کارشناس تعیین می­شود.

وام با سند خودرو

وام فوری سند خودرو

در برخی مواقع که شما با مشکل مالی مواجه می­شوید. اگر خودرو داشته باشید، یکی از فکرهایی که می­کنید، فروش آن است. اما این کار اشتباه است. زیرا خودرو در ایران یک سرمایه محسوب می­شود. علاوه بر این با فروش آن ممکن نیست که دوباره بتوانید خودرو بخرید. یکی از کارهایی که می­توانید بجای فروش خودرو انجام دهید، دریافت وام فوری با سند خودرو است. شما با ارائه سند خودرویی که شش دانگ آن به نامتان است به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید به ارزش 50 تا 80 درصد مبلغ خودرو وام دریافت کنید. با این کار هم خودروی خود را حفظ کردید و هم مشکلات مالی خود را حل کردید. این وام بدون ضامن است. سند خودرو تا پایان پرداخت اقساط نزد هلدینگ باقی می­ماند. شما می­توانید از خودرو استفاده کنید.

وام فوری با سیم کارت

وام سیم کارت همراه اول

همه ما در زندگی خود برنامه ریزی­هایی انجام داده و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود داریم. اما بنابر شرایط گاهی اوقات پیش می­آید که ما نمی­توانیم به اهداف خود برسیم. در این شرایط دریافت وام یکی از بهترین راه­هایی است که می­توانید به اهدافی که برنامه ریزی کردید، برسید. اگر شما سند خودرو یا سند خانه در اختیار ندارید، می­توانید وام فوری با سیم کارت همراه اول دریافت کنید. چنانچه شماره شما با 1، 2 یا 3 شروع می­شود، می­توانید با ارائه سند سیم کارت وام فوری دریافت کنید. یکی از نکات مثبت این وام  این است که شما می­توانید از سیم کارتتان استفاده کنید. مبلغ وام به ارزش 90 درصد قیمت سیم کارت است.

وام فوری با طلا

وام طلا

اگر شما سرمایه خود را به طلا تبدیل کرده باشید، ممکن است زمانی که به پول نیاز دارید، قصد فروش آن را داشته باشید تا بتوانید مشکلات مالی خود را حل کنید. طلا نیز مانند خودرو یک سرمایه محسوب می­شود. بنابراین فروش آن کار درستی نیست. در این شرایط راه بهتری وجود دارد. راهی که بتوانید با حفظ طلای خود، مشکلات مالیتان را حل کنید. وام فوری با طلا راهی است که می­توانید با گرو گذاشتن طلای خود نزد موسسات وام دهنده، وام دریافت کرده و نقدینگی خود را برطرف کنید. این وام نیز بدون ضامن است. در واقع طلای شما تا پایان پرداخت اقساط نزد موسسه می­ماند.

وام فوری با چک و سفته

وام بدون ضامن با چک یا سفته

سفته و چک دو سندی هستند که با در دست داشتن هر کدام از آن­ها می­توانید وام فوری دریافت کنید. اگر شما صاحب دسته چک هستید، تنها با ارائه آن به موسسات وام دهنده می­توانید وام فوری دریافت کنید. اما بعضی از افراد شرایط دریافت دسته چک را ندارند. در این مواقع می­توانند بجای چک، سفته ارائه دهند. توجه داشته باشید که چک از سفته معتبر تر است. اما اگر به هر دلیلی نمی­توانید چک ارائه دهید، سفته نیز کافی است. اما توجه داشته باشید که زیر سفته را یک نفر باید به عنوان ضامن امضا کند. سفته بدون امضای شخص سوم هیچ ارزشی ندارد.

چرا وام بانکی راه مناسبی نیست ؟

چرا وام بانکی راه مناسبی نیست. برای دریافت وام بانکی شما نیاز به معرفی ضامن معتبر دارید. علاوه بر این شما باید در بانک مورد نظر حساب سپرده داشته باشید. اگر تمامی این شرایط را داشته باشید، پروسه دریافت وام چند ماه طول می­کشد. بدین ترتیب بهتر است که بجای دریافت وام بانکی، به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید. با مراجعه به این موسسات وام، به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

علاوه بر این تمامی وام­ها بدون ضامن است. اگر شما سند ملک یا خودرو در اختیار دارید، با گرو گذاشتن آن­ها نزد موسسات وام دهنده می­توانید وام فوری دریافت کنید. در ادامه انواع وام فوری را معرفی کردیم. تمامی وام­های معرفی شده بدون ضامن هستند. شما با گروی سند، طلا، چک یا سفته می­توانید وام فوری دریافت کنید.

هلدینگ دیوان گروپ برترین موسسه وام دهنده است که در تهران و کرج به افراد واجد شرایط وام فوری با سند ملکی و وام فوری با سند خودرو ارائه می­دهد. چنانچه شما سند خودرو یا ملکی دارید که شش دانگ آن کاملا به نام شما است، می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و ارائه سندتان می­توانید وام فوری دریافت کنید. چناچه درباره شرایط وام فوری سوالی دارید می­توانید با ما تماس بگیرید.

وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن یکی از روش­هایی است که شما می­توانید در شرایطی که با مشکلات مالی رو به رو هستید، بودجه خود را تامین کرده و مشکلات خود را برطرف کنید. زمانی­که به وام نیاز دارید، به بانک مراجعه می­کنید. اما دریافت وام از بانک شرایط بسیار سختی دارد. اول اینکه شما باید در بانک مورد نظرتان حساب سپرده داشته باشید. پولی که در این حساب می­گذارید باید چند ماه از سپرده­گذاری شما گذشته باشد. مورد دیگری که برای دریافت وام بانکی ضروری است، معرفی ضامن می­باشد. اگر تمامی شرایط را داشته باشید، دریافت وام چند ماه زمان می­برد. در این موارد می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید انواع مختلف وام فوری بدون ضامن دریافت کنید.

وام-با-سند-مسکونی

تعریف وام فوری بدون ضامن

همان­طور که می­دانید برای دریافت وام بانکی شما نیاز به سپرده گذاری در بانک مورد نظرتان دارید. شما باید مبلغی را در این حساب واریز کنید. بعد از گذشت چند ماه می­توانید برای دریافت وام اقدام کنید. شما باید مدارک مورد نیاز از جمله ضامن معتبر ارائه دهید تا وام به شما تعلق بگیرد. بعد از مدتی وام پرداخت می­شود. اما این روش زما­ن­بر است.

وام فوری بدون ضامن یکی از روش­هایی است که شما می­توانید بدون انتظار وام دریافت کنید. با این روش شما نیازی به سپرده­گذاری و معرفی ضامن ندارید. با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و ارائه سند ملکی یا خودرو می­توانید طبق ارزش آن سند وام دریافت کنید. وام فوری بدون ضامن بهترین روشی است که شما می­توانید به سرعت به پول برسید. توجه داشته باشید که سندی که ارائه می­دهید، به عنوان ضامن عمل می­کند. سند تا پایان پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ باقی می­ماند.

انواع وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

 • وام فوری با سند ملکی
 • وام فوری بدون ضامن با سند خودرو
 • وام فوری بدون ضامن با طلا
 • وام با سیم کارت همراه اول

هلدینگ دیوان گروپ آماده پرداخت وام فوری با سند مسکونی و وام فوری با سند خودرو در تهران و کرج به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­دهد.

وام فوری

مزایای دریافت وام فوری

دریافت وام فوری مزایای بسیاری دارد. مهم­ترین آن­ها عبارتند از:

 • وام فوری بدون ضامن است.
 • وام به صورت آنی و نهایتا یک روزه پرداخت می­شود.
 • وام فوری کار اداری ندارد.
 • به حفظ سرمایه شما کمک می­کند.

برای دریافت وام فوری سند مسکونی و سند خودرو در تهران و کرج می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

مزایای دریافت وام فوری بدون ضامن

دریافت وام فوری بدون ضامن مزایای بسیاری دارد. مهم­ترین آن­ها عبارتند از:

 • وام بدون ضامن فوری و یک روزه پرداخت می­شود.
 • برای دریافت این وام نیازی به ارائه ضامن نیست.
 • برای دریافت وام فوری بدون ضامن درگیر کار اداری نخواهید شد.
 • وام فوری باعث می­شود تا سرمایه شما حفظ شود.

زمانی که با مشکل مالی مواجه هستید، یکی از راه­هایی که به فکر شما می­رسد، فروش ملک یا خودروی خودتان است. اما این روش مناسب نیست. چرا که خودرو و ملک هر دو سرمایه محسوب می­شود. فروش آن بسیار اشتباه است. برای همین منظور شما می­توانید با ارائه اسناد مذکور به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید به ارزش آن­ها وام دریافت کنید.

مبلغ وام فوری بدون ضامن

مبلغ وام فوری بدون ضامن با سند ملکی و سند خودرو بستگی به ارزش ملک و خودروی شما دارد. درواقع برای تعیین مبلغ وام، یک کارشناس باید ملک و خودروی شما را ببینید و بر اساس قیمت آن، مبلغ وام را تعیین کند. برای دریافت وام فوری در تهران و کرج به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

 

 

وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که به تمامی واجدین شرایط توسط هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­شود. توجه داشته باشید که این وام بدون ضامن است. از دیرباز تا امروز، وام یکی از بهترین روش­ها برای برطرف کردن مسائلی چون، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه است. اما همان­طور که می­دانید، پروسه دریافت وام از بانک به دلیل سلسله مراتبی که دارد، بسیار کسل کننده و طاقت فرسا است، اکثر افراد از دریافت آن منصرف می­شوند.

از این رو، متقاضی باید به سراغ شرایطی برود که بتواند در مدت زمان کوتاهی وام را دریافت کند. از طرف دیگر برای دریافت وام بانکی متقاضی نیاز به معرفی ضامن، چک و پیش پرداخت دارد. به همین دلیل متقاضی می­تواند با دریافت وام فوری یک روزه هم در وقت خود صرفه جویی کند و هم بدون ضامن بتواند وام دریافت کند. وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم درباره آن­ها صحبت کنیم. برای دریافت انواع وام فوری یک روزه بدون ضامن می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

تعریف وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه یک نوع تسهیلات است که توسط موسسات مالی مختلف ارائه شده و به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می­شود. برخلاف انواع تسهیلات بانکی این وام­ها به سرعت به متقاضی پرداخت خواهد شد. حتی برخی از انواع این نوع وام در کمتر از یک ساعت پرداخت می­شود. از این رو آن را به عنوان وام یک ساعته می­شناسند. با این وجود این نوع تسهیلات با تسهیلات دیگر تفاوت­های زیادی دارد. در ادامه به تفاوت این وام با تسهیلات بانکی اشاره می­کنیم.

تفاوت وام فوری یک روزه با تسهیلات بانکی

زمانی که شما درخواستتان را برای دریافت وام بانکی ارائه می­دهید، تا وامتان را دریافت کنید، مدت بسیاری طول خواهد کشید. این در حالی است که وام فوری یک روزه، بعد از درخواست شما به سرعت به حسابتان واریز خواهد شد. معمولا وام­های بانکی شما را سردرگم می­کند. زیرا زمانی که شما از متصدی بانک برای دریافت وام فوری مشاوره می­گیرید، او شرایط پیچیده را به شما توضیح خواهد داد. به همین دلیل شما به سختی متوجه منظور او خواهید شد. از طرف دیگر، مراحل اداری پیچیده­ای برای دریافت وام بانکی وجود دارد. این در حالی است که وام فوری یک روزه شما با مراحل اداری روبه رو نخواهید شد. بدین ترتیب می­توانید بدون اتلاف وقت و بدون معرفی ضامن وام مورد نظرتان را دریافت کنید.

انواع وام فوری یک روزه

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد. آن­ها عبارتند از:

در ادامه هر یک از آن­ها را توضیح خواهیم داد.

وام فوری یک روزه با سند خودرو

وام فوری یک روزه با سند خودرو یکی از تسهیلاتی است که توسط هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود. چنانچه شما مالک خودرو هستید. به طوری که 6 دانگ سند آن به نام شما است، می­توانید با ارائه سند آن وام فوری با سند دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت این وام، به معرفی ضامن نیازی نداشته و ارائه سند و سایر مدارک کافی است. شما سند را در گروی هلدینگ قرار داده و مبلغ مورد نیازتان را دریافت می­کنید. سند خودروی شما به عنوان ضامن عمل می­کند. مزیتی که وام فوری خودرو دارد این است که شما می­توانید از خودروی خود استفاده کنید و نیازی به گذاشتن ماشین در پارکینگ نخواهد بود.

تفاوت وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه با سند مسکن

یکی از پرطرفدارترین وام­هاوام با سند ملکی است. این وام نیز مانند وام با سند خودرو جزو وام­های بدون ضامن محسوب می­شود. چنانچه شما ملکی دارید که 6 دانگ آن به نامتان است، می­توانید با ارائه آن به هلدینگ دیوان گروپ وام دریافت کنید. این وام توسط بانک­ها نیز ارائه می­شود. اما همان­طور که قبلا اشاره کردیم، دریافت وام بانکی بسیار پیچیده و وقت گیر است. از این رو پیشنهاد می­کنیم که برای دریافت وام با سند مسکن، به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

از آنجا که برای دریافت این وام به معرفی ضامن نیازی نیست، بنابراین سند ملک تا پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ باقی می­ماند. چنانچه موفق به پرداخت اقساط نشدید، هلدینگ ملک را توقیف کرده و آن را به مزایده خواهد گذاشت. بعد از آن مبلغ وام به همراه سود آن را از مبلغ کل ملک برداشته و مابقی را به شما پرداخت می­کند.

وام فوری یک روزه مسکن
وام فوری یک ساعته مسکن

وام فوری یک ساعته بدون ضامن

در یک ساعت بدون ضامن پرداخت میگردد. با توجه به طولانی بودن فرآیند وام از بانک‌ها، دریافت وام فوری سریع به یک آرزو تبدیل شده‌ است. یکی از دلایلی که افراد را برای دریافت وام نا امید می‌کند، سپرده گذاری است. به همین دلیل ممکن است به فکر گرفتن وام فوری باشید.  هلدینگ دیوان گروپ با ارائه وام با سند خودرو  و وام با سند مسکونی و جهت سرمایه گذاری و تامین سرمایه شما می باشد.

اگر بخواهید وام فوری دریافت کنید با یک تلفن و در عرض یک ساعت وام خود را دریافت کنید. شما به حساب سپرده نیاز ندارید. و حتی نیاز به ضامن هم ندارید و فقط با ارائه سند آزاد می توانید در عرض یک ساعت وام دریافت کنید.

نحوه اخذ وام فوری

وام فوری یکی از امکانات ما این است که شرایط سخت بازار را ندارید که مراحل سخت برای دریافت وام داشته باشد. شما وام با سند مسکونی خود  وام فوری دریافت می کنید. و ممکن است بخواهید برای خرید یک ملک مبلغی وام دریافت کنید. اما این راه سریع‌ترین راهی است که می‌توانید به راحتی وام فوری دریافت کنید. برای اخذ وام نیازی به اینکه جای فردی که سپرده گذاری کرده به همراه ضامن‌ها به بانک مراجعه می‌کنید.

به راحتی این صورت آن فرد وام را دریافت می‌کند. نیازی به این مورد که پیش از رفتن به بانک بین خودتان و شخص یک قرارداد محضری امضا کنید تا فروشنده بعد از کسر مبلغ مورد نظر، وام فوری  را در اختیارتان قرار دهد. هنگام عقد قرار داد چک و سفته بابت ضمانت حسن انجام کار از فروشنده وام دریافت کنید.

نحوه دسترسی به وام فوری

ممکن است دسترسی به اشخاص فروشنده وام فوری سخت باشد. شما ممکن است در اطراف بانک یا در روزنامه‌ها، آگهی‌های فروش امتیاز وام فوری را مشاهده کنید. اما راحت‌ترین روش دسترسی به فروشندگان وام فوری این است که به شرکت‌هایی که این خدمات را انجام می‌دهند، مراجعه کنید. اما ما می گوییم نیازی به این همه مراحل ندارد و به راحتی وام خود را دریافت کنید . در ادامه نحوه دریافت وام را در بانک‌های مختلف بررسی می‌کنیم.

شرایط دریافت وام بانک ملی

بانک ملی یک وام ۵۰ میلیون تومانی به افرادی که بالای ۱۸ سال دارند، ارائه می‌دهد. علاوه بر سن، افرادی که جز شرایط اخذ وام است، متقاضی باید دارای فیش حقوقی یا پروانه کسب باشد. افرادی که در سیتم بانکی کشور دارای رتبه اعتبار خوبی هستند، می‌توانند از بانک ملی وام فوری دریافت کنند.

این وام، وام خرید کالا است. متقاضی قبل از دریافت وام باید پیش فاکتور کالای خریداری شده را  ارائه دهد. بانک در قالب یک کارت اعتباری که فقط می‌توان با آن خرید کرد، وام را پرداخت می‌کند.

