وام یک روزه: برای همه انسان­ها پیش آمده که برای بر طرف کردن مشکلات مالی خود باید در مدت کوتاهی پول دریافت کنند.

در این زمان ممکن است که شما علاقه­ای به قرض گرفتن از بقیه نداشته باشید. به همین دلیل برای تامین نقدینگی خود به بانک مراجعه کرده و تصمیم به گرفتن وام بانکی می­گیرید.

اما همان­طور که می­دانید دریافت وام بانکی دارای مراحل پیچیده و شرایط دشواری است. حتی اگر تمامی شرایط را داشته باشید، پرداخت وام بانکی طول می­کشد.

به همین دلیل دریافت وام بانکی زمانی­که شما باید به سرعت نقدینگی خود را تامین کنید، روش مناسبی نیست.

در این زمان می­توانید با مراجعه به موسسات وام دهنده، وام یک روزه دریافت کنید. این نوع وام انواع مختلف و مزایای بسیاری را به همراه دارد که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح می­­دهیم.

هلدینگ دیوان گروپ آماده ارائه انواع وام فوری اعم از وام سند خودرو و سند ملکی به واجدین شرایط است. برای دریافت وام فوری با این مجموعه تماس بگیرید.

واجدین شرایط وام یک روزه

وام یک روزه انواع مختلفی دارد که به تمامی واجدین شرایط توسط هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­شود. توجه داشته باشید که این وام بدون ضامن است.

از دیرباز تا امروز، وام یکی از بهترین روش­ها برای برطرف کردن مسائلی چون، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه است.

اما همان­طور که می­دانید، پروسه دریافت وام از بانک به دلیل سلسله مراتبی که دارد، بسیار کسل کننده و طاقت فرسا است، اکثر افراد از دریافت آن منصرف می­شوند.

از این رو، متقاضی باید به سراغ شرایطی برود که بتواند در مدت زمان کوتاهی وام را دریافت کند. از طرف دیگر برای دریافت وام بانکی متقاضی نیاز به معرفی ضامن، چک و پیش پرداخت دارد.

به همین دلیل متقاضی می­تواند با دریافت وام یک روزه هم در وقت خود صرفه جویی کند و هم بدون ضامن بتواند وام دریافت کند.

وام یک روزه انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم درباره آن­ها صحبت کنیم. برای دریافت انواع وام فوری یک روزه بدون ضامن می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

وام یک روزه و شرایط دریافت وام هلدینگ دیوان

تعریف وام یک روزه

وام یک روزه یک نوع تسهیلات است که توسط موسسات مالی مختلف ارائه شده و به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می­شود.

برخلاف انواع تسهیلات بانکی این وام­ها به سرعت به متقاضی پرداخت خواهد شد. حتی برخی از انواع این نوع وام در کمتر از یک ساعت پرداخت می­شود.

از این رو آن را به عنوان وام یک ساعته می­شناسند. با این وجود این نوع تسهیلات با تسهیلات دیگر تفاوت­های زیادی دارد. در ادامه به تفاوت این وام با تسهیلات بانکی اشاره می­کنیم.

تفاوت وام یک روزه با تسهیلات بانکی

تفاوت وام یک روزه با تسهیلات بانکی

زمانی که شما درخواستتان را برای دریافت وام بانکی ارائه میدهید، تا وامتان را دریافت کنید، مدت بسیاری طول خواهد کشید.

ین در حالی است که وام یک روزه، بعد از درخواست شما به سرعت به حسابتان واریز خواهد شد.معمولا وامهای بانکی شما را سردرگم میکند.

زیرا زمانی که شما از متصدی بانک برای دریافت وام فوری مشاوره میگیرید، او شرایط پیچیده را به شما توضیح خواهد داد. به همین دلیل شما به سختی متوجه منظور او خواهید شد.

از طرف دیگر، مراحل اداری پیچیدهای برای دریافت وام بانکی وجود دارد. این در حالی است که وام یک روزه شما با مراحل اداری روبه رو نخواهید شد.

بدین ترتیب میتوانید بدون اتلاف وقت و بدون معرفی ضامن وام مورد نظرتان را دریافت کنید.

انواع وام یک روزه از هلدینگ دیوان

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد. آن­ها عبارتند از:

  • وام با سند خودرو
  • وام مسکن
  • وام با سند مسکونی
  • وام آزاد
  • وام بانکی
  • وام با سیم کارت همراه اول
  • وام با طلا
  • وام  با چک
  • وام با سفته

در ادامه هر یک از آن­ها را توضیح خواهیم داد.

وام یک روزه با سند خودرو

وام یک روزه با سند خودرو یکی از تسهیلاتی است که توسط هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود. چنانچه شما مالک خودرو هستید.

به طوری که 6 دانگ سند آن به نام شما است، می­توانید با ارائه سند آن وام فوری با سند دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت این وام، به معرفی ضامن نیازی نداشته و ارائه سند و سایر مدارک کافی است.

شما سند را در گروی هلدینگ قرار داده و مبلغ مورد نیازتان را دریافت می­کنید. سند خودروی شما به عنوان ضامن عمل می­کند.

مزیتی که وام فوری خودرو دارد این است که شما می­توانید از خودروی خود استفاده کنید و نیازی به گذاشتن ماشین در پارکینگ نخواهد بود.

وام یک روزه با سند مسکن

یکی از پرطرفدارترین وام­ها وام با سند مسکونی است. این وام نیز مانند وام با سند خودرو جزو وام­های بدون ضامن محسوب می­شود.

چنانچه شما ملکی دارید که 6 دانگ آن به نامتان است، می­توانید با ارائه آن به هلدینگ دیوان گروپ وام دریافت کنید. این وام توسط بانک­ها نیز ارائه می­شود.

اما همان­طور که قبلا اشاره کردیم، دریافت وام بانکی بسیار پیچیده و وقت گیر است. از این رو پیشنهاد می­کنیم که برای دریافت وام با سند مسکن، به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

از آنجا که برای دریافت این وام به معرفی ضامن نیازی نیست، بنابراین سند ملک تا پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ باقی می­ماند.

چنانچه موفق به پرداخت اقساط نشدید، هلدینگ ملک را توقیف کرده و آن را به مزایده خواهد گذاشت.

بعد از آن مبلغ وام به همراه سود آن را از مبلغ کل ملک برداشته و مابقی را به شما پرداخت می­کند.

وام یک روزه با سند مسکن و آسان

وام یک روزه هلدینگ دیوان گروپ

وام یک روزه به وامی گفته می­شود که یک روزه پرداخت شود. تفاوت این وام را با وام­های بانکی گفتیم. همان­طور که می­دانید، برای دریافت وام از بانک شما نیاز به ارائه انواع مدارک، ضامن و غیره دارید.

علاوه بر این پروسه دریافت وام بانکی بسیار زمان­بر است. این در حالی است که با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و با ارائه سند خودرو یا ملک می­توانید به صورت آنی وام دریافت کنید.

انواع وام فوری را نام برده و هر یک را توضیح دادیم. تمامی وام­های گفته شده بدون ضامن بودند. درواقع سند، چک، سفته، طلا که به موسسا مالی ارائه می­دهید، بجای ضامن هستند.

چنانچه شما ساکن تهران یا کرج هستید، برای دریافت وام یک روزه می­توانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

تعریف وام یک روزه

وام یک روزه یک نوع تسهیلات است که توسط موسسات وام دهنده به افراد واجد شرایط پرداخت می­شود.

مهم­ترین تفاوتی که با وام­های بانکی دارد این است که این تسهیلات به صورت آنی و یک روزه به حساب فرد متقاضی واریز خواهد شد.

شما بدون طی کردن مراحل اداری و پروسه پیچیده وام­های باکی می­توانید درخواست وام دهید.

هلدینگ دیوان گروپ یکی از موسسات وام دهنده است که شما می­توانید با مراجعه به آن و ارائه سند ملک خودرو وام به مبلغ دلخواه دریافت کنید.

وام یک روزه یک نوع تسهیلات است که توسط موسسات مالی مختلف ارائه شده و به متقاضیان واجد شرایط پرداخت میشود.

برخلاف انواع تسهیلات بانکی این وامها به سرعت به متقاضی پرداخت خواهد شد. حتی برخی از انواع این نوع وام در کمتر از یک ساعت پرداخت میشود.

از این رو آن را به عنوان وام یک ساعته میشناسند. با این وجود این نوع تسهیلات با تسهیلات دیگر تفاوتهای زیادی دارد. در ادامه به تفاوت این وام با تسهیلات بانکی اشاره میکنیم.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با وام فوری می­توانید با این موسسه تماس بگیرید.

انواع وام فوری

وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که به تمامی واجدین شرایط توسط هلدینگ دیوان  ارائه میشود. توجه داشته باشید که این وام بدون ضامن است.

از دیرباز تا امروز، وام یکی از بهترین روشها برای برطرف کردن مسائلی چون، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه است.

