دریافت وام فوری

وام فوری یک روزه
0 (0)

وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که به تمامی واجدین شرایط توسط هلدینگ دیوان گروپ ارائه میشود. توجه داشته باشید که این وام بدون ضامن است. از دیرباز تا امروز، وام یکی از بهترین روشها برای برطرف کردن مسائلی چون، خریدهای ضروری و افزایش سرمایه است. اما همانطور که میدانید، پروسه دریافت وام از بانک به دلیل سلسله مراتبی که دارد، بسیار کسل کننده و طاقت فرسا است، اکثر افراد از دریافت آن منصرف میشوند.
از این رو، متقاضی باید به سراغ شرایطی برود که بتواند در مدت زمان کوتاهی وام را دریافت کند. از طرف دیگر برای دریافت وام بانکی متقاضی نیاز به معرفی ضامن، چک و پیش پرداخت دارد. به همین دلیل متقاضی میتواند با دریافت وام فوری یک روزه هم در وقت خود صرفه جویی کند و هم بدون ضامن بتواند وام دریافت کند. وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم درباره آنها صحبت کنیم. برای دریافت انواع وام فوری یک روزه بدون ضامن میتوانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه

تعریف وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه یک نوع تسهیلات است که توسط موسسات مالی مختلف ارائه شده و به متقاضیان واجد شرایط پرداخت میشود. برخلاف انواع تسهیلات بانکی این وامها به سرعت به متقاضی پرداخت خواهد شد. حتی برخی از انواع این نوع وام در کمتر از یک ساعت پرداخت میشود. از این رو آن را به عنوان وام یک ساعته میشناسند. با این وجود این نوع تسهیلات با تسهیلات دیگر تفاوتهای زیادی دارد. در ادامه به تفاوت این وام با تسهیلات بانکی اشاره میکنیم.
تفاوت وام فوری یک روزه با تسهیلات بانکی
زمانی که شما درخواستتان را برای دریافت وام بانکی ارائه میدهید، تا وامتان را دریافت کنید، مدت بسیاری طول خواهد کشید. این در حالی است که وام فوری یک روزه، بعد از درخواست شما به سرعت به حسابتان واریز خواهد شد. معمولا وامهای بانکی شما را سردرگم میکند. زیرا زمانی که شما از متصدی بانک برای دریافت وام فوری مشاوره میگیرید، او شرایط پیچیده را به شما توضیح خواهد داد. به همین دلیل شما به سختی متوجه منظور او خواهید شد. از طرف دیگر، مراحل اداری پیچیدهای برای دریافت وام بانکی وجود دارد. این در حالی است که وام فوری یک روزه شما با مراحل اداری روبه رو نخواهید شد. بدین ترتیب میتوانید بدون اتلاف وقت و بدون معرفی ضامن وام مورد نظرتان را دریافت کنید.
انواع وام فوری یک روزه
همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، وام فوری یک روزه انواع مختلفی دارد. آنها عبارتند از:
وام فوری خودرو
وام فوری مسکن
⦁ وام فوری سیم کارت همراه اول
⦁ وام فوری  طلا
⦁ وام فوری چک یا سفته
در ادامه هر یک از آنها را توضیح خواهیم داد.
وام فوری یک روزه  سند خودرو
وام فوری یک روزه با سند خودرو یکی از تسهیلاتی است که توسط هلدینگ دیوان گروپ به متقاضیان واجد شرایط ارائه میشود. چنانچه شما مالک خودرو هستید. به طوری که 6 دانگ سند آن به نام شما است، میتوانید با ارائه سند آن وام فوری سند دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت این وام، به معرفی ضامن نیازی نداشته و ارائه سند و سایر مدارک کافی است. شما سند را در گروی هلدینگ قرار داده و مبلغ مورد نیازتان را دریافت میکنید. سند خودروی شما به عنوان ضامن عمل میکند. مزیتی که وام فوری خودرو دارد این است که شما میتوانید از خودروی خود استفاده کنید و نیازی به گذاشتن ماشین در پارکینگ نخواهد بود.

وام

وام

وام فوری یک روزه سند مسکن

یکی از پرطرفدارترین وامها وام سند ملکی است. این وام نیز مانند وام سند خودرو جزو وامهای بدون ضامن محسوب میشود. چنانچه شما ملکی دارید که 6 دانگ آن به نامتان است، میتوانید با ارائه آن به هلدینگ دیوان گروپ وام دریافت کنید. این وام توسط بانکها نیز ارائه میشود. اما همانطور که قبلا اشاره کردیم، دریافت وام بانکی بسیار پیچیده و وقت گیر است. از این رو پیشنهاد میکنیم که برای دریافت وام با سند مسکن، به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.
از آنجا که برای دریافت این وام به معرفی ضامن نیازی نیست، بنابراین سند ملک تا پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ باقی میماند. چنانچه موفق به پرداخت اقساط نشدید، هلدینگ ملک را توقیف کرده و آن را به مزایده خواهد گذاشت. بعد از آن مبلغ وام به همراه سود آن را از مبلغ کل ملک برداشته و مابقی را به شما پرداخت میکند.

وام سیم کارت همراه اول

وام فوری با سیم کارت همراه اول، وامی است که به ارزش مبلغ سیم کارتتان میتوانید وام دریافت کنید. چنانچه شماره همراه اول شما با اعداد 1، 2 یا 3 شروع میشود، میتوانید وام فوری یک روزه با سیم کارت دریافت کنید. این وام نیز مانند دو وامی که در بالا شرح داده شد، بدون ضامن است. برای دریافت این وام باید سند سیم کارت را ارائه دهید. توجه داشته باشید که سند سیم کارت کافی است و دیگر نیازی به ارائه خود سیم کارت نخواهد بود. بنابراین شما میتوانید از خط خود استفاده کنید. مبلغ وام به ارزش 90 درصد مبلغ کل سیم کارت در نظر گرفته شده است.

وام فوری طلا

وام فوری طلا یکی از وامهایی است که در بین مردم شناخته شده و مورد استقبال آنها قرار گرفته است. طلا یکی از سرمایه های مهم در ایران شناخته میشود. در روزهایی که برای برطرف کردن مشکلات مالی خود به سر میبرید بجای اینکه طلای خود را بفروشید میتوانید با گرو گذاشتن آن وام دریافت کنید. بدین ترتیب علاوه بر حفظ سرمایه، مشکلات مالی خود را حل کردید. این وام نیز در دسته وامهای بدون ضامن قرار دارد. طلایی که شما به موسسات مالی ارائه میدهید، به عنوان ضامن است.

وام فوری چک یا سفته

یکی دیگر از انواع وامهای فوری بدون ضامن، وام با چک یا سفته است. چنانچه شما دارای دسته چک هستید، میتوانید با ارائه چک وام دریافت کنید. با ارائه چک دیگر نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود. وام دیگری که میتوانید دریافت کنید، وام فوری یک روزه با سفته است. بسیاری از افراد دسته چک ندارند. زیرا آنها شرایط دریافت دسته چک را ندارند. از این رو میتوانند با ارائه سفته بجای چک وام دریافت کنند. تنها تفاوتی که سفته با چک دارد این است که اگر شما برای دریافت وام سفته ارائه میدهید، شخص سومی به عنوان ضامن باید آن را امضا کند. اگر امضای شخص سومی زیر سفته نباشد، سفته بی ارزش خواهد بود.

سخن آخر

در این مقاله درباره وام فوری یک روزه صحبت کردیم. توضیح دادیم که وام فوری یک روزه به وامی گفته میشود که یک روزه پرداخت شود. تفاوت این وام را با وامهای بانکی گفتیم. همانطور که میدانید، برای دریافت وام از بانک شما نیاز به ارائه انواع مدارک، ضامن و غیره دارید. علاوه بر این پروسه دریافت وام بانکی بسیار زمانبر است. این در حالی است که با مراجعه به هلدینگ دیوان گروپ و با ارائه سند خودرو یا ملک میتوانید به صورت آنی وام دریافت کنید. انواع وام فوری را نام برده و هر یک را توضیح دادیم. تمامی وامهای گفته شده بدون ضامن بودند. درواقع سند، چک، سفته، طلا که به موسسا مالی ارائه میدهید، بجای ضامن هستند. چنانچه شما ساکن تهران یا کرج هستید، برای دریافت وام فوری یک روزه میتوانید به هلدینگ دیوان گروپ مراجعه کنید.

84 / 100
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نوشتهٔ پیشین
وام روی ملک
0 (0)
نوشتهٔ بعدی
وام سند ملکی 1402
0 (0)

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست