وام فوری| وام بدون ضامن

وام بدون چک ، وام بدون ضامن ، وام کاملا واقعی

دریافت وام فوری

اخد وام فوری در یک ساعت است. شما می‌توانید از تمام نقاط ایران، بدون چک و ضامن از بام سازان مفید وام فوری  بگیرید و با آن هر چیز که می خواهید خرید کنید.
در فرایند دریافت وام فوری، به‌هیچ‌وجه نیازی به ضامن و چک نیست و در یک ساعت می توانی دریافت کنید .

همین حالا برای دریافت وام فوری ثبت‌نام کن!

در واقع وام نوعی قرض است که توسط فرد یا موسسه مقداری پول در اختیار شما قرار می­گیرد. این وام در ازای سود  ثابت به وام گیرنده پرداخت می­شود. وامها انواع مختلفی دارند که محاسبه سود و زمان بازپرداخت آن نیز متفاوت خواهد بود. در ایران یک تعریف واحد و کلی برای سیستم وام وجود دارد که موسسات و افراد وام دهنده از آن پیروی می­کنند. شرکت بام سازان مفید در عرض یک ساعت با ارائه مدارک مورد نیاز وام به شما می دهد .

برای دریافت وام از هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید : 09122304265

مراحل دریافت وام

1

مشخص کردن مبلغ وام و ثبت درخواست

2

بارگذاری مشخصات وام گیرند.

3

تماس مشاور وام با شما.

4

دریافت وام فوری

وام فوری آزاد
بالای 200 میلیوندر یک ساعت
  • وام فوری آزاد
وام فوری سند آزاد
بالای 900 میلیون در یک ساعت
  • وام فوری با سند خودرو
  • وام فوری با سند مسکونی

مزایای دریافت وام

وام در یک ساعت

بدون چک و ضامن

سند مسکونی آزاد

وام با سند ملکی

سند خودرو آزاد

وام با سند خودرو

سراسر ایران

پوشش در کل کشور

وام بانکی

وام همه نقاط

تامین سرمایه

کمک خرید خودرو و ملک

سوالات متداول

وام فوری

در بسیاری از مواقع دریافت وام بانکی پیچیده و حتی غیر ممکن است. زیرا برای دریافت وام بانکی باید مراحل سخت و طاقت فرسای اداری را پشت سر بگذارید. به همین دلیل اکثر افراد نیمه راه از دریافت وام بانکی منصرف می­شوند. از این رو توصیه ما این است که بجای دریافت وام بانکی، وام فوری از موسسات وام دهنده دریافت کنید. دریافت وام فوری یکی از راه­های تامین سرمایه سریع است. برخلاف وام­ های بانکی، وام فوری به سرعت و حداکثر یک روزه پرداخت می­شود.

شما بدون طی کردن پروسه سخت و طاقت فرسا، می­توانید درخواست وام فوری داده و مشکلات مالی خود را حل کنید. بدون اینکه نیازی به معرفی ضامن یا ارائه چک شوید. هلدینگ دیوان گروپ یکی از موسسات برجسته وام دهنده است که به متقاضیانی که نیاز فوری به پول دارند وام با سند ملکی و وام با سند خودرو در تهران و کرج ارائه می­دهد.

وام فوری دیوان گروپ
وام فوری دیوان گروپ

وام فوری هلدینگ دیوان گروپ

یکی از تسهیلاتی که توسط موسسات وام دهنده ارائه می­شود، وام فوری است. این وام با تسهیلاتی که توسط بانک پرداخت می­شود، متفاوت بوده و یکی از مزایای وام فوری این است که به صورت آنی و حداکثر یک روزه به حساب متقاضی واریز می­شود. بنابراین دیگر نیازی نیست که شما مراحل اداری پیچیده را طی کنید. بدین ترتیب زمان شما صرف کاغذ بازی­های اداری نخواهد شد. هلدینگ دیوان گروپ یکی از موسسات وام دهنده در ایران است که شما می­توانید با مراجعه به آن وام فوری دریافت کنید. چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره وام فوری دریافت کنید، می­توانید با ما تماس بگیرید.

انواع وام فوری دیوان گروپ

وام­های فوری که توسط هلدینگ دیوان گروپ ارائه می­شود، عبارتند از:

این وام­ها در تهران و کرج توسط هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود. چنانچه قصد دارید هر یک از وام­های بالا را دریافت کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را جویا شوید.

تعریف وام سند خودرو

یکی از راه­های سریع برای اینکه بتوانید مبلغ مورد نیازتان را یک روزه دریافت کنید، وام فوری با سند خودرو است. شما با گرو گذاشتن سند خودرویی که شش دانگ آن به نامتان است، می­توانید به مبلغ دلخواه وام دریافت کنید. این روش یکی از روش­های سریع و راحت برای تامین نقدینگی است. با گرو گذاشتن سند خودروی خود نزد هلدینگ دیوان گروپ می­توانید یک روزه وام دریافت کنید. نکته قابل توجه این وام این است که تعداد اقساط توسط متقاضی تعیین می­شود.

اما معمولا مدت بازپرداخت اقساط وام خودرو، بین یک تا دو سال است. مبلغ وام نیز بستگی به ارزش ماشین شما دارد که توسط کارشناس هلدینگ دیوان گروپ تعیین می­شود. ارائه سند به عنوان ضمانت محسوب می­شود. بنابراین دیگر نیازی نیست که ضامن معرفی کنید. هنگامی که وام را دریافت می­کنید، نیازی نیست که خودروی خود را در پارکینگ بگذارید و می­توانید از خودروی خود استفاده کنید. برای دریافت وام با سند خودرو در تهران و کرج با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

وام فوری سند ملکی
وام فوری سند ملکی

تعریف وام سند ملکی

یکی از پرطرفدارترین وام­هایی که بیشتر افراد به دنبال هستند، وام فوری با سند مسکونی است. این وام نیز در دسته وام­های بدون ضامن می­باشد. چنانچه شما دارای خانه هستید، با ارائه سند آن به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید به مبلغ دلخواه وام فوری دریافت کرده و مشکلات مالی خود را حل کنید. تنها شرط مهم این وام، این است که سند ملک شش دانگش کامل به نام شما باشد. مبلغ وام با توجه به ارزش ملک شما تعیین می­شود.

بنابراین هنگامی که به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه می­کنید، پس از ارائه سند، کارشناس هلدینگ ملک شما را بررسی کرده و ارزش­گذاری می­کند. این وام مزایای بسیاری به همراه دارد. اما از مهم­ترین آن­ها می­توان به بدون ضامن بودن این وام و پرداخت یک روزه مبلغ وام اشاره کرد. چنانچه قصد دریافت وام با سند ملکی دارید، وقت را تلف نکرده و به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

تفاوت سود وام وام­ های بانکی و وام فوری

چنانچه وام فوری دریافت کنید، سود آن بیشتر از وام­های بانکی است. اما مقدار سود توسط مشتری تعیین شده و توافقی بین دو طرفین است. به همین دلیل زمانی­که برای دریافت وام فوری اقدام می­کنید، متوجه خواهید شد که شما مانور بیشتری نسبت به تعداد اقساط و وام­های بانکی دارید.

تفاوت ارائه ضامن وام فوری و وام بانکی

اگر برای دریافت وام بانکی اقدام می­کنید، شما باید برای ضمانت دو کارمند دولت معرفی کرده و فیش کسر از حقوق آن­ها را به بانک ارائه دهید. معرفی ضامن به بانک از آن جهت ممکن است که اگر متقاضی موفق به پرداخت اقساط خود نشود، بانک بتواند از حساب ضامن مبلغ اقساط پرداخت نشده را بردارد. اما برای دریافت وام فوری نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت. تنها ضمانت­هایی که ارائه می­دهید، سند خودرو یا خانه است. برای دریافت وام فوری به هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

تفاوت مبلغ وام فوری و وام بانکی

هنگامی که برای دریافت وام با مبلغ بالا به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که تخصیص این نوع وام­ها به افراد خاصی تعلق خواهد گرفت. برای عموم این نوع وام­ها با موانع بسیاری همراه است. برای مثال، اگر یک فرد عادی بخواهد وام با مبلغ بالا از بانک دریافت کند، باید ضمانت­های سنگین ارائه دهد. اما هنگامی که وام فوری با مبلغ بالا دریافت می­کنید متوجه خواهید شد که نیازی نیست که مراحل سخت و طاقت فرسا را طی کنید. در واقع، شما می­توانید وام با هر مبلغی که می­خواهید از موسسات وام دهند دریافت کنید. سندی که ارائه می­دهید، تنها برای ضمانت کافی است.

 هلدینگ دیوان گروپ وام فوری با مبلغ دلخواه را به شما عزیزان در تهران و کرج ارائه می­دهد.هلدینگ دیوان گروپ با سال­ها تجربه در حوزه پرداخت وام فوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت وام سند ملکی 1402 و وام فوری سند مسکونی می­توانید با این هلدینگ تماس بگیرید. مشاوران ما در این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. آن­ها می­توانند بهترین وام را متناسب با مبلغی که شما می­خواهید معرفی کرده و شما را راهنمایی کنند.

فهرست