وام با سفته – وام فوری با سفته

وام با سفته یکی از وام­ هایی است که نیاز به معرفی ضامن نداشته و افراد می­توانند با مراجعه به بانک یا موسسات مالی این نوع وام را دریافت کنند.

یکی از دغدغه‌های این روزها دریافت وام با سفته است. بسیاری از افراد برای دریافت انواع وام به بانک­ها مراجعه می­کنند آن­ها بعد از بررسی دقیق شرایط دریافت وام با سفته، اقدام به دریافت آن می­نمایند.

اما همان­طور که می­دانید دریافت وام با سفته از بانک سلسله مراتبی دارد و از زمانی که شما اقدام به دریافت وام با سفته می­کنید، تا زمانی که پول را دریافت می کنید، فاصله زمانی بسیاری وجود دارد.

به همین دلیل توصیه می‌شود که به جای مراجعه به بانک‌ها، به هلدینگ دیوان مراجعه کنید که وام با سفته پرداخت می‌کنند.

یکی از پرطرفدارترین وام ­های فوری، وام با سفته بوده که توسط موسسات مختلف پرداخت می‌شود.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

وام با سفته چگونه وامی است؟

اکثر مردم برای رفع مشکلات نقدینگی خود به فکر دریافت وام با سفته هستند.

آن­ها پس از مراجعه به بانک و بررسی انواع بانک وام بانکی مختلف، وام بانک مورد نظرشان را انتخاب کرده و بعد وارد فرآیند دریافت وام می­شود مشکلی که در وام بانکی وجود دارد این است که زمان بر است.

به این معنی که بلافاصله به شما وام پرداخت نخواهد شد. مشکل دیگری که وجود دارد این است که سقف وام بانکی کم است و شما نمی­توانید بیش از مبلغی که بانک تعیین می­کند وام دریافت کنید.

از طرفی موسسات وجود دارد که وام با سفته ارائه می‌دهد. وام با سفته انواع مختلفی دارد که شامل وام با سند ملکی، وام با سند خودرو، طلا، سفته و غیره است. هر کدام شرایط خاص خود را دارد.

اما در این مقاله ما قصد داریم درباره وام با سفته صحبت کنیم. نکته مثبتی که درباره وام با سفته وجود دارد این است که هیچکدام نیاز به ضامن ندارند.

وام با سفته و شرایط ویژه دریافت وام بدون ضمانت

بررسی وام با سفته و نحوه دریافت وام

وام با سفته یکی از انواع وام است که توسط موسسه ما ارائه می‌شود. یکی از نکات مثبت درباره وام با سفته این است که شما به معرفی زمان نیازی ندارید.

در واقع سفته به عنوان ضامن عمل می­کند. مهم­ترین ویژگی وام با سفته این است که این وام در عرض چند ساعت پرداخت خواهد شد و شما می­توانید از آن استفاده کنید.

وام با سفته و شرایط ویژه دریافت وام بدون ضمانت2

شرایط اخذ وام با سفته چگونه است؟

همان­طور که می­دانید تمام افراد دسته چک ندارند و داشتن دسته چک، شرایط سختی دارد. یکی از شرایط اخذ وام از بانک ارائه دسته چک است.

به همین دلیل افراد بسیاری قادر نیستند که وام با سفته دریافت کنند. در این شرایط با مراجعه به موسسات مالی که وام با سفته ارائه می­دهند، می­توانند وام با سفته دریافت کنند.

برای دریافت این نوع وام با سفته نیاز به ارائه دسته چک ندارید.

اما برای دریافت وام با سفته ارائه تنها سفته کافی نیست و شما باید سند ملک خودرو یا طلا را نیز به موسسات ارائه دهید تا بتوانید وام با سفته دریافت کنید.

آیا دریافت وام با سفته به مبلغ میلیاردی ممکن است؟

 

برای دریافت وام با سفته می­توانید تا سقف یک میلیارد تومان وام دریافت کنید. برای دریافت وام با سفته میلیاردی کافی است علاوه بر سفته، سند ملک و خودرو را نیز ارائه دهید.

در این صورت می­توانید بین ۶۰ تا ۷۰ درصد از ارزش سندتان را وام با سفته دریافت کنید. در واقع موسسه بین ۶۰ تا ۷۰ درصد از ارزش سندتان  به شما وام با سفته پرداخت خواهد کرد.

برای مثال، اگر سند شما به ارزش ۲ میلیارد تومان باشد، می­توانید تا مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون تومان وام با سفته دریافت کنید.

پرداخت آنی وام با سفته موجود است؟

ممکن است پرداخت آنی وام با سفته کمی غیر قابل باور به نظر برسد. اما شما می­توانید وام با سفته حداکثر یک روز دریافت کنید.

در موسسه ما شما در سریع­ترین زمان ممکن و بدون طی کردن مراحل طولانی می­توانید وام با سفته دریافت کنید.

وام با سفته چگونه پرداخت می­شود؟

همان­طور که در بالا اشاره کردیم برای دریافت وام با سفته به ارائه سند ملکی، خودرو، طلا یا سیم کارت نیاز دارید. شما برای هر کدام از آن­ها می­توانید وام با سفته دریافت کنید.

این وام با سفته به مبلغ ۶۰ و ۷۰ درصد ارزش کل سندتان است. در رابطه با وام با سند سیم کارت شما می­توانید ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش سیم‌کارتتان را وام با سفته دریافت کنید.

توجه داشته باشید که سیم کارتتان باید همراه اول باشد. زمانی که شما با سند وام با سفته دریافت می­کنید، سندتان به عنوان رهن در موسسه قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که تمام مراحل دریافت وام با سفته در دفتر خانه اسناد قانونی انجام می­شود.

پرداخت آنی وام با سفته موجود است؟

آیا وام با سفته قانونی است؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که دریافت وام با سفته قانونی است؟

همان­طور که توضیح دادیم تمام مراحل دریافت وام با سفته زیر نظر وکیل انجام شده و در دفترخانه اسناد رسمی ثبت می­شود. بنابراین تمام مراحل قانونی و شرعی است.

نکات مهمی که باید هنگام دریافت وام با سفته توجه کنید

هنگامی که قصد دارید وام با سفته دریافت کنید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید.

در زیر به آن­ها اشاره شده است:

  • محاسبه درست پولتان در بانک
  • کسب اطلاع کامل از شرایط دریافت وام با سفته قبل از اقدام
  • اطلاع یافتن از سود واقعی وام
  • اطلاع یافتن از مدت بازپرداخت و مبلغ ماهانه آن

یک نکته مهم در رابطه با دریافت وام با سفته این است که سفته به تنهایی ارزش ندارد و شخصی باید زیر آن را امضا کند تا معتبر باشد.

در قسمت بعد به طور کامل درباره وام با سفته توضیح می­دهیم.

وام با سفته بدون ضامن چگونه اتفاق می افتد؟

وام با سفته بدون ضامن چگونه اتفاق می افتد؟

از نظر مشتریان وام با سفته وامی است که به جز وام گیرنده شخص دیگری پرونده وام با سفته را به عنوان ضامن امضا نکرده باشد.

هنگامی که قصد دارید وام با سفته دریافت کنید، به یک حساب سپرده ثابت یا بلند مدت نیاز دارید.

چنانچه شما به عنوان وام گیرنده حساب سپرده داشته باشید، یا سند ملکی خودرو سیم کارت را به عنوان ضامن به بانک ارائه دهید، دیگر به معرفی ضامن نیازی نخواهید داشت.

در این مواقع بانکی و موسسات سفته را به عنوان وثیقه برای وام با سفته می‌پذیرند. توجه داشته باشید که برای دریافت وام با سفته یک نفر به عنوان ضامن باید سفته را امضا کند.

زیرا صفحه بدون امضای شخص سوم، از نظر موسسه اعتباری ندارد.

دریافت وام با سفته با سند ملکی و وام با سفته با سند خودرو هرکدام شرایط خاص خود را دارند که با تماس موسسه ما می­توانید از شرایط کدام بهره مند شوید.

وام با سفته در صورتی امکان­پذیر است که یک سند ملکی

سخن آخر وام با سفته

در این مقاله ما درباره وام با سفته صحبت کردیم. توضیح دادیم که وام با سفته چیست و چگونه می­توان با سفته، وام با سفته دریافت کرد.

درباره مزیت­های وام با سفته صحبت کردیم و گفتیم که یکی از مزایای آن پرداخت یک روزه است.

همچنین توضیح دادیم که وام با سفته در صورتی امکان­پذیر است که یک سند ملکی یا خودرو یا طلا به عنوا ضمانت ارائه دهید.

نکاتی را به شما گفتیم تا هنگام دریافت وام با سفته دچار مشکل نشده و به راحتی وام با سفته دریافت کنید.

در آخر گفتیم اگر قصد دارید وام با سفته دریافت کنید، سفته به تنهایی اعتبار نداشته و شخص سوم باید آن را امضا کند.

چنانچه قصد دارید وام با سفته دریافت کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان   و مشاوران ما تماس گرفته تا به شما کمک می­کنند تا بهترین وام با سفته را دریافت کنید.

هلدینگ دیوان متخصص در امر وام با سفته می باشد.

وام فوری با سفته

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
81 / 100

بازدیدها: 1521

فهرست