وام فوری 1401

وام فوری 1401 با توجه به نرخ بالای تورم و تحریم­ هایی که از سوی کشورهای دیگر در ایران وجود دارد، فعالیت­های اقتصادی ما تحت تاثیر قرار گرفته است. بسیاری از افراد در جامعه با مشکلات اقتصادی مواجه هستند و برای مشکلات اقتصادی خود به فکر دریافت وام می­باشند. برای دریافت وام اگر به بانک مراجعه کنید، متوجه می ­شوید که به معرفی ضامن نیاز دارید. حتی اگر هم یک ضامن معتبر داشته باشید، شرایط و مراحل دریافت وام از بانک آنقدر پیچیده است که ممکن است از دریافت وام منصرف شوید‌. در چنین مواقعی وام فوری ۱۴۰۱ می­تواند به شما کمک کند تا مشکلات مالی خود را حل کنید.

برای دریافت وام فوری کافی است سند ملک، خودرو، چک سفته، طلا و غیره را به بانک یا موسسات تامین سرمایه ارائه دهید. و به ازای ارزشی که آن سند دارد، درصدی وام دریافت کنید. در واقع ارائه سند به عنوان معرفی ضامن عمل می­کند. سند شما تا پایان تسویه وام از موسسه تامین سرمایه می­ماند. چنانچه می­خواهید با انواع وام فوری ۱۴۰۱ آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. هلدینگ طنین سازه آماده ارائه انواع وام فوری به شما عزیزان است.

شرایط وام فوری ۱۴۰۱

وام فوری ۱۴۰۱ سرمایه نقدی است که این سرمایه به صورت یکجا و آنی به متقاضی پرداخت می‌شود. متقاضی وام را به صورت اقساط و با درصد سودش در طی زمانی مشخص پرداخت می­کند. شرایط وام فوری هرساله مشخص می‌شود. شرایط وام فوری در سال ۱۴۰۱ طبق بودجه بندی سازمان با تعیین شرایط مختلف از طرف بانک به وام گیرنده پرداخت می‌شود. اگر قصد دارید از بانک‌ها وام دریافت کنید با دو شرط اساسی مواجه خواهد شد:

  • برای دریافت وام باید یک ضامن معرفی کنید. برای اینکار باید یک برگه کسر از حقوق ضامن را به بانک ببرید. برخی مواقع با توجه به صلاح دید رئیس بانک، تعداد ضامن ممکن است بیشتر شود.
  • چنانچه قصد دارید وام با سپرده دریافت کنید، مبلغی را باید برای مدتی در بانک قرار دهید؛ و پس از گذشت مدتی می­توانید وام دریافت کنید.

با وجود اینکه این دو روش ساده به نظر می‌رسد، اما با محدودیت‌هایی روبرو خواهید شد. نکته اول اینکه یافتن ضامن کار دشواری است. نکته دوم اینکه بسیاری از افراد مبلغ وجه نقد ندارند تا در بانک سپرده گذاری کنند. در این شرایط افراد وام گیرنده به دنبال سایر روش­ها می گردند تا نقدینگی خود را تامین کنند. در این شرایط افراد تصمیم میگیرند که وام فوری ۱۴۰۱ دریافت کنند. وام فوری 1401 انواع مختلفی دارد که در ادامه مقاله آن­ها را معرفی کرده و هر یک از آن­ها را توضیح خواهیم داد.

وام فوری 1401
وام فوری 1401

انواع مختلف وام فوری ۱۴۰۱

وام فوری ۱۴۰۱ انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر است:

در ادامه هر یک از آن­ها را به طور خلاصه شرح می­دهیم.

وام با سند مسکونی

یکی از پرطرفدارترین وام­ها، وام با سند مسکونی است. وام با سند مسکونی جزو وام­ های بدون ضامن می­باشد. اگر شما می‌خواهید وام دریافت کنید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ ، با ارائه سند مسکونی خود می­توانید وام فوری ۱۴۰۱ دریافت کنید. برای دریافت این نوع وام باید نکاتی را در نظر بگیرید. اول اینکه سندی که قصد دارید ار روی آن وام دریافت کنید، باید ۶ دانگ آن به نام شما باشد. مبلغ وام فوری با سند ملکی بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملکتان است. این وام ۱۸ درصد می­باشد. چنانچه قصد دارید از شرایط دیگر این نوع مطلع شوید، می توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

وام سند خودرو

یکی دیگر از روش­های تامین نقدینگی و وام فوری، وام  سند خودرو است. چنانچه شما صاحب خودرو هستید با ارائه سند آن به هلدینگ دیوان گروپ می توانید به ارزش 50 یا ۶۰ درصد خودرو وام دریافت کنید. در واقع یک راه حل فوری و آسان برای رفع مشکلات مالی وام با سند خودرو است. با گرو گذاشتن سند نزد هلدینگ ذیوان گروپ به عنوان ضامن به صورت آنی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام دریافت خواهید. کرد لازم به ذکر است که با سند خودرو نیز جزو وام­های فوری بدون ضامن است. نکته مثبتی که در رابطه با این نوع وام وجود دارد این است که شما کافی است تا سند خودرو را به هلدینگ دیوان گروپ ارائه دهید و به گذاشتن خودرو در پارکینگ نیازی نیست و می­توانید از آن استفاده کنید

وام فوری 1401
وام فوری 1401

وام فوری با چک

یکی دیگر از راه­های دریافت وام فوری ۱۴۰۱، وام با چک  است. شما با ارائه هر یک از آن­ها می­توانید وام دریافت کنید. از آنجا که دریافت چک بسیار سخت و هر کسی نمی تواند داشته باشد، اکثر مردم فکر دریافت وام با چک هستند. نکته­ای که برای دریافت وام با چک در نظر بگیرد این است که چک به تنهایی اعتباری ندارد. برای اینکه بتوانید وام با چک دریافت کنید، لازم است شخص سومی پای چک را به عنوان ضامن امضا کند. وام­های فوری با چک  هر دو از نوع وام بدون ضامن هستند. شما با ارائه هر کدام از آن­ها می توانید وام دریافت کرده و مشکلات مالی خود را حل کنید

وام فوری با طلا

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به عنوان ضامن به هلدینگ دیوان گروپ ارائه دهید تا وام بگیرید، طلا است. طلا یکی از بهترین موارد برای سپری کردن در روزهای سخت اقتصادی است. اگر شما با مشکل مالی مواجه هستید، به جای فروش ان می­توانید با ضمانت گذاشتن طلا وام فوری ۱۴۰۱ دریافت کنید. به این ترتیب هم مشکل مالی خود را حل کرده و هم سرمایه‌تان را حفظ کردید.

وام فوری
وام فوری 1401

وام فوری سیم کارت همراه اول

اگر صاحب خط دائمی همراه اول هستند و با شماره 1، ۲ و ۳ شروع می­شود، می‌توانید با ارائه آن به هلدینگ دیوان گروپ وام فوری ۱۴۰۱ دریافت کنید. برای اینکار ارائه سند شماره همراه اول کافی است. با ارائه سند شماره همراه اول که با 1، 2 یا ۳ شروع می­شود، می توانید ۹۰ درصد مبلغ آن را وام دریافت کنید. نقطه مثبتی که در رابطه با این وام وجود دارد، این است که شما می­توانید از سیم کارت خود استفاده کنید و لازم نیست سیم کارتان را به موسسه تامین سرمایه ارائه دهید.

وام فوری به چه کسانی تعلق می گیرد؟

حال که با انواع وام فوری آشنا شدید، باید این نکته را بدانید اگر شرایط هر کدام از وام‌ها را دارید، می­توانید با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ وام فوری ۱۴۰۱ دریافت کنید.

سخن آخر

در این مقاله وام فوری را تعریف کردیم و به شما انواع مختلف آن­ها را معرفی کرده و هر کدام را توضیح دادیم. انواع مختلف وام­های فوری شامل وام با سند مسکونی، وام با سند خودرو، وام با طلا و وام با چک است. شما با ارائه هر یک از این اسناد به هلدینگ دیوان گروپ می­توانید وام فوری دریافت کنید. اگر می­خواهید بدانید که وام فوری مناسب چه کسانی است یا به شما تعلق می­گیرد یا خیر می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید. هلدینگ دیوان گروپ با مشاوران متخصصی که دارد می­تواند شما را در امر دریافت وام  کمک کند. این هلدینگ در شهرهای تهران و کرج وام فوری ارائه می­دهد. با تماس به این هلدینگ از شرایط و روش­های دریافت وام فوری و انواع وام آزاد آشنا شوید. 09122304265

86 / 100
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نوشتهٔ پیشین
وام فوری بدون ضامن
0 (0)
نوشتهٔ بعدی
وام بدون ضامن
0 (0)

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست