وام بدون ضامن 

وام بدون ضامن یکی از انواع وام­ها است که به غیر از وام گیرنده شخص دیگری درگیر اخذ وام نخواهد شد. افراد بسیاری در جامعه روزانه برای دریافت وام بدون ضامن اقدام می­کنند.

با مراجعه به بانک و پرس و جو کردن درباره وام بدون ضامن مختلف متوجه می­شوید که دریافت وام بدون ضامن از بانک، شرایط خاصی داشته و دارای سلسله مراتبی است.

بنابراین اگر قصد دارید از بانک وام بدون ضامن دریافت کنید، باید از فرآیند پیچیده­ای بگذرید. مهم­ترین شرط دریافت وام معرفی ضامن به بانک است.

به این صورت که شما باید فیش کسر از حقوق ضامن را به بانک ارائه دهید. اما اکثر مردم ضامن معتبر ندارند. به همین دلیل، از دریافت وام­های بانکی منصرف می­شوند.

راه دیگری که می­توانید در این شرایط اقتصادی وام بدون ضامن دریافت کنید، وام بدون ضامن است. شما با مراجعه به موسسات تامین سرمایه می­توانید وام بدون ضامن دریافت کرده و مشکلات نقدینگی خود را برطرف کنید.

وام بدون ضامن انواع مختلفی دارد. مهم­ترین آن­ها شامل وام بدون ضامن با سند ملکی و سند خودرو است.

در ادامه شما وام بدون ضامن را تعریف کرده و انواع آن را معرفی می­کنیم. سپس مزایای آن را بیان کرده و نکاتی که باید هنگام دریافت وام بدون ضامن به آن توجه کنید را به شما می­گوییم.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

تعریف وام بدون ضامن

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، برای دریافت وام بدون ضامن از بانک به معرفی ضامن نیاز دارید. اما اگر ضامن معتبر نداشته باشید، می­توانید با مراجعه به شرکت­های تامین سرمایه وام بدون ضامن دریافت کنید.

بدین ترتیب که با ارائه سند ملکی یا سند خودرو و گرو گذاشتن آن نزد موسسه می­توانید وام بدون ضامن دریافت کنید. در واقع سندی که به موسسه ارائه می­دهید، به عنوان ضامن عمل می­کند.

اگر به هر دلیلی شما نتوانستید اقساط وام بدون ضامن خود را پرداخت کنید، موسسه ملک شما را به مزایده گذاشته و مبلغ وام را به همراه سود آن بر می­دارد. وام بدون ضامن جزو وام ­های فوری هستند.

در واقع، از نظر وام گیرنده وام بدون ضامن به وام­هایی گفته می­شود که به غیر از وام گیرنده شخص دیگری درگیر دریافت وام نباشد. یعنی شما تنها با ارائه سندتان به هلدینگ دیوان  به صورت آنی مبلغ وامتان را دریافت خواهید کرد.

انواع وام بدون ضامن

وام انواع مختلفی دارد. آن­ها عبارتند از:

 • وام بدون ضامن سند ملکی
 • وام بدون ضامن سند خودرو
 • وام بدون ضامن سفته
 • وام بدون ضامن طلا
 • وام بدون ضامن سیم کارت همراه اول

در ادامه هر یک را به طور کامل شرح می­دهیم تا با آن­ها آشنا شوید.

وام بدون ضامن با سند ملکی

برای دریافت وام بدون ضامن می­توانید با ارائه سند ملکی، به هلدینگ دیوان وام با سند ملکی دریافت کنید.

شما با ارائه سندی که شش دانگ آن کامل به نام شما است، می­توانید به ارزش 50 تا 70 درصد از مبلغ کل ملکتان وام بدون ضامن دریافت کنید.

سند شما نزد شرکت تامین سرمایه می­ماند تا اقساط وام را به­طور کامل پرداخت کنید. این وام بدون ضامن دو مزیت دارد. اول اینکه دیگر نیازی به معرفی ضامن ندارید.

دوم اینکه با ارائه سند ملکی، وام بدون ضامن به صورت فوری پرداخت خواهد شد و دیگر شما درگیر کارهای اداری نخواهید شد.

وام بدون ضامن و معتبر با سند آزاد

وام بدون ضامن با سند خودرو

اگر خودرو دارید، می­توانید با گرو گذاشتن سند آن نزد هلدینگ دیوان گروپ، وام بدون ضامن دریافت کنید.

زمانی که شما سند خودرو را به هلدینگ ارائه می­دهید، در واقع سند مانند ضامن عمل می­کند بنابراین دیگر نیازی به معرفی ضامن نیست. سند نزد هلدینگ گرو می­ ماند تا شما اقساط وام بدون ضامن را به­طور کامل پرداخت کنید.

نکته مثبتی که درباره این نوع وام بدون ضامن وجود دارد این است که شما می­توانید از خودروی خود استفاده کنید. مبلغ این وام 15 میلیون تومان است.

شنا در هم زمان می توانید وام با سند خودرو از ما دریافت کنید، سقف پرداخت این وام را از مشاوران ما جویا شوید.

وام بدون ضامن با طلا

طلا یکی از مواردی است که می­توانید هنگام مواجه با مشکلات مالی از آن کمک بگیرید. بسیاری از افراد، زمانی که با مشکلات مالی مواجه می­شوند، اگر طلا یا سکه داشته باشند، آن را می­فروشند.

اما فروش آن توصیه نمی­شود. به جای فروش می­توانید با گرو گذاشتن آن وام فوری بدون ضامن دریافت کنید.

با مراجعه به هلدینگ دیوان  و ارائه طلا به عنوان ضامن، می­توانید وام بدون ضامن با طلا دریافت کنید. بدین ترتیب هم سرمایه خود را حفظ کرده­اید، و هم مشکلات مالی را حل کردید.

نکته مثبت این وام بدون ضامن، این است که شما نیازی نیست که خط خود

وام بدون ضامن سیم کارت همراه اول

چنانچه دارای سیم کارت همراه اول هستید، که با شماره­های 1، 2 یا 3 شروع می­شود، می­توانید وام بدون ضامن دریافت کنید.

نکته مثتب این وام بدون ضامن، این است که شما نیازی نیست که خط خود را به هلدینگ دیوان ارائه دهید.

تنها با ارائه سند سیم کارت همراه اول، می­توانید به ارزش 90 درصد سیم کارت وام بدون ضامن دریافت کنید.

این وام یکی از انواع وام­های بدون ضامن است که به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

مزایای دریافت وام بدون ضامن

حال که با انواع وام بدون ضامن یک روزه آشنا شدید، در این بخش قصد داریم درباره مزایای آن با شما صحبت کنیم.

مزایای وام بدون ضامن از بانک شامل موارد زیر است:

 • نیازی به معرفی ضامن نیست.
 • به صورت آنی و در کمترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.
 • تعداد اقساط و مبلغ آن را وام گیرنده تعیین می­کند.
 • وام گیرنده درگیر کارهای اداری نخواهد شد.

نکات مهم  وام بدون ضامن

مزایای وام بدون ضامن از بانک شامل موارد زیر است:

هنگامی که تصمیم گرفتید از هلدینگ دیوان وام بدون ضامن دریافت کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در ادامه قصد داریم آن نکات را بیان کنیم.

 • هدفتان از وام گرفتن را مشخص کنید.
 • شرایط دریافت وام را به دقت خوانده و بررسی کنید.
 • بررسی کنید که آیا توانایی پرداخت اقساط را دارید یا خیر.
 • قرارداد وام را به دقت بخوانید.

شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن در قالب طرح سودمند به اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق می‌گیرد. این وام به ازای افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت پرداخت می‌شود.

حداکثر مبلغ وام بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده است. سود وام ۲ درصد و حداکثر زمان پرداخت اقساط ۳۶ ماه است.

نحوه اخذ وام بدون ضامن 

امکانات هلدینگ دیوان این است که شرایط دشوار بازار را ندارید که مراحل سخت برای دریافت وام را داشته باشد. شما وام با سند مسکونی خود وام بدون ضامن دریافت می کنید.

و ممکن است بخواهید برای خرید یک خانه مسکونی مبلغی وام دریافت کنید. اما این راه سریع‌ترین راهی است که می‌توانید به راحتی وام فوری بدون ضامن را دریافت کنید.

برای اخذ وام و تسهیلات نیازی به اینکه جای فردی که سپرده گذاری کرده به همراه ضامن‌ها به بانک مراجعه می‌کنید. به راحتی این صورت آن فرد وام فوری را دریافت می‌کند.

نیازی به این مورد که پیش از رفتن به بانک بین خودتان و شخص یک قرارداد محضری امضا کنید تا فروشنده بعد از کسر مبلغ مورد نظر، وام فوری  را در اختیارتان قرار دهد. هنگام عقد قرار داد چک و سفته بابت ضمانت حسن انجام کار از فروشنده وام دریافت کنید.

نحوه دسترسی وام بدون ضامن

ممکن است دسترسی به اشخاص فروشنده وام سخت باشد. شما ممکن است در اطراف بانک یا در روزنامه‌ها، آگهی‌های فروش امتیاز وام  را مشاهده کنید.

ما راحت‌ترین روش دسترسی به فروشندگان وام  این است که به شرکت‌هایی که این خدمات را انجام می‌دهند، مراجعه کنید.

اما ما می گوییم نیازی به این همه مراحل ندارد و به راحتی وام خود را دریافت کنید . در ادامه نحوه دریافت تسهیلات را در بانک‌های مختلف بررسی می‌کنیم.

وام به وامی می گویند که شما به راحتی و بدون ارائه مدارک می توانید ان را دریافت کنید. وام با سند مسکونی تهران و کرج و وام روی سند خودرو از دیوان گروپ ارائه می گردد

وام بدون ضامن با روش آسان

یکی از وام هایی است که همه مردم به دنبال آن هستند، این وام به آسانی به دست وام گیرنده می رسد.

تنها با ارائه یک سند مسکونی در شهر تهران یا کرج طی مراحل مختلف در عرض یک ساعت بدست شما میرسد.

برای دریافت وام بدون ضامن با مشاوران ما در تماس باشید.

سخن آخر وام بدون ضامن 

در این مقاله درباره وام بدون ضامن بود، در ابتدا آن را تعریف کردیم. سپس شما را با انواع آن آشنا کرده و هر یک را به طور مختصر توضیح دادیم تا با آن­ها آشنا شوید.

سپس مزایای وام بانکی بدون ضامن را بازگو کردیم. نکاتی را گفتیم تا هنگام دریافت وام به آن­ها توجه کنید.

نکته بسیار مهمی که در رابطه با اخذ وام باید دقت کنید این است که شرایط وام مورد نظرتان را به دقت مطالعه کرده و بررسی کنید.

حال اگر تصمیم به دریافت وام گرفتید، هر یک از این وام­ها را می­توانید انتخاب کنید. این کاملا به شرایط شما بستگی دارد.

باید با انواع وام بدون ضامن آشنا شده و هر یک را به دقت بررسی کنید. چنانچه قصد دارید درباره انواع وام بدون ضامن بیشتر بدانید می­توانید با هلدینگ دیوان  تماس بگیرید.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. علاوه بر این برای دریافت وام فوری در تهران و کرج می­توانید از ریق این هلدینگ اقدام کنید. انواع وام آزاد در این هلدینگ ارائه می گردد

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
90 / 100

بازدیدها: 120

فهرست