اما همانطور که میدانید، پروسه دریافت وام از بانک به دلیل سلسله مراتبی که دارد، بسیار کسل کننده و طاقت فرسا است، اکثر افراد از دریافت آن منصرف میشوند.

از این رو، متقاضی باید به سراغ شرایطی برود که بتواند در مدت زمان کوتاهی وام را دریافت کند. از طرف دیگر برای دریافت وام بانکی متقاضی نیاز به معرفی ضامن، چک و پیش پرداخت دارد.

به همین دلیل متقاضی میتواند با دریافت وام فوری یک روزه هم در وقت خود صرفه جویی کند و هم بدون ضامن بتواند وام دریافت کند.

وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم درباره آنها صحبت کنیم. برای دریافت انواع وام فوری یک روزه بدون ضامن میتوانید با هلدینگ دیوان  تماس بگیرید.

وام یک روزه سیم کارت همراه اول

وام یک روزه با سیم کارت همراه اول، وامی است که به ارزش مبلغ سیم کارتتان میتوانید وام دریافت کنید.

چنانچه شماره همراه اول شما با اعداد 1، 2 یا 3 شروع میشود، میتوانید وام یک روزه با سیم کارت دریافت کنید.

این وام نیز مانند دو وامی که در بالا شرح داده شد، بدون ضامن است. برای دریافت این وام باید سند سیم کارت را ارائه دهید.

توجه داشته باشید که سند سیم کارت کافی است و دیگر نیازی به ارائه خود سیم کارت نخواهد بود.

بنابراین شما میتوانید از خط خود استفاده کنید. مبلغ وام به ارزش 90 درصد مبلغ کل سیم کارت در نظر گرفته شده است.

وام یک روزه با سیم کارت همراه اول، وامی است که به ارزش مبلغ سیم
وام یک روزه طلا یکی از وامهایی است که در بین مردم شناخته

وام یک روزه طلا

وام یک روزه طلا یکی از وامهایی است که در بین مردم شناخته شده و مورد استقبال آنها قرار گرفته است. طلا یکی از سرمایه های مهم در ایران شناخته میشود.

در روزهایی که برای برطرف کردن مشکلات مالی خود به سر میبرید بجای اینکه طلای خود را بفروشید میتوانید با گرو گذاشتن آن وام دریافت کنید.

بدین ترتیب علاوه بر حفظ سرمایه، مشکلات مالی خود را حل کردید. این وام نیز در دسته وامهای بدون ضامن قرار دارد. طلایی که شما به موسسات مالی ارائه میدهید، به عنوان ضامن است.

وام یک روزه با سفته و چک

یکی دیگر از انواع وامهای فوری بدون ضامن، وام با چک یا سفته است. چنانچه شما دارای دسته چک هستید، میتوانید با ارائه چک وام دریافت کنید.

با ارائه چک دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود. وام دیگری که میتوانید دریافت کنید، وام یک روزه با سفته است. بسیاری از افراد دسته چک ندارند.

زیرا آنها شرایط دریافت دسته چک را ندارند. از این رو میتوانند با ارائه سفته بجای چک وام دریافت کنند.

تنها تفاوتی که سفته با چک دارد این است که اگر شما برای دریافت وام سفته ارائه میدهید، شخص سومی به عنوان ضامن باید آن را امضا کند.

اگر امضای شخص سومی زیر سفته نباشد، سفته بی ارزش خواهد بود.

سخن آخر وام یک روزه

در این مقاله درباره وام یک روزه صحبت کردیم. توضیح دادیم که وام یک روزه به وامی گفته میشود که یک روزه پرداخت شود.

تفاوت این وام را با وامهای بانکی گفتیم. همانطور که میدانید، برای دریافت وام از بانک شما نیاز به ارائه انواع مدارک، ضامن و غیره دارید.

علاوه بر این پروسه دریافت وام بانکی بسیار زمانبر است. این در حالی است که با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و با ارائه سند خودرو یا ملک میتوانید به صورت آنی وام دریافت کنید.

انواع وام فوری را نام برده و هر یک را توضیح دادیم. تمامی وامهای گفته شده بدون ضامن بودند. درواقع سند، چک، سفته، طلا که به موسسا مالی ارائه میدهید، بجای ضامن هستند.

چنانچه شما ساکن تهران یا کرج هستید، برای دریافت وام یک روزه میتوانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

انواع وام یمک روزه را نام برده و هر یک را توضیح دادیم
فهرست