وام سند خودرو | وام فوری

وام سند خودرو یکی از وسایل ضروری انسان‌ها است. با توجه به اینکه قیمت خوردو هر روز در حال افزایش است، ممکن است کسانی توانایی مالی کافی برای خرید خوردو نداشته باشند. اما روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها صاحب ماشین شوید. یکی از روش ها خرید اقساطی خودرو است. اما روش‌های بهتری نیز برای خرید خودرو وجود دارد. اگر قصد دارید خودرو بخرید ولی پول کافی ندارید، یکی از راه‌ها دریافت وام با سند خودرو است. برای اخذ این نوع وام می‌توانید به بانک‌ها یا شرکت‌های لیزینگی مراجعه کنید. در این راهنما با بانک‌ها و شرکت‌هایی که وام سند خودرو را ارائه می‌دهند آشنا خواهید شد.

مزایای وام سند خودرو

اخذ وام با سند خودرو مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مقاله به بررسی آن‌ها می پردازیم. وام خودرو یک وام فوری محسوب می‌شود. زیرا مراحل اخذ این وام یک روزه انجام می‌شود. به محض بستن قرارداد، وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد. یکی دیگر از مزایای وام خودرو این است که شرایط آن زیادی پیچیده نیست. اگر مدارک خودرو کامل باشد می‌توانید به سادگی وام دریافت کنید. حتی شاید کمتر از یک ساعت وام خود را بگیرید .

مهم‌ترین مزیت وام خودرو این است که بعد از دریافت وام، همچنان می‌توانید از خودرویتان استفاده کنید و نیازی نیست که آن را در پارکینگ بگذارید.

شرایط اخذ دریافت وام فوری سند خودرو

وام فوری خرید خودرو توسط بانک­ها و موسسات مختلفی از جمله هلدینگ دیوان گروپ ارائه شده و سالانه افراد بسیاری از این وام استقبال می­کنند. دریافت وام با سند خودرو مانند سایر وام­ها شرایطی دارد که باید آن را رعایت کنید. شرایط دریافت این وام عبارتند از:

 • سن متقاضی بالای 18 سال باشد.
 • زمانی که متقاضی برای وام با سند خودرو درخواست می­دهد نباید سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه داشته باشد.
 • سند خودرو باید 6 دانگ به نام متقاضی باشد.

راه های عالی تامین نقدینگی وام فوری

یکی از راه­های عالی برای تامین نقدینگی وام فوری خودرو است. اگر شما صاحب خودرو هستید، با ارائه سند به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید به ارزش 80 درصد قیمت خودرو وام دریافت کنید. اقساط این وام 12 تا 36 ماه است. یکی از تسهیلاتی که به راحتی و بدون ضامن می­توان از موسسات وام دهنده دریافت کرد، وام سند خودرو است. این در حالی است که برای دریافت وام از بانک شما علاوه بر اینکه باید ضامن معتبر معرفی کنید، چند ماه باید صبر کنید تا وام به شما پرداخت شود. علاوه بر این برای دریافت وام بانکی شما درگیر کار اداری خواهید شد. این در حالی است که با ارائه سند خودروی خود به موسسات وام دهنده بعد از تایید سند مبلغ وام به صورت آنی به شما پرداخت خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با وام فوری خودرو پیشنهاد می­کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

وام فوری

وام فوری

وام فوری خودرو چیست؟

یکی از سریع­ترین و راحت­ترین روش­های دریافت وام فوری، وام سند خودرو است. شما با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود می­توانید وام فوری بدون ضامن دریافت کنید. بنابراین این وام جزو وام­های بدون ضامن بوده و تنها ضمانتی که باید ارائه دهید، سند خودرو است. توجه داشته باشید که وام در صورتی به شما پرداخت می­شود که 6 دانگ سند کامل به نامتان باشد. یکی از مزایای وام فوری خودرو این است که شما می­توانید از ماشینتان در زمان پرداخت اقساط استفاده کنید.

دلایل مناسب بودن وام فوری سند خودرو

حال که با وام فوری خودرو آشنا شدید، ممکن است که این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا وام با سند خودرو مناسب است؟ مهم­ترین دلایل این است که سود این وام با وام­های دیگر نداشته و این وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد. علاوه بر این همان­طور که قبلا اشاره کردیم، نیازی نیست که یک ضامن معتبر معرفی کنید. تصور کنید که شما قرار است که یک معامله ­ای انجام دهید. اگر برای دریافت وام به بانک مراجعه کنید، تا مراحل اداری را انجام دهید، امکان این وجود دارد که معامله کنسل شود. زیرا پروسه دریافت وام از بانک بسیار طول می­کشد. اما شما با مراجعه به هدلینگ دیوان گروپ تنها کافیست که سند خودروی خود راارائه دهید تا وام بگیرید.

دلایل اخذ وام سند خودرو

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید وام سند خودرو دریافت کرد؟

با مقایسه قیمت خودروهای داخلی و خارجی در سال‌های گذشته، متوجه خواهید شد که دریافت وام خودرو یک گزینه عالی است. در سال‌های اخیر، قیمت خودروهای داخلی و خارجی افزایش یافته است. همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد برای مقابله با تورم به خرید خودرو روی بیاورند.

حتی عده‌ای دیگر از مردم در پیش فروش خودرو ثبت نام می‌کنند تا پولی که دارند به سرمایه تبدیل شود. به همین دلیل خودرو به سرمایه تبدیل شده است. خرید خودرو یک سرمایه گذاری مطمئن است. با اخذ وام می‌توانید تا چند درصد از مبلغ کل ماشین وام دریافت کنید و ماشین مورد نظرتان را خریداری کنید و از این سرمایه گذاری بهره ببرید.

وام با سند خودرو
وام با سند خودرو

شرایط اخذ وام سند خودرو

برای اخذ وام سند خودرو شرایط و مدارکی است که باید آن‌ها را داشته باشید. در زیر شرایط را شرح دادیم:

 • کارت شناسایی مالک خودرو
 • سند مالکیت خودرو یا وکالت فروش
 • کارت و بیمه ماشین
 • فاکتور خرید خودرو از یکی نمایندگی‌های مجاز ایران
 • این وام برای خرید ماشین‌هایی است که ساخت یا مونتاژ ایران باشند.
 • درخواست دهنده وام باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
 • متقاضی نباید در سیستم بانکی کشور چک برگشتی یا مطالبات غیر جاری داشته باشد.
 • نتیجه ارزیابی اعتباری و اعتبار سنجی توسط بانک تایید می‌شود.

سقف وام خودرو چقدر است؟ در ادامه مطلب به این سوال پاسخ دادیم.

سقف وام سند خودرو

وام سند خودرو برای خرید ماشین‌های تولید داخل ایران پرداخت می‌شود. سقف وام خودرو در اکثر بانک‌های کشور ۱۵ میلیون تومان است. اما برخی از بانک‌ها هستند که مبلغ بیشتری به متقاضی می‌دهند. وام خودرو باید در عرض ۳ سال تسویه شود. زمانی که وام دریافت کردید، وام به حسابتان واریز نمی‌شود و بانک در وجه خودرو ساز یا نمایندگی چک صادر می‌کند.

سود وام خودرو ۲۴ درصد است. البته این اطلاعات کلی هستند و شرایط در هر بانکی متفاوت است. سند خودرو در رهن بانک قرار نمی‌گیرد. اما برای اخذ این وام باید یک ضامن معتبر با چک کارمندی و گواهی کسر از حقوق داشته باشید.

وام با سند خودرو

وام سند خودر رو از بانک

همان‌طور که قبلا اشاره شد، اکثر بانک‌ها روی سند خودرو وام می‌دهند. در این بخش از مقاله بانک‌هایی که می‌توانید از آن‌ها وام خودرو دریافت کنید، را معرفی و شرایط آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

بانک‌هایی که وام سند خودرو می‌دهند شامل ایران زمین، آینده، انصار، تجارت، حکمت ایرانیان، دی، سپه، صادرات، پارسیان، قوامین، ملی، گردشگری و پست بانک است. در جدول زیر اطلاعات وام خودرو در بانک‌های نام‌برده شده را مشاهده می‌کنید:

نام بانک سود وام حداکثر زمان تسویه وام ضمانت سقف وام
ایران زمین ۲۲ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
آینده ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
انصار ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
تجارت ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
حکمت ایرانیان ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
دی ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
سپه ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
صادرات ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ۲۰ میلیون تومان
پارسیان ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
قوامین ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
ملی ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
گردشگری ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان
پست بانک ۱۸ درصد ۳۶ ماه شخص ‍۱۵ میلیون تومان

بانک‌های دیگری هستند که وام خودرو دریافت می‌کنند. که در ادامه توضیحات کامل درباره آن‌ها را گذاشتیم. این بانک‌ها صادرات، ملل، ملت و سامان هستند. در ادامه توضیحات بیشتری درباره آن‌ها دادیم.

وام فوری با سند خودرو

وام سند خودرو بانک ملل

بانک ملل یکی دیگر از بانک‌هایی است که وام خودرو را ارائه می‌دهد. متقاضیانی که قصد خرید ماشین دارند، با مراجعه به بانک ملل می توانند بین ۱۵ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان وام خرید خودرو دریافت کنید. سود وام خودرو در این بانک بین ۱۵ تا ۲۰ درصد و مدت زمان پرداخت اقساط متغیر است.

وام سند خودرو

وام سند خودرو

وام سند خودرو بانک سامان

بانک سامان گزینه بسیار خوبی برای اخذ وام سند خودرو است. زیرا این بانک حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای خرید ماشین وام می‌دهد. سود وام ۱۸ درصد و مدت پرداخت اقساط ۳۶ ماه است. شرایط مهم اخذ وام خودرو داشتن ۲ ضامن یا پشتوانه سپرده یا گواهی سپرده یا اوراق مشارکت است.

نکات مهم وام سند خودرو از بانک سامان عبارتند از:

 • سند ماشین یا مبایعه نامه باید به نام متقاضی باشد.
 • حداکثر مبلغ وام به میزان ۸۰ درصد قیمت ماشین است.
 • متقاضی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.

وام سند خودرو بانک ملت

برای اخذ وام سند خودرو از بانک ملت باید یک حساب سپرده کوتاه مدت داشته باشید. به ازای هر ۴ ماه که پول در حسابتان باشد، ۱ برابر مبلغ آن می‌توانید از بانک ملت وام خرید خودرو بگیرید. این وام برای خرید خودروی داخلی پرداخت می‌شود، تعیین مقدار اقساط هر ماه متناسب با درآمد وام گیرنده تعیین می‌شود. کسانی که یک سال حساب سپرده در بانک ملت دارند، در اولویت وام خودرو قرار خواهند گرفت. حداکثر مبلغ وام ۷۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد و مدت بازپرداخت این وام ۶۰ ماه است.

وام فوری سند خودرو  بانک صادرات

یکی دیگر از بانک‌ّهایی که اخذ وام سند خوردو را ارائه می‌دهند، بانک صادرات است. توجه داشته باشید که برای این وام مستقیما به حساب نمایندگی فروش ماشین واریز خواهد شد. برای اخذ این وام حداقل ۲ ضامن باید داشته باشید. حداکثر مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد و مدت پرداخت اقساط ۳۶ ماه است.

تفاوت وام سند خودرو  لیزینگی

برای اینکه تفاوت وام سندخودرو لیزینگی را بدانید، در ابتدا باید بدانید که وام خودروی لیزینگی چیست؟

لیزینگ خودرو زمانی است که یک ماشین را خریداری و بخشی از مبلغ کل را پرداخت می‌کنید. بقیه پول را از شرکت لیزینگی وام گرفته و به صورت اقساط پرداخت می‌کنید. اگر از این روش خودرو خریداری کنید، سند خودروی شما به دلایل مختلفی رهن شرکت می‌ماند.

اما اگر از طریق وام خودرو اقدام به خرید ماشین کنید، این اتفاق نمی‌افتد. بنابراین اگر بخواهید وام خودرو دریافت کنید باید به بانک‌ها یک ضامن معتبر معرفی کنید. این یکی از شرایط ضروری وام خودرو است. اما شرکت‌های لیزینگی سند خودرو را به عنوان ضمانت نگه می‌دارند تا تمامی اقساط پرداخت شود.

دریافت وام فوری سند خودرو

شرایط دریافت وام فوری در سال ۱۴۰۱ در هر بخشی متفاوت است. وام فوری شامل مسکن، ازدواج، درمان، خودرو و غیره است. متقاضیان بنا به شرایط خود یکی از انواع وام را انتخاب کرده و برای اخذ وام به بانک مراجعه می‌کنند. برای اخذ وام فوری وجود تنها یک ضامن معتبر کافی است. البته ممکن است در برخی از بانک‌ها تعداد ضامن‌ّها بیشتر باشد. برای اخذ وام فوری به سپرده سرمایه گذاری طولانی در بانک نیازی نیست.

زیرا شما فرصت کافی برای خواباندن پول در بانک را ندارید. ممکن است افرادی سپرده کافی در بانک داشته باشند، اما قصد اخذ وام نداشته باشند. در این صورت می‌توانید حق وام او را بخرید و وام فوری بگیرید. برای گرفتن وام فوری به جای کسی که دارای سپرده است، ضامن‌ها و مدارک مورد نیاز را آماده می‌کنید و آن فرد برای شما تقاضای وام و مبلغ را دریافت می‌کند.

توجه داشته باشید که بین خودتان و فرد که سپرده دارد، در محضری قرارداد ببندید. بدین صورت بعد وام‌گیرند بعد از اخذ وام و دریافت مبلغی که برای خودش است، باقی مبلغ را به حسابتان واریز خواهد کرد.

شرایط اخذ وام سند خودرو آزاد

یکی از نگرانی­ هایی که بانک هنگام دادن وام به مشتریان دارد، به موقع پرداخت کردن اقساط توسط مشتری است. زیرا برخی از مشتریان به موقع اقساط شان را پرداخت نمی ­کنند، بنابراین این یک مشکل بزرگ در بانک ­ها است. به همین دلیل بانک ­ها هنگام دادن تسهیلات یا وام، از مشتری ضامن بانکی معتبر می ­خواهند و سخت­گیری ­های بسیاری انجام می­ دهند.

زیرا می­ خواهند مطمئن شوند که مشتری اقساط خود را به موقع پرداخت می ­کند. اما خیلی وقت­ ها مشتریان نمی ­تواند ماه­  ها برای دریافت وام صبر کنند و همان لحظه به وام نیاز دارند. یکی از روش­ هایی که از طی کردن این مسیر سخت جلوگیری می ­کند، وام با سند خودرو آزاد است.

وام فوری 1401
تامین سرمایه

وام سند خودرو بانک صادرات

یکی دیگر از بانک‌هایی که اخذ وام سند خوردو را ارائه می‌دهند، بانک صادرات است. توجه داشته باشید که برای این وام مستقیما به حساب نمایندگی فروش ماشین واریز خواهد شد. برای اخذ این وام فوری حداقل ۲ ضامن باید داشته باشید. حداکثر مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد و مدت پرداخت اقساط ۳۶ ماه است. اما وام فوری از هلدینگ دیوام گروپ بدون ضامن می باشد و در کمتر از یک ساعت تحویل می دهد.

تفاوت وام با سند خودرو لیزینگی

برای اینکه تفاوت وام با سند خودرو  لیزینگی را بدانید، در ابتدا باید بدانید که وام خودروی لیزینگی چیست؟

لیزینگ خودرو زمانی است که یک ماشین را خریداری و بخشی از مبلغ کل را پرداخت می‌کنید. بقیه پول را از شرکت لیزینگی وام گرفته و به صورت اقساط پرداخت می‌کنید. اگر از این روش خودرو خریداری کنید، سند خودروی شما به دلایل مختلفی رهن شرکت می‌ماند.

اما اگر از طریق وام خودرو اقدام به خرید ماشین کنید، این اتفاق نمی‌افتد. بنابراین اگر بخواهید وام خودرو دریافت کنید باید به بانک‌ها یک ضامن معتبر معرفی کنید. این یکی از شرایط ضروری وام خودرو است. اما شرکت‌های لیزینگی سند خودرو را به عنوان ضمانت نگه می‌دارند تا تمامی اقساط پرداخت شود.

فهرست