دریافت وام سند ملک

دریافت وام سند ملک: بسیار پیش آمده است که افراد با در تنگنا گرفتن شرایط مالی اقدام به گرفتن وام سند ملک می کنند، گرفتن این وام ها به چه صورتی می تواند باشد؟

مخصوصا اگر فرد در گرفتن آن عجله داشته باشد و بخواهد این وام را به صورت فوری دریافت کند باید چه شرایطی را طی کند تا بتواند یک دریافت وام سند ملک با مبلغ رضایت بخشی را دریافت کند؟

انواع وام فوری | وام با سند مسکونی | وام با سند خودرو | وام بانکی | وام مسکن | تامین سرمایه و انواع وام و وام آزاد ارائه میگردد.

دریافت وام سند ملک با شرایط آسان

اول از همه موضوع به نوع بانک بر می گردد، زیرا شرایط دریافت وام سند ملک در میان بانک ها یکسان نمی باشد و هر کدام قوانین مختص به خود را دارند که شخص ملزم به رعایت تمامی آن ها می باشد.

از جمله بانک های که به صورت فوری به متقاضیان خود به صورت فوری دریافت وام سند ملک را ارائه می دهند موارد زیر می باشند:

 • بانک دی
 • بانک انصار
 • بانک قوامین
 • بانک پارسیان
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • و …

دریافت وام با سند ملک کار چندان سختی نیست، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانید با طی کردن مراحل اختصاصی به هر شعبه قادر به دریافت وام خود شوید.

هر کدام از بانک ها برای دریافت وام سند ملک مبالغ مختلفی در نظر گرفته اند که طی بخشنامه های اجرا شده در سال 98 متقاضیان می توانند در بانک ملت با دریافت یک وام 36 ماهه برای سه نفر به مبلغ 50 میلیون برای هر شخص را دریافت کنند.

علاوه بر آن طرح های دیگری نیز وجود دارد که شخص با توجه به شرایط خود و در نظر گرفتن سود و مبلغ وام می تواند اقدام به دریافت وام مورد نظر کند.

حتما با این موضوع بسیار مواجه شده اید که برای گرفتن وام از شما ضمانت های گوناگون را در قبال پرداخت مبلغ مورد نظر وام از شما می خواهند که یکی از آن ها سند ملکی مفروز می باشد.

شما می توانید با در گرو گذاشتن سند ملکی خود اقدام به دریافت وام سند ملک با مبلغی متفاوت کنید، اما تنها سند ملکی برای گرفتن وام کفایت نمی کند و باید شرایطی را رعایت کرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره ای کوچک کرده ایم.

دریافت وام سند ملک و شرایط دریافت وام با سند

دریافت وام با سند ملک شش دانگ

باید توجه داشته باشید سند ملکی که قرار است به بانک مورد نظر خود ارائه دهید باید شش دانگ، با ارزش و معتبر باشد و دارای هیچگونه مشکل احتمالی نباشد.

سند ملکی باید به طور رسمی در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد درغیر این صورت هیچ ارزشی برای بانک ندارد.

موارد ذکر شده در بالا برای بانک ها می باشد که باید به آن ها توجه کنند اما شرایط متقاضیان برای دریافت وام سند ملک چیست؟

شخص مورد نظر برای دریافت وام سند ملک باید دارای سابقه ای درخشان باشد و در سابقه ی آن نباید هیچ گونه چک برگشتی را مشاهده کرد.

در صورتی که شخص مورد نظر وام پرداخت نشده ای از قبل دارد نمی تواند وام دیگری را دریافت کند.تمامی هزینه ها اعم از انتقال سند، کارشناس و غیره بر عهده ی شخص گیرنده ی وام میباشد.

نکته ای که می توان در پایان به آن اشاره داشت این است که مبلغ با توجه به سند ملکی که شما ارائه می دهید می تواند متغیر باشد و در اکثر بانک ها سود 18% می باشد.

دریافت وام با سند ملک شش دانگ
وام-با-سند-مسکونی

دریافت وام سند ملک تامین سرمایه بهار

وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار یکی دیگر از تسهیلات تامین سرمایه بهار است .که به دلیل برخورداری از مزایای متعدد با متقاضیان بسیاری همراه می باشد.

گفتنی است متقاضی دریافت تسهیلات سند ملکی تامین سرمایه بهار پس از تائید کارشناس ما می تواند به میزان مشخصی از ارزش ملک اقدام به دریافت وام کند لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بین 65 الی 70 درصد از ارزش ملک به مشتری وام پرداخت می شود.

نرخ سود دریافت وام سند ملک تامین سرمایه بهار

نرخ سود تسهیلات با سند مسکونی 18 درصد در نظر گرفته شده است .که البته این میزان بر اساس مصوبات بانک مرکزی تعیین می شود.

به گونه ای که بیشتر تسهیلات ارائه شده از سوی بانک ها نیز این میزان است.

مشاوره دریافت وام سند ملک

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات دریافت وام سند ملک با ما در تماس باشید.شرایط و نحوه دریافت وام به مبلغ مورد نظر و ارزش سند مسکونی قابل تغییر است.

نظر به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روز افزون هزینه ها، بهترین راهکار برای پوشش هزینه ها و جلوگیری از کاهش سطح رفاه خانواده، بهره گیری از تمام سرمایه های منقول وغیر منقول جهت افزایش درآمد است.

منابع دریافت وام سند ملک چگونه تامین است؟

یکی از این منابع جهت کسب درآمد اسناد مالکیت منزلی است که در آن ساکن هستید و اکثر افراد جامعه از نحوه بهره مندی از مزایای آن بی اطلاع هستند.

ما در مجموعه هلدینگ دیوان در کنار شما هستیم و با آگاهی مناسب به تحقق رویاهای شما کمک خواهیم کرد.

وام-با-سند-مسکونی از هلدینگ دیوان

بررسی نحوه بازپرداخت تسهیلات و دریافت وام سند ملک

انتخاب یکی از روش های پرداخت اقساط دریافت کننده تسهیلات

 • تسویه سود و اصل مبلغ وام به صورت یکجا در سررسید
 • تسویه سود و اصل مبلغ وام به صورت اقساط ماهانه

مدت زمان بازپرداخت دریافت وام سند ملک تامین بهار

شایان ذکر است که حداکثر زمان تعیین شده برای باز پرداخت اقساط تسهیلات با سند ملکی 60ماه می باشد.

بررسی نوع ضامن برای دریافت وام سند ملک تامین سرمایه بهار

متقاضی دریافت تسهیلات با سند مسکونی باید سند ملک را به عنوان ضامن در رهن نزد ما قرار دهد. (هزینه به عهده مشتری است)

اعتبار شغلی و توانایی بازپرداخت مشتری برای دریافت این وام بسیار حائز اهمیت است و توسط ما رسد می شود.

بررسی شرایط پرداخت تسهیلات  و دریافت وام سند ملک

شرایط لازم برای دریافت وام سند ملک

 • وام گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد.
 • وام گیرنده نباید وام تسویه نشده داشته باشد.
 • وام گیرنده نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.
 • سند ملک باید به نام متقاضی باشد.

بررسی مبلغ دریافت وام سند ملک تامین سرمایه بهار

طبق ضوابط موجود بانکی سقف دریافت وام سند ملک 100 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ولی با توجه به شرایط متقاضی این رقم متفاوت است.

دریافت وام سند ملک چگونه وامی است؟

آیا تاکنون خواستار دریافت وام سند ملک بوده اید؟ آیا می دانید چگونه می توان در کسری از زمان وام دریافت کرد؟ لطفا تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا از شرایط و چگونگی دریافت آن مطلع شوید.

ممکن است شما برای مسائل گوناگونی از جمله ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو، لوازم خانه و غیره به پول نیاز داشته باشید و آنقدر فرصت نداشته باشید که در صف نوبت وام گیرندگان و سلسله مراتب بانکی قرار بگیرید.

یا اینکه مقدار نقدینگی کافی به منظور سپرده گذاری در بانک ها را نداشته باشید در این شرایط دریافت وام فوری برای شما بسیار کارآمد می باشد.

به عبارت دیگر همان دریافت وام یا نقدینگی می باشد که تحت شرایط خاص به افرادی که به پول احتیاج دارند و خواستار دریافت دریافت وام سند ملک هستند، می باشد.

در ادامه به توضیح نحوه ی دریافت وام فوری و شرایط آن خواهیم پرداخت.

نحوه ی ضامن و دریافت وام سند ملک

به منظور دریافت وام سند ملک نیاز هرگز به سپرده گذاری طولانی در بانک ها نمی باشد؛ علاوه بر اینکه شما مقدار نقدینگی کافی یا فرصت کافی برای خواباندن پول در بانک ندارید، ممکن است.

افرادی باشند که سپرده کافی برای دریافت وام سند ملک دارند و خواستار دریافت وام نباشند یا اینکه شرایط لازم مانند ضامن را نداشته باشند اما میانگین سپرده شان برای دریافت وام سند ملک کافی باشد.

در این شرایط می توانید حق وام آن ها را بخرید و با پرداخت مبلغی صاحب وام فوری شوید.

شاید شنیدن کلمه ی فروش وام برایتان عجیب و تازه به نظر برسد اما در حال حاضر با این روش می توان در سریع ترین زمان ممکن صاحب وام فوری بانکی شد.

روند دریافت وام سند ملک با این شرایط بدین صورت است که شما به جای شخصی که سپرده کافی در بانک دارد و شرایط تقاضای وام را دارد، ضامن های مورد نیاز و کافی را تهیه می فرمایید تا آن فرد بتواند تقاضای دریافت وام سند ملک داده و آن را دریافت نماید.

یکی از مهم ترین نکاتی که برای دریافت وام سند ملک باید به آن توجه کنید این است که ضروری است بین خودتان و فردی که قصد فروش وام خود را دارد، در محضر قراردادی امضا نمایید.

از این جهت که شخص وام گیرنده پس از گرفتن وام و کسر آن مبلغی که متعلق به خودش است، مابقی مبلغ را بر اساس قرارداد به حساب شما واریز نماید.

اهمیت این قضیه به علت مسئله ی مالی بودن و ایجاد پشتوانه ای برای خودتان می باشد. پیش از دریافت وام سند ملک لازم است از فروشنده ی وام با چک و سفته به علت ضمانت حسن انجام کار دریافت نمایید.

وام-فوری

[vc_text_separator title=”دریافت وام سند ملک” color=”black” border_width=”2″]

دریافت وام سند ملک از هلدینگ دیوان چگونه است؟

دریافت وام سند ملک دارای شرایط یکسان نبوده و دریافت آن به نوع بانک مربوطه بستگی دارد. از جمله بانک هایی که به صورت فوری این نوع وام را به متقاضیان پرداخت می کنند.

بانک های دی، انصار، قوامین، پارسیان، تجارت، ملت و غیره می باشد. هر یک از بانک ها مبالغ گوناگونی را برای مشتریان در نظر گرفته اند؛ به طور مثال بانک ملت، در سال 98، برای سه نفر، مبلغ 50 میلیون را به مدت 36 ماه برای هر شخص در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است که به منظور ارائه ی سند خود به بانک، باید 6 دانگ معتبر بوده و هیچ گونه اشکال و یا نواقصی نداشته باشد.

علاوه بر آن به منظور دریافت وام سند ملک باید سند شما در دفاتر رسمی به ثبت رسیده باشد.

در غیر این صورت سند شما از لحاظ بانک معتبر نمی باشد. از دیگر شرایط دریافت وام سند ملک در این روش این است.

شخص وام گیرنده نباید سابقه ی هیچ گونه چک برگشتی داشته باشد و یا از قبل وام پرداخت نشده ای داشته باشد؛ زیرا پیش از اتمام اقساط وام قبلی نمی تواند.

دریافت وام سند ملک جدیدی دریافت نماید. تمامی هزینه هایی که به منظور دریافت وام سند ملک پرداخت می شوند، اعم از نقل و انتقالات سند، کارشناس و غیره بر عهده ی خود شخص می باشد.

در پایان به مهم ترین نکته اشاره می کنیم که میزان مبلغ وام به پول شما بستگی دارد اما دریافت وام سند ملک با استفاده از سند ملکی در اکثر بانک ها با سود 18 درصد می باشد.

وام مسکن تهران

شرکت تامین سرمایه بهار

پلی برای عبور از بحران‌های زندگی شما؛
پیشرفت شما اتفاقی نیست، با ما راحت‌تر زندگی کنید
96 / 100
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

بازدیدها: 166

فهرست