وام فوری مسکن

در قانون کشور ما انواع مختلف وام وجود دارد که هر یک شرایط به خصوصی دارند. دریافت وام فوری مسکن برای بسیاری از افراد، مفید واقع می شود زیرا با این روش می توانند کمبود های زندگی خود را سریع تر جبران کنند.

اما انتخاب اینکه چه وامی، با چه شرایطی برای شما می تواند مناسب تر باشد نیاز به آشنایی بیشتر دارد. مجموعه ما، طیِ توضیحاتی ساده، سعی دارد شما را با مزایا و معایب انواع وام، مخصوصا وام فوری مسکن آشنا کند.

در ادامه مطلب درباره وام فوری مسکن بیشتر توضیح دادیم تا به آگاهیِ بیشتر شما در این زمینه کمک کرده باشیم. وام فوری مسکن، یکی از کارهایی که از گذشته برای رفع نیاز، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه که مردم انجام می­دهند، دریافت وام است.

دریافت وام فوری مسکن بسیار سخت بوده و دارای سلسله مراتبی است. به همین دلیل اکثر افراد از دریافت وام فوری مسکن منصرف می­شوند. در این شرایط بهترین راهی که می­توانید انجام دهید، این است که وام با سند ملکی دریافت کنید.

 

چنانچه سند ملک در اختیار دارید، با گرو گذاشتن آن نزد هلدینگ دیوان می­توانید وام فوری مسکن دریافت کنید.

مشاوره رایگان هلدینگ دیوان گروپ 

09125331851

تعریف وام فوری مسکن

هر یک از ما در طول زندگیمان حتما یک بار درگیر پروسه خسته کننده دریافت وام از بانک بوده ایم. این فرایند به شدت طولانی و زمان بر است، همچنین قوانین سخت بانک ها مردم را از فرایند گرفتن وام بانکی می ترساند.

به همین خاطر اگر با مسئله ای مواجه شوند که نیاز به مقدار قابل توجهی سرمایه دارد، احتمالا به فروش ملک یا طلا بسنده می کنند.

اما قوانین جدید، شرایط تازه ای را برای دریافت وام فوری مسکن فراهم کرده است. چرا باید ملک خود را بفروشید وقتی می توانید با سند آن، وام بگیرید؟

متعجب نشوید، کاملا امکان پذیر است. امروزه شما می توانید سند ملک خود را در رهن بانک قرار دهید و بدون ضامن، وام فوری مسکن دریافت کنید.

یا حتی اگر ملکی ندارید و قصد این را دارید با دریافت وام، صاحب خانه شوید، اصلا نگران نباشید. هلدینگ دیوان گروپ نیز در این مسیر می تواند کمک کند تا سریع تر به هدف خود دست یابید.

یکی از راهکارهایی که می­تواند مشکلات مالی را برطرف کند، دریافت وام است. وام انواع مختلفی دارد. هر کدام از آن­ها­ برای کارهای متفاوتی پرداخت می­شود. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط دریافت وام بانکی بسیار پیچیده است.

بانک برای اینکه به شما وام فوری مسکن پرداخت کند، از شما ضامن می­خواهد. اما یافتن ضامن برای همه افراد آسان نبوده و بسیاری از افراد نمی­توانند ضامن پیدا کنند.

از این رو از دریافت وام فوری مسکن منصرف می­شوند. در این موقع، اگر خانه دارید، قصد فروش آن را خواهید داشت. اما خانه سرمایه محسوب شده و فروش آن اشتباه است.

از آنجا که قیمت خانه روز به روز بیشتر می­شود، یافتن مشتری بسیار سخت خواهد بود. اگر مشتری برای خانه پیدا شود و شما آن را بفروشید ممکن است دیگر امکان خرید خانه را نداشته باشید.

در این شرایط می­توانید وام فوری مسکن دریافت کنید. بدین ترتیب که با مراجعه به هلدینگ دیوان، سند ملکتان را ارائه داده و وام فوری مسکن دریافت می­کنید.

این هلدینگ انواع وام، مخصوصا وام مسکن کهاز وام های فوری این مجموعه می باشد.

مشاوره رایگان هلدینگ دیوان گروپ 

09125331851

انواع وام فوری مسکن

وام مسکن صرفا از طریق به رهن گذاشتن سند ملک یا داشتن سرمایه اولیه امکان پذیر نیست. در این قسمت تعدادی از انواع آن را توضیح می دهیم. همانطور که از اسم این نوع وام مشخص است باید اوراقی از بازار سرمایه خریداری شود که با آن ها می توان وام دریافت کرد.

افراد میانسال نیز شامل دریافت وام مسکن نیز هستند. برای این افراد وام هایی با اقساط طولانی مدت در نظر گرفته می شود تا بتوانند صاحب خانه شوند. در این نوع شما با قرار دادن سرمایه به مدت 6 ماه در صندوق پس انداز مسکن، می توانید از امتیاز خود برای دریافت وام استفاده کنید و صاحب خانه شوید.

انواع دیگری از جمله وام فوری مسکن  جوانان، وام روستایی، وام مشترک و غیره نیز وجود دارد.

مشاوره رایگان هلدینگ دیوان گروپ 

09125331851

هلدینگ دیوان چگونه در دریافت وام فوری مسکن کمک می کند؟

پیدا کردن ضامنی که بانک ها درخواست می کنند، سخت ترین قسمت دریافت وام است. اما مجموعه ما بدون اینکه از شما درخواست ضامن داشته باشد، وام فوری مسکن را ارائه می دهد.

بانک ها تعداد اقساط را از پیش مشخص می کنند که با این کار، وام گیرنده محدود می شود. اما هلدینگ دیوان تعداد اقساط را بر اساس توافق بین مجموعه و وام گیرنده تعیین می کند.

برای دریافت وام فوری مسکن باید شرایط خاصی داشته باشم؟

برای دریافت وام مسکن از طریق سند شما باید سه نکته را مد نظر داشته باشید زیرا هر یک از این موارد نقض شود، دریافت وام برای شما غیر ممکن خواهد شد.

  • اولین و اساسی ترین شرط برای دریافت این نوع از وام، داشتن سند شش دانگ است. سند شش دانگ شما باید در اداره ثبت اسناد تایید و هیچ مشکل قانونی نداشته باشد. این سند باید به نام فردی که قصد گرفتن وام را دارد، باشد
  • سابقه بانکی شما باید تایید شود. به این معنا که شما به هیچ عنوان نباید چک برگشتی داشته باشید. وام های دریافت شده در گذشته نیز باید تسویه حساب شده باشند.
  • سند ملک شما فقط می تواند در رهن یک بانک یا موسسه برای دریافت وام باشد. پس مطمئن شوید که از چه جایی قصد دریافت وام دارید.

سود وام فوری مسکن به چه صورت است؟

هر بانک یا موسسه برای وام های خود سود های متفاوتی تعیین می کنند. به طور میانگین برای وام های مسکن سودی معادل 18% دریافت خواهد شد.

چرا وام فوری مسکن هلدینگ دیوان ؟

مجموعه ما با داشتن بهترین مشاوران در زمینه راهنمایی و پاسخگویی به سوال ها، شما را در انتخاب و دریافت وام کمک کند. همچنین شما می توانید از هلدینگ ما، با صرف مدت زمان خیلی کمتر وام مورد نظر خود را دریافت کنید.

نگران قوانین و پیچیدگی های فرایند دریافت وام نباشید. هلدینگ دیوان تلاش کرده، برای مشتریان خود قوانینی تصویب کند که راحت تر وام بگیرند.

مزایای دریافت وام فوری مسکن

دریافت وام فوری مسکن از هلدینگ دیوان مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

  • وام فوری مسکن بدون ضامن است.
  • این وام سرمایه شما را حفظ می­کند.
  • برای دریافت این وام مسکن نیازی به کار اداری نخواهید داشت.
  • این وام یک روزه پرداخت می­شود.

برای بهره ­مند شدن از مزایای بالا تنها کافیست سند ملک که شش دانگ آن به نام شما است را به همراه کارت شناسایی به هلدینگ دیوان ارائه دهید.

