وام فوری سند مسکونی

وام فوری سند مسکونی، انسان‌ها در هرزمینه‌ای که فعالیت می‌کنند، برای رفع مشکلات مالی خود ممکن است به گرفتن وام فوری با سند مسکونی فکر کنند. زیرا گرفتن این وام یکی از بهترین راه‌هایی است که با کمک آن می‌توانید نیازهای مالی خود را برطرف کنید. اما این راه نیز مانند راه‌های دیگر مشکلات خودش را دارد.

یکی از دغدغه‌های کسانی که به وام نیاز دارند، طولانی بودن پروسه اخذ وام است. پروسه اخذ وام دارای سلسله مراتب پیچیده ای است. به همین دلیل افراد از آن دوری کرده و به فکر راه‌هایی هستند تا بتوانند سریع وام دریافت کنند. یکی از راه‌ها، دریافت وام فوری است. به این معنی که بدون پشت سرگذاشتن پروسه اخذ وام به‌صورت آنی بتوانید وام دریافت کنید. بسیاری از بانک‌ها در ایران وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها تسهیلات و وام دریافت کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا درباره وام فوری صحبت ‌کنیم و شرایط برخی از بانک‌ها را برای این نوع وام بررسی ‌کنیم.

درباره وام فوری

دریافت وام یکی از بهترین راه‌ها برای خرید وسایل ضروری، افزایش سرمایه، خرید مسکن و غیره است. اما به‌دلیل فرآیند طولانی و شرایط سخت اخذ وام، بسیاری از افراد از آن صرف‌نظر می‌کنند. خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد تا بتوان فوری و بدون هیچ معطلی وام دریافت کرد.

فردی که قصد دارد وام دریافت کند، باید یک حساب سپرده در بانک مورد نظر داشته باشد. پولی که در این حساب است، باید مدتی در بانک بماند تا فرد بتواند وام بگیرد. اما بسیاری از افراد این حساب را ندارند و به وام نیاز دارند. از طرفی افرادی وجود دارند که حساب سپرده را دارند، ولی به وام نیازی ندارند. این افراد دارای امتیاز وام هستند. افرادی که به وام نیاز دارند می‌ةوانند امتیاز آن‌ها را بخرند و وام دریافت کنند. تنها کاری که متقاضی باید انجام دهد، برآورده کردن شرایط وام است. در ادامه شرایط اخذ وام فوری را مطرح می‌کنیم.

شرایط اخذ وام فوری

شرایط دریافت وام فوری در هر بانکی متفاوت است. اما در این بخش برخی از مواردی که در همه بانک‌ها ثابت است را بیان کردیم. آن‌ها عبارتند از:

 • متقاضی نباید به بانک بدهکار باشد.
 • متقاضی نباید چک برگشتی داشته باشد.
 • ارائه ضامن

در ادامه برخی از بانک‌ها که تسهیلات معقولی ارائه می‌دهند را بررسی می‌کنیم.

 

وام فوری با سند مسکونی

وام فوری با سند مسکونی

دریافت وام فوری بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد برای کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور ایران خدمات بانکی ویژه‌ای را ارائه می‌دهد. یکی از آن تسهیلات، تسهیلات ارزان قیمت است.

مشتریان بانک متناسب با ضریب امتیازی که در بانک دارند و با حدال مانده روزانه یک میلیون ریال در حساب جاری یا کوتاه مدت می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. به‌ازای هر یک میلیون ریالی که در مانده باشد، یک امتیاز به مشتری تعلق می‌گیرد. نرخ آن برای حساب جاری بین ۹ تا ۱۸ درصد است و برای حساب‌های کوتا باه‌مدت ۱۸ درصد است. حداق مبلغ تسهیلات ۲۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۵۰ میلیون تومان برای اشخاص حقوقی است. شرایط بهره بردن از این تسهیلات عبارتند از:

 • داشتن یک حساب قرض‌الحسنه جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت
 • ارائه مدارک لازم مطابق با بخشنامه
 • ارائه ضامن یا وثیقه
 • گواهی فعالیت صنفی و اعتبار سنجی

مدت زمان بازپرداخت به‌ انتخاب مشتری است. آن‌ها می‌توانند به‌صورت سررسید یکجا یا اقساطی آن‌ را پرداخت کنند. سقف بازپرداهت به روش سررسید یکجا ۱۲ ماه و روش اقساط ماهیانه ۳۶ ماه است.