سود این وام ۱۸ درصد است و متقاضی باید آن را در ۳۶ ماه پرداخت کند. برای اخذ وام با یک حساب قرض‌الحسنه در بانک داشته باشید. اما همان‌طور که گفتیم، می‌توانید از افرادی که امتیاز وام دارند کمک بگیرید.

وام فوری بانک ملی
وام فوری ملت

دریافت وام بانک ملت

وام‌هایی که این بانک ارائه می‌دهد متنوع است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

وام ۵۰ میلیون تومانی

بانک ملت نیز مانند بانک ملی وام ۵۰ میلیون تومانی برای خرید کالا ارائه می‌دهد. برای دریافت این وام باید سپرده‌گذاری کرده باشید. این وام فقط برای خرید از فروشگاه‌های اسنوا است. سود وام خرید کالای بانک ملت ۱۲ درصد است و در ۳۶ ماه باید اقساط آن‌ پرداخت شود. شرایط اخذ وام از بانک ملت شامل موارد زیر است:

 • چک برگشتی نداشته باشید.
 • به بانک بدهکار نباشید.

این وام برای کسانی که قصد دارند هزینه ازدواج را تامین کنند یا جهیزیه بخرند، مناسب است. این وام نیز به ضامن نیاز دارند و با توجه به اعتبار بانکی فرد بین ۱ تا ۳ نفر مورد نیاز است.

وام ۱۵۰ میلیون تومانی

امکان اخذ وام ۱۵۰ میلیون تومان بدون ضامن و سپرده‌گذاری و تنها با ارائه سند ملکی وجود دارد. سود این وام ۱۸ درصد است و اقساط باید بین ۴۸ تا ۶۰ ماه پرداخت شود. شرایط اخذ وام با سند ملکی از بانک ملت عبارتند از:

 • شش دانگ سند را داشته باشید.
 • چک برگشتی نداشته باشید.
 • وام تسویه نشده نداشته باشید.
 • هزینه کارشناسی و انتقال سند را پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که با ارائه یک سند ۳ نفر می‌توانند وام بگیرند. هر شخص می‌تواند ۵۰ میلیون تومان دریافت کند.

وام فوری 150 میلیونی
وام مسکن

وام ۲۰۰ میلیون تومانی

وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت با توجه به اعتبار بانکی افراد به متقاضیان حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان وام ارائه می‌دهد. رتبه افراد شامل A، B و C است. بستگی به اینکه چه رتبه‌ای داشته باشید، مبلغ وام متفاوت است.

افرادی که دارای رتبه A هستند، می‌توانند بدون ضامن و اعتبار خودشان وام دریافت کنند.

در حال حاضر این وام برای این افراد ۳۰ میلیون تومان است که بانک قصد دارد آن را تا ۲۰۰ میلیون تومان افزایش دهد. سود وام ۱۸ درصد است و متقاضی باید در ۴۸ ماه آن را پرداخت کند.

افرادی که دارای اعتبار B و C هستند باید در سامانه فراهوشمند بانک ملت ثبت نام کنند، تا مبلغ وام آن‌ها مشخص شود.

شرایط دریافت وام بانک مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد وام فوری را برای اهداف اشتغال، ازدواج و بخش تولید ارائه می‌دهد.

به همین دلیل دریافت وام برای همه افراد امکان پذیر نیست. برای همین بانک مهر اقتصاد امکان اعطای وام بدون سپرده به مشتریان می‌دهد.

کسانی که دارای حقوق بالایی باشند، می‌توانند برای دریافت این وام اقدام کنند. سود وام ۱۸ درصد است که در ۶۰ ماه باید پرداخت شود.

دریافت وام بانک صادرات

بانک صادرات انواع مختلفی از وام فوری را ارائه می‌دهد که عبارتند از:

وام ۵۰ میلیون تومان

وام ۵۰ میلیون تومانی بانک صادرات، وام خرید کالا است. برای اخذ این وام باید پیش فاکتور را ارائه دهید. بانک نیز در وجه فروشنده، وام را به صورت چک صادر می‌کند. برای اینکه بتوانید وام ۵۰ میلیون تومانی از بانک صادرات دریافت کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • حساب قرض‌الحسنه
 • نداشتن چک برگشتی
 • نداشتن بدهی بانکی

برای اخذ وام فوری از بانک صادرات باید ۲ ضامن داشته باشید. سود وام ۱۸ درصد است که باید در ۳۶ ماه پرداخت شود است.

وام بانک رفاه

انواع وام بانک رفاه عبارتند از:

 • وام فوری بدون ضامن
 • وام ۵۰ میلیون تومانی
 • وام ۱۵ میلیون تومانی

وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن در قالب طرح سودمند به اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق می‌گیرد. این وام به ازای افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت پرداخت می‌شود. حداکثر مبلغ وام بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده است. سود وام ۲ درصد و حداکثر زمان پرداخت اقساط ۳۶ ماه است.

وام ۱۰۰ میلیون تومان

وام ۱۰۰ میلیون تومان بانک صادرات به دو صورت ارائه می‌شود:

 • وام ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی: که ۱۰۰ میلیون تومان با صود ۴ درصد پرداخت می‌شود. متقاضی باید به مدت ۲۰ سال وام را تسویه کند. کسانی که می‌توانند وام را دریافت کنند افراد ساکن روستا هستند که پیش از آن وام مسکن دریافت نکرده‌اند.
 • وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای خرید خودرو: این وام برای خرید خودروی ایرانی و مبلغ آن بین ۱۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. سود وام ۱۸ درصد است که متقاضیان باید ۳۶ ماه آن را تسویه کند.
 • وام ۲۰۰ میلیون تومان

  بانک صادرات طرحی به نام تبسم دارد. این طرح متقاضیان می‌تواند ۹۰ درصد سپرده خودش بدون ضامن وام بگیرد.

  این وام ۴۸ ساعته پرداخت می‌شود. مبلغ آن ۲۰۰ میلیون تومان و سودش صفر است.

وام فوری

وام برای بازنشستگان

بازنشستگان می‌توانند تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. این وام به کسانی تعلق می‌گیرد که از طریق حسابشان از بانک صادرات حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند. سود وام ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ ماه است. اقساط وام ماهی ۳۰۰ هزارتومان تعیین شده است.

وام بدون ضامن

وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک قوامین

اگر قصد دارید وام فوری دریافت کنید، یکی دیگر از بانک‌هایی که می‌توانید به آن مراجعه کنید، بانک قوامین است.

این بانک مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید لوازم خانگی، خودرو، مسکن، تعمیرات، اشتغال و غیره وام پرداخت می‌کند. سود این وام ۱۸ درصد است که باید بین ۳۶ تا ۶۰ ماه پرداخت شود.

وام با سند مسکونی

وام۵۰ میلیون تومان

وام ۵۰ میلیون تومان برای حمایت تولید کالاهای داختلی به وجود آمده است. متقاضیانی که مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند و حقوق آن‌ها از بانک رفاه پرداخت می‌شود، می‌توانند این وام را دریافت کنند. سود این وام ۱۵ درصد و مدت زمان پرداخت اقساط ۳۶ ماه است. برای اخذ وام ۵۰ میلیون تومانی نیازی نیست که سپرده گذاری کنید.

وام فوری و سریع

وام ۱۵ میلیون تومانی

بانک رفاه طرحی به نام طرح امید دارد که ویژه متسمر بگیران سازمان تامین اجتماعی و سازمان‌ها تعامل در این بانک است. آن‌ها می‌توانند تا سقف ۱۵ میلیون تومان وام دریافت کنند. سود این وام ۴ درصد است که متقاضی باید ظرف ۳۶ ماه اقساط را کامل پرداخت کنند.

دریافت وام از بانک تجارت

دریافت وام بانک تجارت

تسهیلاتی که بانک تجارت ارائه می‌دهد شامل:

 • تسهیلات فوری
 • تسهیلات فوی طلایی
 • تسهیلات کریمان
 • تسهیلات فردا

برای آشنایی با آن‌ها در ادامه مطلب هر یک را توضیح می‌دهیم.

دریافت وام از بانک رسالت

دریافت وام بانک رسالت

بانک رسالت وام ۶۰ میلیون تومانی به متقاضیان وام پرداخت می‌کند. برای اخذ این وام باید در این بانک حساب داشته باشید. برای اخذ وام بدون سپرده وارد اینترنت بانک رسالت شوید و تقاضای وام کنید. بانک رسالت پس از بررسی وام را پرداخت می‌کند. بانک موارد  میزان خوش‌حسابی ، شغل ، میزان کارکرد حساب ، وضعیت اعتباری را می سنجد.

چنانچه در بانک رسالت حساب نداشتید، باید حساب بانکی افتتاح کنید . مبلغ برای ۳ تا ۶ ماه سپرده گذاری شود. بعد از آن می‌توانید در اینترنت بانک، درخواست وام خود را ثبت کنید. سود وام ۲ درصد است و باید بین ۱۲ تا ۶۰ ماه تسویه شود. شایان ذکر است که برای اخذ وام باید یک ضامن داشته باشید.

دریافت وام فوری از بانک سپه

دریافت وام بانک سپه

برای دریافت وام از بانک شپه باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • خوش حساب بودن
 • نداشتن بدهی قرض‌الحسنه در سیستم بانکی کشور

مبلغ وام ۲۰۰ میلیون تومان، سود آن ۴ درصد است که باید در مدت ۳ سال تسویه شود.

وام کریمان

همه مردم می‌توانند از تسهیلات کریمان بانک تجارت استفاده کنند و بین ۳ میلیون تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بگیرند. سود این وام ۲ درصد است و باید ۶ ماهه تسویه شود. متقاضی باید بین ۵۳ هزارتومان تا ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قسط بدهند.

وام آزاد فردا

تسهیلات فردا یکی دیگر از روش‌ّهای دریافت وام فوری از بانک تجارت است که می‌توانید از آن استفاده کنید. مبلغ وام ۲ برابر مبلغ سپرده مشتری و سود آن ۱۵ درصد است. مدت زمان باز پرداخت اقساط می‌تواند ۱۲، ۲۴ یا ۳۶ ماهه باشد.

وام آزاد فوری

بانک تحارت طرحی به نام طرح تسهیلات فوری دارد که می‌توانید تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد وام دریافت کنید. شما با افتتاح حساب سپرده بلند مدت، می‌توانید از این تسهیلات استفاده کنید. مدت زمان پرداخت اقساط بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است.

وام طلایی

برای وام از بانک تجارت می‌توانید از تسهیلات فوری طلایی این بانک استفاده کنید. این طرح برای مشتریان بانکی و عموم مردم است. آن‌ها می‌توانند مبلغ ۴۰ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که سود آن ۲ درصد است. این وام باید ۱2، ۲۴ یا ۳۶ ماهه پرداخت شود.

متقاضی برای پرداخت اقساط ماهانه بین ۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۱۶ هزار تومان باید پرداخت کند که این مقدار به مبلغ وام بستگی دارد.

وام کریمان

همه مردم می‌توانند از تسهیلات کریمان بانک تجارت استفاده کنند و بین ۳ میلیون تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بگیرند. سود این وام ۲ درصد است و باید ۶ ماهه تسویه شود. متقاضی باید بین ۵۳ هزارتومان تا ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قسط بدهند.

وام آزاد فردا

تسهیلات فردا یکی دیگر از روش‌ّهای دریافت وام فوری از بانک تجارت است که می‌توانید از آن استفاده کنید. مبلغ وام ۲ برابر مبلغ سپرده مشتری و سود آن ۱۵ درصد است. مدت زمان باز پرداخت اقساط می‌تواند ۱۲، ۲۴ یا ۳۶ ماهه باشد.

دریافت-وام-فوری

با سند خود رو می‌توانید وام فوری دریافت کنید.

با سند خود رو می‌توانید وام فوری دریافت کنید. سند خودرو نیز مانند سند ملک به‌جای ضامن به بانک ارائه می‌شود. سقف وام خودرو ۳۰ میلیون تومان با سود ۲۴ درصد است.

یکی دیگر از روش‌های دریافت وام فوری با سند مسکونی است. بدین صورت که بجای معرفی ضامن می‌توانید از سند مسکن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سند باید ۶ دانگ کامل باشد. به غیر از این شرط، شرایط دیگری وجود دارد. برای مثال، مشتری از سیستم بانکی کشور باید خوش حساب بوده و بدهی نداشته باشد.

درباره وام

دریافت وام یکی از بهترین راه‌ها برای خرید وسایل ضروری، افزایش سرمایه، خرید مسکن و غیره است. اما به‌دلیل فرآیند طولانی و شرایط سخت اخذ وام، بسیاری از افراد از آن صرف‌نظر می‌کنند. خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد تا بتوان فوری و بدون هیچ معطلی وام دریافت کرد.