وام فوری مسکن بدون ضامن

در بالا اشاره کردیم که برای دریافت وام فوری مسکن، شما نیاز به معرفی حداقل یک ضامن دارید. اما وام فوری مسکن یک وام بدون ضامن است. ممکن است که برای شما سوال پیش بیاید که مگر می­­شود.

هلدینگ دیوان بدون اینکه ضمانتی دریافت کند، وام پرداخت کند؟ در جواب این سوال باید گفت که سند ملکی که به هلدینگ دیوان ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت است.

این سند تا پایان پرداخت اقساط در گروی هلدینگ می­ماند. بعد از اینکه شما اقساط را کامل پرداخت کردید، سند به شما باز خواهد گشت.

تعداد اقساط وام فوری مسکن

تعداد اقساط وام فوری مسکن توافقی بین وام گیرنده و هلدینگ دیوان  تعیین می­شود. شما می­توانید تعیین کنید که در چه تعداد قسط وام مسکن به همراه سود آن را پرداخت می­کنید.

تلاش کنید که در پرداخت اقساط جدی بوده و آن­ها را به موقع بپردازید. زیرا در صورتی که نتوانید اقساط را بپردازید، خانه شما توسط هلدینگ دیوان مصادره می­شود.

بدین ترتیب خانه را از دست خواهید داد. بنابراین پیش از دریافت وام، برای پرداخت اقساط خود برنامه ریزی کنید.

شرایط دریافت وام فوری مسکن

برای اینکه بتوانید وام فوری مسکن دریافت کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • شش دانگ خانه به نام شما باشد. این سند نباید هیچ مشکلی داشته باشد. سند خانه باید در دفاتر رسمی اسناد، به ثبت رسیده باشد.
  • شما نبابد چک برگشتی یا وام پرداخت نشده داشته باشید.
  • سند ملک نباید در گروی بانک­ها یا موسسات وام دهنده دیگر باشد.

هلدینگ دیوان گروپ وام فوری مسکن تهران و کرج به متقاضیانی که دارای شرایط بالا باشند، وام با سند مسکونی پرداخت می­کند.

سود و مبلغ وام فوری مسکن

سود وام فوری مسکن توسط موسسات وام دهنده و بانک­ها تعیین می­شود. بنابراین در هر موسسه و بانکی متفاوت است. اما به­ طور کلی، سود وام با سند مسکونی 18 درصد است. مبلغ وام فوری مسکن بستگی به ارزش ملک شما دارد.

اما به­ طور کلی، مبلغ وام 70 درصد ارزش ملک شما است. مبلغ آن از 20 میلیون تومان تا 20 میلیارد تومان متفاوت خواهد بود. برای اینکه اطلاعات دقیق­تری کسب کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان تماس بگیرید.

مراحل دریافت وام فوری مسکن

برای اینکه وام فوری مسکن از هلدینگ دیوان دریافت کنید، باید کپی و اصل سند ملک، کارت ملی و شناسنامه را جمع­آوری کرده و به هلدینگ دیوان مراجعه کنید.

بعد از اینکه مدارک را به هلدینگ ارائه دادید، کارشناس باید ملک شما را ارزش­گذاری کند. بعد از ارزش­گذاری مبلغ وام تعیین شده و سند در گروی هلدینگ دیوان می­رود.

سپس مبلغ وام فوری مسکن پرداخت خواهد شد. این کارها یک روزه انجام خواهند شد. چنانچه شما هم مشکلات مالی داشته و به وام فوری مسکن نیاز دارید، می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان و ارائه وام با سند مسکونی یا وام با سند خودرو وام دریافت کنید.

دریافت وام فوری مسکن از هلدینگ دیوان یک روزه انجام خواهد شد.

وام فوری مسکن و آسان

وام فوری مسکن و آسان، به صورت سریع و آسان در اخیار شما عزیزان قرار می گیرد . شرکت ما دارای متخصصین پر تجربه ای است که می توانند به شما عزیزان مشاوره بدهند تا بهترین راه حل را به دست آورید .