وام فوری بانک پارسیان

بانک پارسیان طرحی به‌نام «پژواک پارسیان» دارد. این طرح یک تسهیلات ارزان است که نرخ، مدت بازپرداخت و نرخ سود سپرده دست مشتری است. این بانک برای اینکه مشتریان بدون نیاز به ارائه ضامت، بدون سقف و سریع وام دریافت کنند، این طرح را ارائه داده است. اگر قصد دارید از این طرح استفاده کنیدُ کافیست سپرده بلند مدت یکساله داشته باشید.

وام فوری بانک آینده

بانک آینده یک وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان ارائه می‌دهد. برای دریافت این وام برخلاف بانک‌های دیگر، نیازی نیست که چک و ضامن ارائه دهید. نرخ سود این وام ۱۸ درصد و زمان بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه است.

 

Screenshot 2022 07 25 002459

 

وام فوری اقتصاد نوین

 

بانک اقتصاد نوین وام بدون ضامن به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمت در قالب طرحی به‌نام «طرح کوشان» است. کسانی‌که می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند، بازنشستگان، زنان خانه‌دار، کارگران و کارمندان هستند.

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری در طرح کوشان ۵۰ میلیون تومان است. مشتری می‌تواند بین ۶۰ تا ۸۰ درصد از مبلغ سپرده را وام دریافت کند. امکان واگذاری تسهیلات طرح کوشان از سوی سپرده‌گذاری به متقاضی وام وجود دارد. زیرا این وام به ضامن نیازی ندارد. به همین دلیل خرید و فروش آن امکان‌پذیر است.

دریافت وام فوری بانک رفاه

دریافت وام فوری بانک رفاه به تمامی کسانی که حقوق و مزایای خود را از طریق این بانک دریافت می‌کنند، تسهیلات کارت اعتباری ارائه می‌دهد که سقف آن ۱۰۰ میلیون تومان است. متقاضیانی که قصد دارند از این تسهیلات استفاده کنند، با ارائه اعتبار سنجی بانک مرکزی و نامه کسر از حقوق می‌توانند آن‌ را دریافت کنند. سود این وام ۱۸ درصد و بازپداخت آن ۴۸ ماهه است. اگر قصد دارید وام ۵۰ میلیون تومانی دریافت کنید، حداکثر زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ ماه خواهد بود. این وام وام بدون ضامن از نوع اهتبار سنجی است؛ بنابراین حساب سپرده لازم برای دریافت این وام حساب سپرده قرض‌الحسنه است. پس نیازی نیست که حساب سپرده جداگانه داشته باشید.

وام قرض‌الحسنه

کسانی که وام قرض‌الحسنه ارائه می‌دهند، بخشی از پول خود را بدون هیچ چشم‌ داشتی به‌دیگران می‌دهند. وام قرض‌الحسنه سود ندارند. یعنی اگر به آن سود اضافه شود، ربا به‌وجود می‌آید. به همین دلیل افراد بسیاری طرفدار این وام هستند. برخی از بانک‌ها وجود دارند که می‌ةوانید از آن‌ها وام قرض‌الحسنه دریافت کنید. اما برای دریافت این وام باید سودی ۲ الی ۴ درصد سپرده‌گذاری بلند مدت انجام دهید. بانک‌هایی که وام  قرض‌الحسنه ارائه می‌دهند، عبارتند از:

 • بانک رسالت
 • بانک مهر ایران
 • اقتصاد نوین
 • بانک سینا
 • پست بانک
 • بانک صادرات

در ادامه شرایط برخی از این بانک‌ها را باهم بررسی می‌کنیم.

وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

برای دریافت وام قرض‌الحسنه از بانک رسالت، باید یک حساب در این بانک داشته باشید. این حساب باید سپرده قرض‌الحسنه جاری یا پس‌انداز باشد. پس از افتتاح حساب، باید در سامانه مرآت برای اعتبار سنجی اقدام کنید. سپس باید تسهیلات مورد نظرتان را انتخاب و درخواست کنید.

وام‌های بانک رسالت شامل ۱۰ میلیون تومان، ۲۰ میلیون تومان و ۳۰ میلیون تومان است. که این مبلغ با توجه به شرایط وام‌گیرنده تعیین می‌شود. برای دریافت این وام به ارائه ضامن نیاز دارید.

وام قرض‌الحسنه بانک پست بانک

پست بانک تسهیلات مختلفی را ارائه می‌دهند یکی از آن‌ها وام قرض‌الحسنه ازدواج است. برای اخذ وام باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • ارائه درخواست کتبی
 • معرفی نامه از نهادهای دارای سهمیه که برای دریافت آن می‌توانید به سایت وام ازدواج بانک مرکزی مراجعه کنید.
 • سایر مدارک که بر اسای نوع درخوایت متقاضی تعیین می‌گردد.

وام فوری بانک صادرات

کسانی که می‌خواهند از بانک صادرات وام فوری دریافت کنند، باید در این بانک سپرده‌گذاری کنند. متقاضی طبق مدت سپرده می‌تواند بین ۵۰ تا ۹۰ درصد مبلغ سپرده خود وام دریافت کند. سقف وام تا ۲۰۰ میلیون تومان و مدت زمان باز پرداخت ۳ سال است.

دریافت وام بانکی بانک مهر ایران

بانک مهر ایران به تازگی طرح وام ۲۰۰ میلیون تومانی را ارائه می‌دهد. مدت زمان پرداخت اقساط ۶۰ ماه است. برای دریافت این وام باید حداقل ۳ ماه حساب داشته باشید و ۳ ضامن به بانک معرفی کنید. این بانک یک وام با سقف ۵۰۰ میلیون تومان نیز برای اشتغال‌زایی ارائه می‌دهد که مدت زمان پرداخت اقساط ۸۴ ماه است.

دریافت وام بانک سینا

بانک سینا به کسانی که شرایط اخذ وام قرض‌الحسنه دارند، وام پرداخت می‌کند. شرایط اخذ وام شامل میانگین حساب، بیماران خاص، وام ازدواج و متقاضیان اشتغال آفرین که عضو کمیته امداد و بهزیستی هستند، است. طبق نوع درخواست متقاضی سقف وام متغیر و بین ۳۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

دریافت وام فوری بانک ملی

متقاضی می‌تواند از وام فوری بانک ملی تا سقف ۱۵ میلیون تومان وام دریافت کند که مدت زمان باز پرداخت اقساط ۳۶ ماه است. شرایط اخذ وام فوری شامل ارائه یک ضامن معتبر است. البته ممکن است رئیس شعبه تعداد ضامن را بیشتر کند. سود این وام طبق تعرفه بانک ملی متغیر خواهد بود. این وام به‌ سپرده‌گذاری نیازی ندارد.

دریافت وام فوری بانک ملت

وام فوری بانک ملت بین ۱۰ میلیون تومان تا ۶۰۰ میلیون تومان وام ارائه می‌دهد. برای دریافت این وام به سپرده گذاری نیازی نیست. باز پرداخت اقساط و سود وام به مقدار وام بستگی دارد.

دریافت وام فوری بانک تجارت

بانک تجارت تسهیلات متنوعی به متقاضیان ارائه می‌دهد. برای مثال، وام بانکی برای بخش‌های کشاورزی و صنایع، صنعت و معدن، خدمات و پیمانکاری، بازرگانی، تسهیلات صندوق سپرده و غیره خدماتی است که این بانک ارائه می‌دهد. یکی از طرح‌هایی که ارائه می‌دهد، تسهیلات آنی است. اشخاصی که سرده سرمایه‌گذاری بلند مدت در بانک دارند، می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

دریافت وام بانک سپه

بانک سپه طرحی به نام «نگین اعتما» ارائه می‌دهد. با این طرح امکان دریافت سود علی‌الحساب وجود دارد. حداکثر میبغ این وام فوری طبق میزان سپرده متقاضی تعیین می‌شود. یکی از شرایط این طرح مسدود شدن سپرده آن‌ها متناسب با مبلغ وامی است که دریافت می‌کنند. امکان بازپرداخت بین ۱۲ تا ۳۶ ماه است.

 

Screenshot 2022 07 25 002652

وام با سند مسکونی

یکی از روش‌های اخذ وام فوری ارائه سند مسکونی به بانک است. زمانی‌که قصد دارید وام بانکی دریافت کنید ولی سپرده سرمایه‌گذاری بلند مدت ندارید، یا فردی را سراغ ندارید که این امتیاز را داشته باشد، می‌توانید وام با سند مسکونی دریافت کنید. یکی از مزایای این وام این است که شما دیگر به ارائه ضامن نیازی ندارید و تا زمان بازپرداخت اقساط سند خانه در رهن بانک قرار می‌گیرد. هر بانکی شرایط خاص خود را دارد؛ بنابراین برای دریافت این نوع وام و آگاهی از شرایط به بانک مورد نظرتا مراجعه کنید.

وام فوری سند خودرو

یکی دیگر از شرایط اخذ وام فوری سند خودرو ، ارائه سند ماشین به‌جای ضامن است. چنانچه ماشین دارید، می‌ةوانید با ارائه سند خودرو به بانک مورد نظر مراجعه کرده و وام دریافت کنید. مقدار وام و سود آن در هر بانکی متفاوت است. این روش دو مزیت دارد. اول اینکه با ارائه سند خودرو دیگر به ارائه ضامن نیازی ندارید. دوم اینکه زمانی که وام را دریافت کردید، لازم نیست ماشین را در پارکینگ بگذارید. می‌توانی داز آن استفاده کنید.

شرایط اخذ وام سند خودرو در هر بانکی متفاوت است؛ بنابراین با مراجعه به بانک مورد نظر می‌توانید از شرایط آن باخبر شوید.

شرایط اخذ وام بدون ضامن

برای دریافت وام بدون ضامن باید شرایط زیر را برآورده کنید:

شما باید در نهادهای عمومی غیر دولتی مانند هلال احمر، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان تامین اجتماعی و غیره شاغل باشید یا بازنشسته باشید.

 • در یکی از شرکت‌های خصوصی مشغول به کار باشید.
 • در شرکت‌ّای دولتی شاغل باشید یا بازنشسته باشید.
 • اگر قدص دارید وام تا سقف ۵۰ میلیون تومان بگیرید، تنها با نام کسر از حقوق می‌توانید اعتبار دریافت کنید.
 • اگر قصد دارید وام تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بگیرید، با نامه کسر از حقوق، چک یا سفته این امر امکان‌پذیر است.

با توجه به شرایطی که گفته شد، از آن‌جا که وام بدون ضامن به افراد خاص تعلق می‌گیرد، دریافت اعتبار از بانک نیز کار راحتی نخواهد بود.

تاثیر درآمد بر اخذ وام

درآمد متقاضی وام یکی از موارد مهم است. اولین چیزی که بانک آن را بررسی می‌کند، درآمد متقاضی است. زیرا بانک باید مطمئن شود که متقاضی قادر به پرداخت وام خود خواهد بود؛ بنابراین هنگام اخذ وام این نکته را مد نظر داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله نحوه اخذ وام فوری گفته شد. ما در این مقاله برخی از بانک‌ها که وام ارائه می‌دهند را بررسی کردیم . در آخر سه راه دیگر که برای اخذ وام مناسب بود را مطرح کردیم. شما می‌توانید با توجه به شرایطی که دارید یکی از بانک‌های ایران یا یکی از راه‌ّهای دیگر را برای اخذ وام انتخاب کرده و برای دریافت آن اقدام کنید. مطمئنا برای اخذ وام به اطلاعات بیشتری نیاز دارید. در این صورت می‌توانید با ما تماس گرفته و از سوالات خود را با هلدینگ دیوان گروپ مطرح کنید تا بتوانید بهترین راه را برای اخذ وام انتخاب کنید.

86 / 100
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نوشتهٔ پیشین
دریافت وام سند ملک
0 (0)
نوشتهٔ بعدی
وام سند مسکونی آزاد
0 (0)

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست