شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان چیست؟

شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان چیست؟ وام با سند ملکی امروزه به یکی از پرطرفدارترین وام‌ها تبدیل شده است که افراد بسیار زیادی اقدام به دریافت آن می‌کنند. بانک سامان یکی از بانک‌هایی می‌باشد که وام با سند ملکی را به متقاضیان خود ارائه می‌کند اما باید توجه داشته باشید که دریافت وام با سند فوری دارای شرایطی می‌باشد که لازم است تا شما تمامی آن شرایط را برای دریافت وام داشته باشید. در ابتدا باید گفته شود که شرایط دریافت وام با سند ملکی در بانک‌ها و موسسات مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشد و به موارد بسیار زیادی مرتبط است. باید گفته شود که در حال حاضر با افزایش تسهیلات بانکی ارائه شده و طرح نهضت ملی مسکن، دریافت وام با سند ملک به شدت افزایش یافته است. ما در ادامه برخی از شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان را برای شما توضیح خواهیم داد.

 • یکی از مهمترین و اصلی‌ترین شرایط دریافت وام با سند خانه در بانک سامان و همینطور در دیگر بانک‌ها این است که متقاضی دریافت وام باید ۱۸ سال تمام را داشته باشد.
 • یکی دیگر از مهم‌ترین و اصلی‌ترین شرایط دریافت وام با سند خانه در بانک سامان این است که متقاضی دریافت وام، به هیچ عنوان نباید چک برگشتی در هیچ کدام از بانک‌های کشور را داشته باشد.
 • دریافت وام با سند خانه از بانک سامان برای متقاضیانی ممکن است که بدهی بانکی نداشته باشند.
 • برای دریافت وام با سند ملکی لازم است تا شما در بانک مد نظرتان حسابی را افتتاح کنید برای مثال هنگامی که شما می‌خواهید از بانک سامان با سند ملکی وامی را دریافت کنید باید در این بانک یک حساب جاری داشته باشید.
 • درآمد متقاضی وام با سند ملکی باید برای تعیین سقف مبلغ پرداختی جهت پرداخت اقساط وام استعلام گرفته شود.
 • از دیگر شرایط دریافت وام با سند ملکی در بانک سامان این است که سند ملک باید به نام متقاضی و یا به نام همسر متقاضی باشد.
 • یکی دیگر از مهمترین شرایط دریافت وام با سند ملکی در بانک سامان این است که سن بنای ملک باید کمتر از ۲۵ سال باشد.
 • سند ملک باید به عنوان ضمانت برای پرداخت اقساط نزد بانک قرار بگیرد.

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان

چگونه با سند ملک وام بگیریم؟

برای دریافت وام با سند ملک در تمامی بانک‌ها و موسسات مالی لازم است تا شما مراحلی را طی کنید تا بتوانید وام خود را دریافت کنید. برای دریافت وام با سند ملک، شما می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

1. بررسی الزامات و شرایط بانک‌ها و مؤسسات مالی: ابتدا باید شرایط و الزامات مختلف بانک‌ها و مؤسسات مالی را برای دریافت وام با سند ملک بررسی کنید( برای مثال ما در قسمت قبلی برای شما شرایط دریافت وام در بانک سامان را توضیح دادیم). هر بانک و مؤسسه ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد.

2.  درخواست وام: پس از بررسی شرایط بانک، باید به بانک مورد نظر خود، درخواست وام خود را ارائه دهید. درخواست را بر اساس شرایط مربوطه تنظیم کنید و اطلاعات مربوط به سند ملک را به درستی و کامل درج کنید.

3. ارزیابی و ارزش‌گذاری ملک: بانک برای تأیید ارزش ملک ارزیابی و ارزش‌گذاری ملک شما را انجام می‌دهد. این مرحله شامل بازدید از ملک و بررسی اسناد مالکیت به منظور تعیین ارزش آن است. باید توجه داشته باشید که طبق ارزش ملک‌تان مبلغ وامی که شما می‌خواهید دریافت کنید کاهش و افزایش می‌یابد.

4. ارائه اطلاعات و اسناد مربوطه: بعد از تأیید ارزش ملک، بانک هنگام تهیه قرارداد وام، از شما اطلاعات و اسناد مربوطه مانند سند ملک، سند تملیک، مدارک شناسایی و سایر مدارک قانونی را ممکن است بخواهید.

5. تعهد به بازپرداخت وام: قبل از دریافت وام، شما باید تعهد دهید که مبلغ وام را در زمان مقرر و با شرایط تعیین شده بازگردانید. این مورد شامل تعهد به پرداخت اقساط ماهیانه، بهای وام و هزینه‌های مربوطه است.

6. تنظیم قرارداد: پس از تأیید و ارائه مستندات لازم، قرارداد وام بین شما و بانک تنظیم می‌شود. شرایط قرارداد، میزان وام، نرخ سود، مدت زمان بازپرداخت و سایر اطلاعات مربوطه در این قرارداد ذکر می‌شود.

لطفاً توجه داشته باشید که این مراحل ممکن است در هر مؤسسه مالی و در هر بانک متفاوت باشد و بررسی دقیق شرایط هر بانک یا مؤسسه مالی قبل از درخواست وام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورتی که شما هرگونه مشکلی در تکمیل مراحل درخواست وام داشتید و یا سوالی برای دریافت وام با سند ملکی داشتید می‌توانید از یک مشاور حقوقی و یا مشاوران بانک یا موسسه مالی که می‌خواهید از آنجا وام دریافت کنید کمک بگیرید.

شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان

قوانین دریافت وام با سند ملکی در بانک سامان

بانک سامان یکی از بانک‌هایی است که در زمینه‌های مختلفی مانند حوزه ارائه وام به مشتریان فعالیت می‌کند. شرایط و مقررات مربوط به دریافت وام با سند ملک در بانک سامان به تعداد و نوع وام متغیر است و ممکن است تغییر کند. اما در حالت کلی، برخی از شرایط و مدارک کلی که ممکن است در دریافت وام با سند ملک در بانک سامان نیاز باشد، عبارتند از:

 1. با پرداخت این وام و این تسهیلات ملک شما در رهن بانک قرار می‌گیرد.
 2. صحت و قابل قبول بودن سند ملک به نظر بانک سامان و رعایت شرایط قانونی آن.
 3. داشتن مدارک شناسایی شامل کارت ملی یا شناسنامه.
 4. تکمیل و امضای فرم‌های مربوطه بانک سامان مربوط به درخواست وام.
 5. ارائه اطلاعات مالی و اطلاعات درآمدی که بانک سامان برای ارزیابی قابلیت پرداخت قسط وام مشتری نیاز دارد.
 6. پرداخت تسهیلات در قبال ترهین هر وثیقه ملکی صرفاً به یک شخص حقیقی امکان‌پذیر است.
 7. ملک مسکونی خریداری شده حتماً باید شش دنگ و ارزنده باشد و علاوه بر آن واقع در محدوده شهرداری‌ها و دارای پایان کار معتبر باشد.
 8. نرخ سود تسهیلات مطابق با نرخ‌های اعلامی از سوی بانک مرکزی می‌باشد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام از بانک سامان و همینطور به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد قوانین دریافت وام با سند ملکی از بانک سامان بهتر است تا با یک مشاور حقوقی صحبت کنید و یا به سایت این بانک مراجعه کنید.

چنانچه قصد دریافت وام فوری در تهران یا کرج دارید، می­توانید با ارائه سند ملکی یا خودرو از هلدینگ دیوان وام با سند ملکی و وام با سند خودرو دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره جهت اخذ وام می­توانید با این موسسه تماس بگیرید.

73 / 100
فهرست