طراحی سایت | خدمات سئو خرید بک لینک | آموزش طراحی سایت

وام با جواز کسب 

برای صاحبان مشاغل، دریافت وام با جواز کسب از موسسات مالی یا بانک­ ها همیشه یک راه­ حل برای تامین بودجه و رفع مشکلات مالی بوده­است.

با دریافت وام شرایطی برای متقاضی فراهم می­شود تا بتوانند موانع مالی خود را رفع کنند. گاهی شرایطی پیش می­آید که به دلیل ضررهای مالی برای کسب وکارتان باید وام دریافت کنید.

همان­طور که می­دانید، دریافت وام از بانک، مراحلی سخت و پیچیده دارد. اما با مراجعه به موسسات مالی می­توانید وام با جواز کسب دریافت کنید.

فرآیند دریافت وام از موسسات مالی بسیار کمتر و راحت­تر از دریافت وام از بانک ­ها است. این وام برای تولید و رونق مشاغلی است که جواز کسب دارند.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

برای آشنایی با این وام تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

هلدینگ دیوان یکی از معتبرترین موسسات مالی است که با مراجعه به آن می­توانید وام فوری دریافت کنید.

 

وام با جواز کسب و وام فوری و وام

اخذ وام با جواز کسب

یکی از خدماتی که تمامی افراد صاحب مشاغل که دارای پروانه کسب هستند، می­توانند از آن بهره­مند شوند، وام با جواز کسب است.

برای صاحبان مشاغل بسیار پیش آمده که با مشکلات مالی مواجه شده­اند. بدین ترتیب برای تامین بودجه خود و رفع مشکلات مالی، به دریافت وام روی می­آورند.

ممکن است دریافت وام با جواز کسب، کمی سخت به نظر برسد، اما زمانی که با این وام شیوه دریافت آن آشنا شدید، بقیه مراحل بسیار ساده است.

جواز کسب یا پروانه کسب، مجوزی رسمی و قانونی بوده که تمامی صاحبان مشاغل برای انجام فعالیت­های خود باید این جواز را داشته باشند.

این مجوز به دو صورت دائمی و موقتی ارائه می­شود. شما با ارائه پروانه کسب خود به موسسات مالی یا بانک­ها می­توانید وام دریافت کنید.

این وام تنها به صاحبان مشاغل که دارای جواز کسب هستند، می­توانند از این تسهیلات استفاده کنند. سقف این تسهیلات به بانک یا موسسه مالی که مراجعه می­کنید، بستگی دارد.

به علاوه، هر بانک و موسسه­ای شرایط خاصی برای پرداخت این وام در نظر گرفته­اند. برای مثال، برای بازپرداخت اقساط، میزان اعتبار و توان هر واحد صنفی عوامل موثری هستند.

شرایط دریافت وام با جواز کسب چیست؟

برای دریافت این وام ضمانتی که باید ارائه دهید، جواز کسب است. البته توجه داشته باشید که تنها داشتن جواز کسب برای دریافت این وام کافی نیست.

موسسات مالی و بانک­ها علاوه بر پروانه کسب، یک ضامن دیگر نیز از وام گیرنده می­خواهند.

بنابراین شما به عنوان وام گیرنده، باید تمامی شرایط دریافت وام با جواز کسب را بدانید و به خوبی آن­ها را مطالعه کنید. بدین ترتیب برای دریافت این وام دچار مشکل نخواهید شد.

 

چنانچه قصد دارید از بانک این وام را دریافت کنید، این نکته را فراموش نکنید که باید در بانک مورد نظر حساب داشته باشید.

این مساله برای بانک­ها از اهمیت بالایی برخوردار است. شما با حسابی که دارای گردش است، می­توانید اعتبار خود را به بانک ثابت کنید.

ممکن است برخی از بانک­ها یا موسسات مالی از پرداخت این نوع وام خودداری کنند. در این شرایط شما باید به اتحادیه صنفی خود مراجعه کنید.

بدین ترتیب از این طریق می­توانید مراحل وام با جواز کسب را طی کنید.

مدارک لازم جهت دریافت وام با جواز کسب چیست؟

مدارک لازم جهت دریافت وام با جواز کسب چیست؟

برای دریافت وام با جواز کسب، علاوه بر داشتن حساب بانکی دارای گردش در بانک مورد نظر، باید مدارک زیر را نیز داشته باشید:

 • درخواست دریافت وام به صنف مربوطه جهت ثبت درخواست وام
 • داشتن جواز کسب و مجوزهای صنعتی
 • اصل شناسنامه
 • کپی سند مالکیت یا اجاره محل کسب و کار
 • کپی شناسنامه مدیران شرکت
 • اساسنامه و مجوزهای صنعتی
 • ارائه اظهارنامه ثبت شرکت
 • ارائه اظهارنامه مالیاتی
 • آخرین تغییرات شرکت مندرج در روزنامه رسمی ارائه شود.
 • آگهی تاسیس و کلیه صورت­های مالی ارائه شود.
 • ارائه مجموزهای صنعتی

فرآیند دریافت وام با پروانه کسب

تمامی صاحبان مشاغل که دارای جواز کسب هستند، می­توانند برای دریافت وام با جواز کسب به سایت رسمی اصناف مراجعه کنند.

پس از اینکه تمامی مراحل ثبت نام را انجام داده و اطلاعات را تکمیل کردند، یک کد رهگیری دریافت کنند. با این کد می­توانید وضعیت وام درخواستی خود را پیگیری کنید.

سپس شما باید صبر کنید تا بانک نوع فعالیت و سرمایه­ای که می­خواهید را بررسی کند.

اگر شما یکی از افراد خوش حساب بانک موردنظر باشید، تاخیری در پرداخت وام پیش نخواهد آمد. در این حالت 2 هفته­ ای می­توانید وام دریافت کنید.

پس از بررسی بانک، طبق ارزشی که کارشناس تعیین می­کند، مبلغ تعیین می­شود. برای مثال، برای ملک مسکونی 70 درصد، برای ملک اداری 60 درصد و برای ملک تجاری 50 درصد وام تعلق می­گیرد.

توجه داشته باشید که تعیین مبلغ وام، تنها به ارزش سند شما بستگی نداشته و میزان اعتبار شما نیز یکی دیگر از عوامل تعیین کننده می­باشد.

چنانچه قصد دریافت وام فوری در تهران یا کرج دارید، می­توانید با ارائه سند ملکی یا خودرو از هلدینگ دیوان وام با سند ملکی و وام با سند خودرو دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره جهت اخذ وام می­توانید با این موسسه تماس بگیرید.

88 / 100
فهرست