فردی که قصد دارد وام دریافت کند، باید یک حساب سپرده در بانک مورد نظر داشته باشد. پولی که در این حساب است، باید مدتی در بانک بماند تا فرد بتواند وام بگیرد. اما بسیاری از افراد این حساب را ندارند و به وام نیاز دارند. از طرفی افرادی وجود دارند که حساب سپرده را دارند، ولی به وام نیازی ندارند.

این افراد دارای امتیاز وام هستند. افرادی که به وام نیاز دارند می‌ةوانند امتیاز آن‌ها را بخرند و وام دریافت کنند. تنها کاری که متقاضی باید انجام دهد، برآورده کردن شرایط وام است. در ادامه شرایط اخذ وام فوری را مطرح می‌کنیم.

انسان‌ها در هرزمینه‌ای که فعالیت می‌کنند، برای رفع مشکلات مالی خود ممکن است به گرفتن وام فکر کنند. زیرا گرفتن وام یکی از بهترین راه‌هایی است که با کمک آن می‌توانید نیازهای مالی خود را برطرف کنید. اما این راه نیز مانند راه‌های دیگر مشکلات خودش را دارد.

یکی از دغدغه‌های کسانی که به وام نیاز دارند، طولانی بودن پروسه اخذ وام است. پروسه اخذ وام دارای سلسله مراتب پیچیده ای است. به همین دلیل افراد از آن دوری کرده و به فکر راه‌هایی هستند تا بتوانند سریع وام دریافت کنند. یکی از راه‌ها، دریافت وام فوری است.

به این معنی که بدون پشت سرگذاشتن پروسه اخذ وام به‌صورت آنی بتوانید وام دریافت کنید. بسیاری از بانک‌ها در ایران وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها تسهیلات و وام دریافت کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا درباره وام فوری صحبت ‌کنیم و شرایط برخی از بانک‌ها را برای این نوع وام بررسی ‌کنیم.

وام فوری چگونه دریافت کنیم ؟

هما­­ن­ طور که در ابتدای مقاله اشاره شد، هنگامی که قصد دارید وام دریافت کنید که شرایط و فرآیند وام بانکی بسیار پیچیده و طولانی است. زیرا بانک ­ها روی پرداخت به­ موقع اقساط حساس هستند. از طرفی خود وام­ گیرنده، نمی­ تواند مدت طولانی برای اخذ وام بانکی صبر کنند. یکی از راه ­هایی که مدت فرآیند را کاهش می ­دهد، اخذ وام فوری است.

وام با سند مسکونی آزاد یکی از روش­ های اخذ وام فوری است که در ادامه بیشتر به آن پرداخته ­ایم. برای گرفتن وام فوری سریع و بدون ضامن می توانید با کارشناسان مجرب ما در این زمینه تماس بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله نحوه اخذ وام فوری گفته شد. ما در این مقاله برخی از بانک‌ها که وام ارائه می‌دهند را بررسی کردیم . در آخر سه راه دیگر که برای اخذ وام مناسب بود را مطرح کردیم. شما می‌توانننید با توجه به شرایطی که دارید یکی از بانک‌های ایران یا یکی از راه‌ّهای دیگر را برای اخذ وام انتخاب کرده و برای دریافت آن اقدام کنید. مطمئنا برای اخذ وام به اطلاعات بیشتری نیاز دارید. در این صورت می‌توانید با ما تماس گرفته و از سوالات خود را با ما مطرح کنید تا بتوانید بهترین راه را برای اخذ وام انتخاب کنید.

سخن آخر

در این مقاله با روش‌هایی که می‌توان وام فوری دریافت کرد، آشنا شدید. ما بانک‌هایی که می‌توانید از آن‌ها وام دریافت کنید را معرفی کردیم. همچنین روش‌های دیگر هم نیز وجود داشت که به آن پرداختیم. به غیر از بانک‌هایی که در این مقاله آمده است، بانک‌های دیگر نیز وام فوری ارائه می‌دهند. اگر قصد دارید وام دریافت کنید اما نمی‌دانید کدام از آن‌ها برای شما بهتر است، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

وام فوری

انواع وام بانکی – وام مسکن – وام آزاد

فهرست