ما تلاش می کنیم که وام فوری و وام فوری مسکن را  که مورد نیاز شما است را در کم تر از یک ساعت در اختیارتون بزاریم  برای این که به وام مسکن خود سریع تر برسید می توانید با ما تماس بگیرید .

یکی دیگر از موضوعاتی که باید به آن توجه کنید، اقساط وام فوری مسکن می ­باشد. مسکن به یکی از سرمایه­ گذاری ­های پرسود تبدیل شده ­است.

به همین دلیل اکثر افراد سعی دارند یک خانه برای خود بخرند. زوج­های جوان از جمله افرادی هستند که قصد خرید خانه را دارند.

یکی از راه­هایی که آن­ها می ­توانند خانه بخرند، دریافت وام فوری مسکن زوجین است. با مرور آمار قیمت مسکن در سال­ های اخیر، متوجه می­ شویم که قیمت خانه افزایش یافته است.

به­­ همین دلیل، خرید خانه برای جوانان دشوار شده است. جوانان با پس ­اندازی که دارند، نمی ­توانند خانه بخرند و به پول بیشتری احتیاج دارند. اولین روشی که می­ تواند به آن­ها کمک کند، دریافت وام است.

از آنجا که قیمت ارز و مسکن دارای نوسانات بسیاری است، بهتر اسن هر موقع که پولتان را جمع کردید به سرعت خانه خریداری کنید.

انواع مختلفی از وام فوری مسکن وجود دارد که با توجه به شرایط موجود، می­توانید یکی از آن­ها را انتخاب کنید و خانه بخرید.

در ادامه این مقاله انواع وام فوری مسکن را توضیح دادیم و نکاتی که باید هنگام دریافت آن بدانید را بازگو کردیم.

وام مسکن در ایران چه شرایطی دارد؟

کشور ایران طبق بودجه­ای که دارد، وام مسکن و تسهیلاتی را در اختیار مردم می­گذارد. مردم با کمک وام مسکن می­ توانند بودجه خود را تاین کرده و به اهداف خود برسند.

یکی از آن­ها وام مسکن است. به ­دلیل آنکه اکثر مردم نمی­توانند پول خانه را به صورت یک جا جمع کنند، وام مسکن یکی از روش­ هایی است که می­­ توانند بودجه خود را تکمیل کنند.

معمولا درخواست کنندگان این وام، از پس بازپرداخت اقساط بر می ­آیند. دریافت وام با سند ملکی بسیار آسان توسط مجموعه ی ما انجام می گیرید

هر کشوری طبق زیرساخت ­های اقتصادی خود، سقفی برای این وام فوری مسکن در نظر می­گیرد. سود ایت وام در هر کشوری متفاوت است.

این سود بین 2 تا 20 درصد متغیر است. در ایران وام مسکن و سایر بانک­ ها شرایط مشخص و تعریف شده­ای از وام مسکن یکم را ارائه می­ دهند.

در سال­های اخیر وام  مسکن در ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و افراد بسیاری سالانه به بانک مراجعه کرده و در مورد این وام سوال می­پرسند. یکی از وام­ ها، وام مسکن مهر است.

وام مسکن با اوراق بهادار

وام  مسکن خرید ممتاز در بازار سرمایه معروف به وام اوراق مسکن است. برای دریافت این نوع وام باید برای هر 500 هزار توامن یک برگ اوراق خریداری کنید.

قیمت هر برگ اوراق 75 هزار تومان است. اگر قصد دارید 70 میلیون تومان وام فوری مسکن دریافت کنید، باید 140 برگ اوراق بهادار بخرید. هزینه آن 10 میلیون تومان است.

یکی از مزیت­ های این روش این است که اگر قصد دارید وام دریافت کنید، نباید منتظر رسیدن نوبت خود بمانید. زمانی که اوراق لازم را خریداری کردید، می­توانید برای دریافت وام اقدام کنید.

اقساط این نوع وا را می ­توان به دور روش ساده یا پله کانی پرداخت کرد. برای اخذ وام اوراق مسکن، محدودیت دفعات وجود ندارد.

مشاوره رایگان هلدینگ دیوان گروپ 

09125331851

فهرست